Jump to content

Wakacje dla młodzieży - kolonie, obozy itp.

Aga
 Share

Recommended Posts

Co roku zastanawiam się co zrobić z dzieckiem w wakacje, mam nastoletnią córkę i nie chcę z nią spędzać całych wakacji ;)

Kiedyś jeździła na obozy harcerskie, konne, językowe ... ale od jakiegoś czasu co roku mam problem gdzie ją wysłać...

Może macie jakieś sprawdzone biura, które organizują fajne i bezpieczne wyjazdy dla nastolatków? Ze swojej strony nie polecam Angloville ... córka była rok temu na obozie w Irlandii i wróciła mocno niezadowolona, żeby nie powiedzieć, zdegustowana ...

W tym roku szukam obozu dla młodych grafików komputerowych, mangi itp ... (nie dla zupełnie początkujących, M. coś tam ogarnia w temacie).

1 godzinę temu, Aga napisał:

Ze swojej strony nie polecam Angloville ... córka była rok temu na obozie w Irlandii i wróciła mocno niezadowolona, żeby nie powiedzieć, zdegustowana ...

Widocznie zależy, jak się trafi z anglowilem, bo córka była kilka razy (ale w Polsce) i wracała zadowolona 

28 minut temu, GREGG napisał:

Widocznie zależy, jak się trafi z anglowilem, bo córka była kilka razy (ale w Polsce) i wracała zadowolona 

No właśnie, nie ma sensu jechać z nimi za granicę bo jadą polskie dzieci w 90%, tak że nie ma co przepłacać. Różnica jest bardzo istotna.

Nie z doświadczenia, natomiast znajomego córki - rówieśniczki mojej, od lat jeżdżą z Chrisem. Dobry program, opieka i ogólnie jest nieźle. http://www.chris.com.pl/oferta/lato/

Dodatkowo na kilka tygodni do pracy, moja córka zaczęła w ub. lato, była zachwycona własnoręcznie zarobioną pensją, a gdy jeszcze dostała zwrot z US wręcz oszalała z radości. Zawsze to inne pieniądze niż od mamy czy taty, chociaż i tak wylądowały w tym samym zestawie sklepów.:angry:

Edited by gourmet
  • Thanks 1

4 godziny temu, Aga napisał:

Co roku zastanawiam się co zrobić z dzieckiem w wakacje, mam nastoletnią córkę i nie chcę z nią spędzać całych wakacji ;)

Możesz ją wysłać do mnie:)

4 godziny temu, Aga napisał:

Kiedyś jeździła na obozy harcerskie, konne, językowe ... ale od jakiegoś czasu co roku mam problem gdzie ją wysłać...

Może do Zakopanego:D;)

5 godzin temu, radekk napisał:

Możesz ją wysłać do mnie:)

Mogę? :P

49 minut temu, QbaqBA napisał:

Jeśli ma zajawkę na sporty wodne, to może jakiś kitesurfingowy obóz?

Była namawiana, żagli nie polubiła niestety :facepalm: ... pływać nie lubi ...

Chyba ją do pracy wyślę, 16 lat skończy, to może na legalu ;)

3 godziny temu, Aga napisał:

Mogę? :P

Możesz:)

3 godziny temu, Aga napisał:

pływać nie lubi ...

Da się załatwić, wcale nie trzeba namawiać a nagle okazuje się że delikwent z własnej nieprzymuszonej woli zaczyna chętnie płynąć...

nawet jeśli nie widać brzegu:P

A może zrób Jej Tour de Pologne, w końcu jesteśmy wszędzie. Po dwa dni u każdego, potem pisze książkę i już z górki ^_^ Taka sztafeta Subaru :D

p.s. krów nie mam, nie będzie musiała doić ;)