Skocz do zawartości

Subaru Impreza Gravel Express


chart123

Subaru Impreza WRX Gravel Express jest?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Widział ktoś z was na żywo Subaru Imprezę WRX Gravel Express. To cudo zawróciło mi w głowie i żądny jestem każdej informacji na jego temat.

 

Pyzdra

Nie widziałem.

Przypomina to amerykańską "subaru impreza outback sport", tylko ta amerykańska wersja nie była uturbiona z tego co pamiętam.

 

Za wikipedią:

"Odpowiednikiem japońskiego "Gravel Express" była wyprodukowana w niewielkiej ilości na rynek amerykański Impreza Outback - jednak również ten model pozbawiono silnika turbo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chart123, Auto miało chyba 200 KM.Dużo takich wersji jest w Stanach.Dotyczy to modelu GC. Przez 2 lata spotkałem dwie takie sztuki na łotomoto.Modele GD nie posiadaja turbo.GD US ma silnik 2.5 165KM a GD EU 2.0 125KM.Wersje IMPREZA OUTBACK EU mają reduktor i funkcje hilholder .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

swego czasu taka Impreza OBK stała przy Świętorzyskiej/Jasnej w Wawie i była do sprzedania, ale to była chyba bezkurnikowa wersja.

 

-- 07 maja 2011, 23:10 --

 

KamilL ma (jeśli jeszcze ma) taką

juz nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

wpiszę dla potomnych, jeśli kiedyś ktoś jeszcze będzie szukał takiego info. Wyciągnąłem wczoraj amorki z tyłu i się okazało, że z tyłu siedział zawias z GTka- amortyzator KYB 20360...więc większy prześwit, niż w seryjnej Imprezie, wziął sie chyba z wyższej sprężyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przypuszczam, że 'klasyczny' (nie z GE z kołem zapasowym) zderzak to sam plastik. Natomiast GE miał jakąś konstrukcję metalową. Konstrukcja musi być porządna, jeśli ramię wraz z kołem ma się odchylać o 180* oraz dobrze umocowana - jak przypuszczam do podłużnic (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę).

Sami zobaczcie: (zdjęcia z http://forums.nasioc.com/forums/showpost.php?p=40339662&postcount=3672 )

CIMG0550.jpg

 

CIMG4009.jpg

 

CIMG0551.jpg  CIMG2015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...