Skocz do zawartości

trójkąt lusterka forester SG


zdegustowany

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :biglol: czyli koniecznie muszę uskutecznić siłownie :D dzisiaj potraktowałem te śruby środkiem penetrującym i zobaczymy czy coś to da... Cała procedura wymiany trójkąt banalna, tylko te śruby mnie wstrzymują :P po wymianie trójkąta wjeżdżają osłony z głośnikami wysokotonowymi jak u ciebie @zdegustowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzyłem drzwi, spuściłem szubę do końca, i z wyczuciem dogiąłem lusterko do środka - w kierunku drzwi,  i jest wszystko ok, nic nie szumi, a trójkąt mam rozdarty praktycznie do połowy. Więc szum nie jest wynikiem pękniętej gumy na trójkącie ,a tym że trójkąt odchodzi od przedniego słupka. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mariusz77b napisał:

Ja otworzyłem drzwi, spuściłem szubę do końca, i z wyczuciem dogiąłem lusterko do środka - w kierunku drzwi,  i jest wszystko ok, nic nie szumi, a trójkąt mam rozdarty praktycznie do połowy. Więc szum nie jest wynikiem pękniętej gumy na trójkącie ,a tym że trójkąt odchodzi od przedniego słupka. 

To samo zrobiłem u siebie przy rozdartym trójkącie i przestało szumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radek311989 napisał:

Koleś pisał że 1/4 ceny z ceny gc8 (400 zł) to jeżeli dobrze liczę wychodzi około 100 zł. Nawet byłbym zadowolony jakby wyszło 200 zł za sztukę, bo mam do wymiany 2 i wraz z montażem pewnie zapłacę 750..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 27.04.2019 o 17:04, Kiwi 4ester napisał:

Witam. 

Mam podobne rozdarcie, ale mi pomogło wciśnięcie uszczelki (profil D - 10x12mm) między uszczelki. Szumy lusterkowe ustały od ręki. ☺

20190427_163724_HDR.jpg

Dałeś ją na całej długości wzdłuż linii dachu aż do lusterka? Jak potem było z dociskiem drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ccdd napisał:

Dałeś ją na całej długości wzdłuż linii dachu aż do lusterka? Jak potem było z dociskiem drzwi?

Pół metra też wystarczy, od lusterka do góry. Z dociskiem wszystko w porządku i najważniejsze, że przestaje świszczeć :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...