Skocz do zawartości

przekładka subaru legacy rsk 2l twincam 1999r 280bhp


RSK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RSK, mogę cię tylko zaprosić na jazdę próbną moją rajdówką. Sam zobaczysz wtedy jakie są różnice :shock: .

a gdzie trzeba podjechac na tą jazdę zaproszeniową?????właśnie siedzę na lotnisku i czekam na samolot do pl :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- Śr lis 09, 2011 4:29 pm --

 

POSZUKUJE profesjonalnego warsztatu

jeszcze nie znalazles? slabo szukasz... :twisted:

Dzierzoniow... ale to juz nie bedzie twin turbo :P

byłem byłem byłem ......bez komentarza :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, skomentuj - chetnie sie dowiemy, co Ci w Dzierzoniowie nie pasowalo.

 

wiadomo....takiej profeski jeszcze w życiu nie widział, kopara mu opadła do jajek albo niżej :lol: , i gdyby nie miał przypadkiem dwóch ekspandorów i rolki racetape to by sobie ją w drodze powrotnej cały czas przydeptywał bucikiem... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie moja wina wlasciwie - jako czlowiek z natury negatywnie do wszystkiego i wszystkich nastawiony zalozylem z gory, ze czlowiek musial byc niezadowolony.

A on moze faktycznie po prostu pod tak kolosalnym, pozytywnym, wrazeniem jest.

Elek - dzieki za naprostowanie mojego nastawienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem byłem byłem ......bez komentarza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie no, skomentuj - chetnie sie dowiemy, co Ci w Dzierzoniowie nie pasowalo.

Tu nie chodzi o to aby wypisywac smutki i się żalic :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: byłem rozmawialiśmy wszystkie za i przeciw sugestie propozycje inf zbieram od ponad roku ....dużo ludzi mi pomogło podpowiedziało podsunęło rozwiązania które by pomogły.....serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja subaru warszawa szacunek :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: a dzierżoniów pozostawiam bez komentarza :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

więc sami wiecie że są warsztaty i serwisy ......sa ludzie z pasją i pełnym profesjonalizmem a są tacy którzy tylko chcą szybko zarobic na jeden strzał.......serwisowałem kilka miesięcy temu polecany na forum warsztat specjalizacja subaru.....zostawiłem w wasztacie ponad 4 tyś zł powiedziałem co chcę i do dzieła......po przejecaniu ponad 2 tyś km panewki się obruciły i cód że tłok nie wyszedł bokiem :cry::cry::cry: :cry:spustoszenie w silniku totalne samochód z przebiegiem 180 tyś km :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: czy wiecie co się stało i dlaczego????????????????????reszta była wykonana bez zarzutu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: kapitalny remont silnika + sprowadzenie części :+ robocizna wyniosły prawie 2 tyś euro.....gdybym pracował w pl pewnie bym wziął sznur i poszedł do lasu wypłaciłem kasę i do dzieła ...nie zadzwoniłem nawet do tego warsztatu z inf co się stało..i do jasnej cholery dlaczego tak zrobili...jestem po kapitalnym remoncie silnika ciężko było znaleśc odpowiedni warsztat ale sie udało .....jestem w pełni zadowolony było to ich pierwsze subaru i jak powiedział właściciel warsztatu samochód jest samochód i silnik jest silnik trzeba miec tylko pojęcie :evil::evil::evil::evil: wiec są serwisy i serwisy dlatego się nie wypowiadam nie chce psuc komuś renomy bo są zadowoleni i nie zadowoleni klienci ale jeśli mam remontowac silnik po wizytach w serwisach specjalizujących sie tylko subaru to przepraszam dziękuję może coś kogoś po prostu przerosło lub chciał szybko się dorobic na jeden strzał :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: BO LICZY SIE PASJA I LUDZIE :evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche faktycznie ciezko sie ten slowotok czyta.

 

No interesujace - bo jestes chyba jedynym znanym mi przypadkiem niezadowolonym z Dzierzoniowa.

Na pewno natomiast nie mozna zarzucic temu serwisowi patrzenia tylko na kase i braku wiedzy, doswiadczenia i pasji.

Dziwne mi sie to nieco wydaje, ale i tak z wypowiedzi takich jak powyzej ciezko cokolwiek wywnioskowac.

Odnosze wrecz wrazenie, ze glowna przyczyna problemu i tam mogla byc slaba mozliwosc komunikacji :)

 

Uwazam zwyczajnie, ze jesli puscilo sie takiego "baka", w stylu "wiem, ale nie powiem" - "bez komentarza" i jedzie sie

dalej z sugestiami na temat braku profesjonalizmu, parcia na szklo jedynie itp. To nalezaloby juz raczej konkretnie powiedziec,

co nie pasowalo i dac szanse Marasowi ewentualnego ustosunkowania sie do zarzutow.

Albo trzeba bylo nie mowic w ogole nic, by nie psuc atmosfery i nie robic nikomu kolo tylka.

Albo woz, albo przewoz, a nie jakies blizej nieokreslone zale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO LICZY SIE PASJA I LUDZIE

 

liczą się też: objektywność i trzeźwość oceny sytuacji....

to, że padł Ci motor, kondolencje, zdarza się często, i mogło być skutkiem wielu czynników,

nie znam konkretnej sytuacji, nie chcę zabierać autorytatywnie zdania, opowiadać się po czyjejś stronie,

może warsztat jest winny, a może i nie, ale w Polsce obowiązuje zasada domniemywania niewinności,

jeżeli coś komuś się zarzuca, trzeba to udowodnić, bo inaczej jest to pomówienie...

powtarzam, nie znam tego konkretnego przypadku, ale znam życie, i wiem, że jak ktoś zajeździ swoje auto,

bo albo oszczędził na naprawie, albo go niemiłosiernie i bez głowy pałował, to zawsze jest ktoś inny winien -

a to podrabiany castrol, a to zły warsztat, bo wziął pieniądze za naprawę, ale po naprawie auto nie stało się dożywotnio bezawaryjne.... :mrgreen: , sorki, ale obsrać kogoś bez dowodów....nawet nie poinformowałeś warsztatu, co się stało.... :twisted:

bo wiedziałeś, że gówno byś ugrał, bo warsztat dobrze zrobił swoją robotę i nie miałeś żadnych szans na jakąkolwiek reklamację...

jesteś jedynym, który obrzygał jeden z najlepszych warsztatów Subaru w PL, który to jest właśnie znany z pasji i najlepszych ludzi... :mrgreen::D , a na koniec - naucz się jeździć Subaru, i najlepiej przeproś, kogo niesłusznie obraziłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSK, wyjaśnij o co Ci chodzi z serwisem w Dzierżoniowie.

 

Ta firma jest autoryzowanym serwisem Subaru i oczernianie na tym forum bez konkretnego wyjaśnienia kwestii nie jest dopuszczalne.

 

Masz 24 godziny. Po tym terminie - pasek i edycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSK, wyjaśnij o co Ci chodzi z serwisem w Dzierżoniowie.

 

Ta firma jest autoryzowanym serwisem Subaru i oczernianie na tym forum bez konkretnego wyjaśnienia kwestii nie jest dopuszczalne.

 

Masz 24 godziny. Po tym terminie - pasek i edycja...

 

nie zgadzam się, jeden pasek teraz, a za 24h drugi... :twisted::mrgreen::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas napisał(a):

RSK, wyjaśnij o co Ci chodzi z serwisem w Dzierżoniowie.

 

Ta firma jest autoryzowanym serwisem Subaru i oczernianie na tym forum bez konkretnego wyjaśnienia kwestii nie jest dopuszczalne.

 

Masz 24 godziny. Po tym terminie - pasek i edycja...

 

nie zgadzam się, jeden pasek teraz, a za 24h drugi...

 

a trzeci za 48h, dla zasady.

 

No to kolega się ładnie wpierniczył. Beknął że mu się w DDZ nie podobało, bo miał nadzieję zobaczyć Świętego Mikołaja, a wyszedł do niego sam Maras ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: więc sami wiecie że są warsztaty i serwisy ......sa ludzie z pasją i pełnym profesjonalizmem

 

 

są ludzie i klamki zawiasy i zamki,jak np o 8.00 rano otwierają jakiś urząd, sklep apteke ,poczte bóg wie co jeszcze i masz sprawe do załatwienia to idz zaraz jak otworzą a na pewno wszystko załatwisz (zapomnij) no chyba że szef bedzie obok .A z warsztatami jest różnie mechanikami i innymi jest podobnie . A może popił dzień wcześniej i nie chce mu se gadać a może babe głowa bolała z wieczora i nie wiadomo co jeszcze

A przyjechałbyś dzień pózniej i sam do siebie byś powiedział ale zajebisty warsztat i gość.

Także nie ma co gadać na innych .

 

A z innej beczki o co chodzi z tym paskiem

 

-- Cz lis 10, 2011 3:49 pm --

 

:idea: więc sami wiecie że są warsztaty i serwisy ......sa ludzie z pasją i pełnym profesjonalizmem

 

Do RSK

są ludzie i klamki zawiasy i zamki,jak np o 8.00 rano otwierają jakiś urząd, sklep apteke ,poczte bóg wie co jeszcze i masz sprawe do załatwienia to idz zaraz jak otworzą a na pewno wszystko załatwisz (zapomnij) no chyba że szef bedzie obok .A z warsztatami jest różnie mechanikami i innymi jest podobnie . A może popił dzień wcześniej i nie chce mu se gadać a może babe głowa bolała z wieczora i nie wiadomo co jeszcze

A przyjechałbyś dzień pózniej i sam do siebie byś powiedział ale zajebisty warsztat i gość.

Także nie ma co gadać na innych .

 

A z innej beczki o co chodzi z tym paskiem

 

-- Cz lis 10, 2011 3:55 pm --

 

A ja też kiedyś ''aflincie'' pojechałem .Wyprostował mnie na szybko i miał racje ,a komuś tam jeszcze też a na dzień dzisiejszy jak kiedyś ich spotkam to Desperadosa jak będą chcieli wypije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym Ty mówisz?? :shock:

 

Napisz co konkretnie nie podobało Ci się w serwisie w Dzierżoniowie.

 

Pablonas, nie czaisz bazy ? ? ?

 

proste:

 

są ludzie i klamki zawiasy i zamki,jak np o 8.00 rano otwierają jakiś urząd, sklep apteke ,poczte bóg wie co jeszcze i masz

 

nie widzisz głębi wypowiedzi, drugiego poziomu, tego wzniosu intelektualnego ? :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

 

 

...............i masz.............. :twisted:

 

----------------------------------------------------------------------------

 

co konkretnie nie podobało Ci się w Dzierżoniowie

 

Pewno, że pisze się przez ,,ż", a nie przez rz........... :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co konkretnie nie podobało Ci się w serwisie w Dzierżoniowie.

 

to raczek RSK ma się wypowiedzieć w sprawie Dzierżoniowa a niesubarulegacygtb :)

 

 

są ludzie i klamki zawiasy i zamki,jak np o 8.00 rano otwierają jakiś urząd, sklep apteke ,poczte bóg wie co jeszcze i masz sprawe do załatwienia to idz zaraz jak otworzą a na pewno wszystko załatwisz (zapomnij) no chyba że szef bedzie obok ...........blablabla.

 

zajebista poezja, tylko jakie jest przesłanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a dzierżoniów pozostawiam bez komentarza :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

TO wymaga wyjaśnienia, zdecydowanie... :evil:

 

...serwisowałem kilka miesięcy temu polecany na forum warsztat specjalizacja subaru.....zostawiłem w wasztacie ponad 4 tyś zł powiedziałem co chcę i do dzieła......po przejecaniu ponad 2 tyś km panewki się obruciły i cód że tłok nie wyszedł bokiem :cry::cry::cry: :cry:spustoszenie w silniku totalne...

Ale tego nie rozumiem, tu nie jest wprost napisane, że chodzi o Dzierżoniów... więc może to inny service... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ - ja tez tak to rozumiem, ze w tym drugim akapicie chodzilo o inne miejsce, ale mimo wszystko, uwazam, ze jak sie puszcza takie sugestie, to wypada wyjasnic.

I najlepiej w sposob nieco bardziej skladny, niz odbywa sie to we wczesniejszych postach.

tak jak koledzy pisza nie chodzi o dzierżoniów i prosze nie snuc opowieści sprawa dotyczyła przekładki jak pisałem ze byłem rozmawialiśmy itd itd odczucia mam jednak mieszane bo nie tylko dzierżoniów to subaru jedni sa ja nie jestem a co sie stało i jakie moga byc przyczyny że padł mi motor ????????????pewnie go za bardzo katowałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie do cholery zalali mi silnik pełnym syntetykiem przy przebiegu 180 tyś km więc sie pytam do cholery gdzie ta pasja i profesjonalizm ......tak jak pisałem nie dzierżoniów,nie kozia wólka, nie pacanów !!!!!!!!!!!niezależny serwis subaru których jest wiele w pl nie podjałem żadnego kroku w tej sprawie choc nerwy były na wodzy bo tak jak pisałem inni sa zadowoleni z serwisów ja nie jestem jak na razie po tym co zaszło i długo chyba nie bede sa mechanicy i mechanicy sa serwisy i serwisy a chyba pasja to tyko reklama bede bo na pewno omijał szerokim łukiem bo takiej pomyłki nie jestem w stanie do dziś sobie wytłumaczy dlaczego to był pełny syntetyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...