Skocz do zawartości

przekładka subaru legacy rsk 2l twincam 1999r 280bhp


RSK

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze możesz pójść na skróty i zrobić to tak:

 

[ http://img509.imageshack.us/img509/2883/2146c8938882ou6.jpg ]

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

stara wersja, teraz robią to na paskach zębatych... :twisted::)

 

 

 

Nie róbcie sobie jaj z tego tematu !!! nie zniechęcajcie RSK-a - niech już ktoś w końcu zrobi przekładkę tej wersji Legasia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy będzie rozgrzebane i pozostawione na pewno nie.. :evil::evil::evil: na pewno nie pójdzie na części . :lol:jeśli nie da rady nic zrobić z tym tematem będzie mi dalej służyć z popsutą kierownicą... :lol::lol: ...konkretna informacje będę miał za nie długo .....co do kosztów nie będę zdradzał bo nic dokładnie jeszcze nie wiem ..wiem tylko wstępnie ile może to wynieść.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: czy jestem przygotowany na koszty...mam mocne serce i nigdy łatwo się nie poddaje ale jak pisałem decyzje podejmie warsztat .... :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja tylko płacę za wykonana usługę by mieć radość z jazdy tym wyjątkowym egzemplarzem :mrgreen::mrgreen: co do przekładki ze zdjęcia nie podoba mi się wogóle taki styl :P:P :P :P jak na razie większość mi odradza,i pisze same smutki ....szkoda ........ jeśli przekładka będzie możliwa i warsztat się tego podejmie to mogę spać już spokojnie...będę mógł w końcu ..zamówić O-Z Racing CRONO HT MATT GRAPHITE R18 i tylko czekać na naprawę subaryny i cieszyć się każdego dnia z jazdy tym wyjątkowym egzemplarzem....pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie dobre złe smutne i radosne opinie i wszystkie inf które od was otrzymałem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- Cz lut 24, 2011 7:09 pm --

 

bo liczą się ludzie i pasja :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: pamiętajmy o tym :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro przekładają Skyline R33 GTs-T :evil::evil::evil::evil: może i uda się przełożyć subarynę......nie ma co gdybać samochód samochodowi nie równy :evil::evil: jak pisał gdzieś kolega wyżej koszty tu są bardzo ważne i jeszcze raz koszty takiej imprezy :evil::evil: ja decyzji nie podejmuję :D:D:D decyzje podejmie warsztat w najbliższym czasie....

 

-- Cz lut 24, 2011 7:56 pm --

 

na pewno opiszę spotkanie ,oględziny samochodu i całą sprawę ........mam nadzieję że nie skończy się to tragicznie :evil::evil::evil: żyję w nie pewności przez 3 tyg :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi wyłącznie o przekładkę a nie o fakt ile kto ma turbin w samochodzie ,kompresorów na tylnym siedzeniu i innych urządzeń dodających mocy .....chodzi o fakt samej przekładki...dlatego tu jestem zbieram informacje szukam kontaktów szukam warsztatu który jest w stanie zrobić to w pełni profesjonalnie czy znalazłem okaże się już niebawem......samochód samochodowi nie równy to jasne i trzeba mieć jeszcze o tym pojęcie :mrgreen::mrgreen: aby turbina nie trzymała się na drucie a samochód się nie rozleciał po wyjezdzie z warsztatu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię przecierać szlaki i wiesz mi setki razy od specjalistów słyszałem że się "nie da",ale dało się kwestia tylko czas,chęci,pieniędzy i samozaparcia.Problem z wydechem?zbudować nowy,za wąski tunel?poszerzyć tunel.Wszystko się da tylko trzeba zrobić to solidnie i profesjonalnie.Kiedyś nie dało się odciąć i przyspawać dachu ze słupkami bo słupek jest wielo profilowy,a dzisiaj to nieskomplikowany zabieg blacharski,także wszystko się da tylko trzeba przeć do przodu,i tego życzę ci ja lucza :lol: ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSK - chyba się nie zrozumieliśmy. Napisałem o GTS-T bo nigdy nie było problemów z jego przekładaniem, tylko z GT-Rem. A czy z legacy się uda, nie wiem. Życzę powodzenia i wytrwałości, bo wiem, że w pewnym momencie takich przeróbek potrzeba ich dużo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:mrgreen::mrgreen::mrgreen: w końcu ustalony termin :lol::lol::lol: 23 marca będę wszystko wiedział.... :lol::lol: ...ja tylko chcę aby były pozostawione 2 turbiny :evil::evil: i kierownica była po lewej stronie.....czy dużo wymagam 23 marca wszystko się okaże... :evil::evil:[attachment=0]DSC04893.[attachment=0]CIMG1822-1.JPG[/attachment]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam...........urlop mi się w Pl.przedłużył....... :evil::evil::evil::evil: a nie było czasu aby zasiąść na chwilę i opisać sprawę.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Temat przekładki rozpoznany w każdej kwestii na plusy i minusy .....nie ma możliwości pozostawienia niestety 2 turbin i nikt nie jest w stanie podczas przekładki ich pozostawić,silnik po prostu jest przesunięty w prawa stronę,turbina jest dokładnie w miejscu gdzie będzie przekładnia kierownicza,najważniejsza sprawa na jakiej mi zależało turbiny :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: dostałem propozycję założenia jednej konkretnej turbiny( turbina garretta parametrów nie pamiętam koszt ok 6tyś zł),dającą lepszy efekt i w wrażenia z jazdy niż moje 2 turbinki....:evil::evil::evil: przekładnia ok 2tyś zł.....dalej słuchałem o kosztach takiej imprezy a także o kosztach dodatkowych :(:( :(takie tam plus minus :( marszczy się czoło.....nie będę tu pisał jakie będą koszty ponieważ teraz wszystko zależy od tego czy mój komputer z nowym programem będzie chodzić jak zegarek szwajcarski(TEN PROBLEM MA ROZWIĄZAĆ PEWIEN PAN X KTÓRY TYLKO SIĘ TYM ZAJMUJE) i właśnie od takiego programu będzie to zależało i od owej skrzynki czy da rade ja perfekcyjnie zestroić.....wiec to chyba na razie tyle ........czekam na inf.na temat programu i zestrojenia........... :evil::evil::evil: zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na inf.na temat programu i zestrojenia...........

 

Turbo i kolektor wydechowy od GT-ka i nic nie musisz stroić.....i tak bedzie szybszy od tego co jest a silnik mozesz sie nie martwić.....przejechal >200 tyś (od nowosci)...potem straciłem kontakt.... :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
większość osób do których dzwonię twierdzi że mam 2 różne turbiny chodzi o wielkość że jedna jest mała a druga większa a przy przekładce można je zamienić stronami.....

 

 

 

i co..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , i ta większość zameiniła Ci turbiny i przy okazji kierownicę na drugą stronę? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UWAGA SPROWADZASZ SAMOCHÓD zaczynasz od przeglądu , Panowie kazda Okregowa Stacja Kontroli Pojazdow musi wydac zaswiadczenie o pozytywnym wyniku stanu technicznego kazdego samochodu z obca rejestracja, jezeli faktycznie stan techniczny jest bez zastrzezen i jezeli auto jest zarejestrowane w JAPONII IRLANDII CZY ANGLII na nas oczywiście i widniejemy w dowodzie rejestracyjnym czyli jesteśmy właścicielami samochodu ,i jest jeszcze patent na mienie przesiedleńcze warunek musisz miec samochód dłużej jak 6 miesięcy jezeli jest to angielska wersja to pisza w uwagach -auto przeznaczone do ruchu lewostronnego- i tyle w temacie.jA TEGO WPISU NIE MIAŁEM BO PAN CZESIO zna akurat moją mamę interesuje was tylko przegląd i jeśli samochód jest sprawny jesteś juz w domu, PRZETŁUMACZYŁEM DOWÓD REJ. I TYLE .BYŁ MAŁY PROBLEM BO CHCIELI UMOWĘ FAKT IZ W IE NIE ZAWIERA SIĘ ŻADNYCH UMÓW WRÓCIŁEM DO DOMU WYPISAŁEM UMOWĘ NA JOHN BRAVO I WRÓCIŁEM DO URZEDU więc co to za problem z tą rejestracją anglików??????????????.....[przekładka subaru rsk 2l twin cam 280bhp szukam profesjonalnego warsztatu cena 20tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...