Skocz do zawartości

Keyless cont unit


Pirat34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś ma jakiś pomysł, chyba padł mi keyless control unit w subaru legacy 3 rocznik 2002, silnik 2.0, kombii. Objawy proste, nie otwiera z pilota. zciagnalem serwisówke, wykonałem proste pomiary i jedyna nienormalna sprawa jaka odkryłem jest za niskie napięcie na obwodzie do rejestrowania pilota. Powinno być minimum 10v a ja mam niecałe 5v. I teraz pytanie, czy mam już pisać akt zgonu modułu czy może być coś jeszcze o czym nie wiem ? I jeżeli akt zgonu to może zalega komuś taki moduł, 88035AE070 ewentualnie 88035AE071 bo jak mówi katalog powinny one być zamienne wzajemnie. Dzięki z góry. Pozdrawiam

 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie elektroniki z tego modułu. To jest na pewno keyless? Tak się nazywają sterowniki bez kluczykowego dostępu - odpalamy guzikiem bez wkładania klucza do dziury.

 

Chodzi o to gdzie są one zapisane. Jak w tym module to czy on odpowiada tez za immobiliser - jeśli tak to trzeba będzie przegrać pamięć, a jeśli ona zepsuta to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20180501_152006.jpg

To steruje bezkluczykowym otwieraniem auta i centralnym zamkiem, bareria w pilocie jest nowa, drugi pilot nowy dokupiony, niestety nie udalo mi sie go zaprogramowac. W sumie to drugie co pomyslalem to ze pilot padl. Ale niestety nadal nie dziala. Jak juz pisalem, po prostych pomiarach wyszlo ze napiecie na obwodzie do rejestrowania sie nie zgadza wiec moze dlatego nie moge zarejestrowac nowego pilota. Ale innych pomyslow juz nie mam i dlatego prosilem o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety musze rozczarowac, w moim legacy z 2002 roku byla mozliwosc otwierania auta pilotem. Ehh widze ze jak sam tematu nie ogarne to niewiele sie dowiem. Pozdrawiam

Edytowane przez Pirat34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie spierajcie się o semantykę.  ;)

Po prostu w 2002 roku "Keyless" oznaczało coś innego niż dziś - nie trzeba było przekręcać kluczyka w drzwiach samochodu, wystarczyło nacisnąć guzik na pilocie i centralny otwierał... :D

@Pirat34 podjedź do jakiegoś dobrego elektronika, niech sprawdzi dokładnie moduł, a jak wiesz, że jest uszkodzony, to jest sporo firm, które naprawiają taką elektronikę, można znaleźć w necie i wysłać.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :) no pewnie w najgorszym przypadku tak to bedzie, a nie wiesz moze czy jak kupie troche inny modół to to zadziala ? Bo cieżko znalezć taki sam (chodzi mi o oznaczenia), ale widzialem nie drogo inne ale z takimi samymi gniazdami na wtyczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam ten sam problem odkąd mam mojego Legwana. Tylko że u mnie jeszcze pilot ledwo zipie. Ale moduł KeyLess też mam chyba padły. I mam identyczny - szukałem takiego, ale tylko na rosyjskich portalach trafiłem taki sam. U nas można kupić tylko z nieco inną końcówką nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...