Skocz do zawartości

[Stegna, Krynica M. etc.] ciepło się robi więc nad morze!


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

w zasadzie to nic poza rzeczy dobrze znane :). pewnie jak zwykle koncerty na plażach i takie tam.

to nie jest tak, że każę przyjechać, bo coś specjalniego będzie, tylko każę przyjechać, bo każę przyjechać :D. tak to jest jak się prawie cała ekipa forumowa ulokowała w Warszawie i Krakowie i zadowolona z siebie ;).

 

edi, Twoje Pomorze to gdzie? blisko mojego?

 

w zasadzie jadąc już nad to całe moje morze wskazane byłoby zajechanie od strony Gdańska/Mikoszewa (zainteresowanych tą trasą proszę o wpisanie się do tematu), gdyż remontują teraz most w Rybinie (wioska na trasie do Stegny) i trzeba jechać przez konkretnie zadupia, gdzie drodze bliżej do poligonu niż do nawierzchni asfaltowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w zasadzie jadąc już nad to całe moje morze wskazane byłoby zajechanie od strony Gdańska/Mikoszewa (zainteresowanych tą trasą proszę o wpisanie się do tematu), gdyż remontują teraz most w Rybinie (wioska na trasie do Stegny) i trzeba jechać przez konkretnie zadupia, gdzie drodze bliżej do poligonu niż do nawierzchni asfaltowej.

 

Dziekuje za tą informacje, gdyz w piatek prawdopodobnie lece do Kryni... i nie powiem, w takim razie bede musiał zrobic kilka km wiecej :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałem napisać, że to już mniej aktualne jest. to znaczy zasypali dziury i teraz są tam górki z kamyczków klejonych smołą, ale i tak idzie tamtędy główny ruch. od Mikoszewa mniejsza masakra jest, więc pewnie i tak więcej oszczędzisz paliwa jadąc tamtędy niż stojąc w kolejce ze wszystkimi drogą oficjalną :).

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos sie wybiera w tym roku na Heineken Open'er w Gdyni?

 

j juz bileciki mam wiec jade na pewno 6-8 lipca

 

niezla imprezka w zeszlym roku pojechalem pierwszy raz i postanowilem jezdzic co roku

 

w tym beda Kanye West, Pharell Williams, Skin, Basement Jaxx, Roger Sanchez itd. szykuje sie niezla impressssska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...