Jump to content

Rapa0

Nowy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rapa0

 1. Podgrzewam Koltleta... Kiedy można się spodziewać kubka że świnką dziewczynką ?
 2. Witajcie grupa... Nie ma któryś z was wspomóc v300 15w50, trochę mnie poniosło z wymina oleju A okazało się że mam pół banki . Wirus szaleje a samochodzik tak stoi i przydało by przejechać parę km
 3. Lej to co pisze w książce twojego samochodu. A jak masz Kuciznę to skontaktuj się z ogarniętym mechanikiem, niech ci dobierze olej. Albo, możesz chwilę poczekać i z podpowiedziami ludzi na tym forum, wybierzesz olej który ci najbardziej pasuje.
 4. 300v : Taki olej potrzebuje wysokiej temperatury by mieć dobre warunki smarowania. Jeżdząc po bułki do sklepu co 5km, nie rozgrzejesz oleju. A puzniej będzie tylko puk puk[emoji1787]. Skonsultuj to z dobrym Mechanikiem. Jeżeli twój samochód nie posiada żadnych specjalnych modyfikacji, lepiej lać co fabryka zaleca.
 5. Liczysz szacowane koszty razem z paliwem po wyjeździe z Polski ?
 6. https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.subaru.pl/topic/105434-s-bug-kombi-20-na-tanio/&share_tid=105434&share_fid=56227&share_type=t A ty reflektujesz bo ja za takie pieniądze Chyba sobie ją wciągnę jako trzecie auto [emoji38]. A tak na serio wydaje mi się ta opcja jedna z najbardziej ciekawych, to co ci proponuję tutaj kolega. Resztę kasy zostanie ci na poprawki i niedociągnięcia.
 7. Warto zaryzykować [emoji16]...
 8. Ogólnie Subaru wychodziło już z radzą z fabryki.[emoji23] Sprawdź nadkola i progi oraz kielichy. zazwyczaj drugi silnik to jest dobrze aczkolwiek kto go składał jak go składał to musisz dosięgnąć większych informacji.[emoji849] Z własnej wiedzy którą teraz posiadam,( a fajnie by było posiadać wcześniej przed kupnem swojej imprezy) podpowiem ci.. Spróbuj znaleźć ogarniętegą osobę z wiedza o tych autach niedaleko ciebie. Niech się z tobą przejedzie i zrobi sprawdzenie przed zakupowe. P.S Napisz skąd jesteś Bo może akurat ktoś ci to z grupy pomoże. Powodzenia.[emoji1696]
 9. Popraw bo nawet nie wiadomo jak ci pomóc w tej sytuacji :X
 10. Teraz pytanie czy to byli Polacy czy Amerykanie?
 11. w międzyczasie ..... Spróbuj dowiedzieć się w Aso a jak nie to na jakich stronach japońskich posiłkuj się vinem ewentualnie modelem rocznikowy A w katalogu powinieneś coś znaleźć.
 12. Odgrzebuje wątek : No właśnie że bita! ;D
 13. Ładnie, jakieś ślady po was na ulicach znajdziemy ! [emoji23]
 14. Mnie wypadło pomaganie rodzince, sorry Panowie.
 15. To wstępnie jesteśmy umówieni, ktoś jeszcze?
 16. Ja chętnie przyjadę ale tylko Turbo lodówką [emoji38]
 17. Tak tylko powiem dla porównania W moim foresterze MY01 on działa tylko pod górkę i czym wyższe wniesienie tym mocniej trzyma Hill Holder.
 18. Zawsze to jakaś głupota ale jedna z najprostszych. Weź leki papier ścierny zetrzyj stare utlenione związki i Nałóż ponownie klemę. Oraz Sprawdź naładowanie baterii czy jest dobrym stanie. To nie będzie cię kosztowało prawie nic A może pomoże[emoji4]
 19. A zacząłeś od spraw najprostszych czyli typu akumulator? albo klemy?
 20. Pewnie też coś będziemy robili [emoji846]
 21. Wały chrobergo na górze 20:00 czekamy 20min.
×
×
 • Create New...