Jump to content

Paul100

Nowy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About Paul100

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  śląskie
 • Auto
  Outback X-break

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Dzięki za info, robimy jakieś flotowe plany zakupowe i info z wyprzedzeniem jest dla nas ważne. Pozdrawiam.
 2. Witam, a jaki jest realny termin rozpoczęcia sprzedaży nowego Forestera?
 3. Oj chyba nie w tej firmie - proszę poczytać komentarze. Ja absolutnie nie mam uwag, mamy kilka aut i wszystkie są tam zrobione.
 4. DM Deatil Jaworzno - powołaj się na mnie będzie dobra cena ;-) https://www.facebook.com/dmdetailer/
 5. Albo przed ceramiką albo po nie ma to znaczenia, jest przezroczysta minimalnie widać odcięcie ale to i tak lepsze niż ciagle odpryski na masce, jak jeździsz dużo autostradami to niestety w każdym aucie jest ten problem.
 6. Z folii to Wam powiem mam w Forku na masce taki pas z przodu ok 50 cm szerokości i to powoduje że wszystkie kamyczki które normalnie lądują na masce i to jest standard nie dają konieczności robienia co chwilę zaprawek, polecam.
 7. Cenowo zdecydowanie taniej niż folia, w dobrym studio 3letnia ceramika na kompakcie ok 1500 zł, na nowym prościej bo bez polerki. Serwis 1xrok wtedy uzupełnią ew braki, koszt 200 zł. Myjnia no wiesz, jak Ci nie przeszkadza porysowane auto to ok, jak masz powłokę to rysuje się powłoka i najwyżej szybciej zejdzie. Jak oddasz na bezdotykowe mycie to wyjeżdża jak nowka za każdym razem :-) i to dopiero jest radość! :-)
 8. Ceramikę polecam, mam 2 lata na Forku i rzeczywiście chroni lakier. Teraz robiłem na Imprezie żony, zobacz sam. Na Śląsku mogę polecić bardzo dobrą firmę detailingowa, jak coś napisz priv.
 9. Witam, w Jaworznie polecam firmę DM Detail która ogarnie Ci smart repair lakierniczy https://www.facebook.com/dmdetailer/ Firma zlokalizowana w Azot Biznes Park na Chopina.
 10. Miałem wydmuchaną śrubę kolektora- serwis ogarnął ;-) Objawy były takie jak opisujesz, Forek XT MY16.
 11. Znam temat, u mnie to samo, chłodzi do 19.5 a potem grzeje. Nie wiem jak w innym ustawieniu bo unikam nawiewu na twarz więc jeżdżę w większości na trybie szyba/nogi. Forester XT z września 2016.
 12. U mnie dziwnie trzeszczalo gdzieś jakby drzwi więc nasmarowalem wszystkie uszczelki i progi drzwi. Efekt pełen, całkowita eliminacja trzeszczenia, zobaczymy jak długo ;-)
 13. Można rzeczywiście uspokoić 3/4 tych objawów stosując olej silikonowy w sprayu. Polecam, wiele miejsc zupełnie przestało trzeszczec.
 14. Witam, jak wasze wnętrza Forestera? Nadal skrzypia plastiki czy udało się usunąć? Podzielcie się dobrymi, u udanymi sposobami.
 15. Kto poleci jakiś ogarnięty serwis Subaru na Śląsku który będzie umiał wykonać porządne wyciszenie skrzypiacej deski w Forester a nie zbedzie TTTM? Może to być zarazem dodatkowe wygluszenie matami.
×
×
 • Create New...