Jump to content

Subaru Forester XT 2017 EYESIGHT

Luky
 Share

Recommended Posts

17 minut temu, Luky napisał:

Witaj, kupiłem Subaru Forester XT 2017 EYESIGHT USA, zmieniłem zegary na UE, ale przestało działać z systemem EYESIGHT, możesz zmusić mnie do zrobienia tego jeszcze raz. dziękuję

Mam nieodparte wrażenie, że kolega używa translatora.

W sumie ciekawy temat. Czy auto z eyesight kupione w USA będzie bezpieczne na europejskich drogach.

A co do pochodzenia autora to zastanawiam się gdzie oprócz Polski tak się "rzeźbi"? ;)

Jestem ze Słowacji i interesuje mnie, czy ktoś przeżywa część moich doświadczeń? Kiedy mam zainstalowany tachometr z USA, EYESIGHT idzie świetnie, ale kiedy tachometr zmieni go na tachometr z Kanady, EYESIGHT przestanie działać i zamówiłem prędkościomierza, jak również tam, dokładnie zgodnie z medela

Ale przecież tacho z USA ma skalę w milach i kilometrach. Zostaw tak jak jest. :)

Też mam forestera z USA, tyle że starszego i nic nie zmieniałem (poza lampami). Nawet do termometru można się przyzwyczaić. :D

ES nigdy nie był dostępny w europejskich forkach XT a w outbackach tak.

Pewnie w samych zegarach jest jakiś dynks (na pewno są dedykowane kontrolki do ES), który jest wymagany aby system był aktywny.

Fakt, o tym nie pomyślałem. 

No to trzeba by poszukać zegarów od wersji NA z eyesight. Ale raz, że pewnie trudno byłoby je zdobyć, a dwa, że to już byłaby gruba rzeźba. Nikt nie wie co siedzi w elektronice i sofcie, a te sytemy wpływają bezpośrednio na poruszanie się auta wśród innych aut. To robi się "trochę" niebezpieczne.:mellow:

Ja bym zostawił "mile i Fahrenheity".

12 godzin temu, Luky napisał:

to ciekawe, że nie mają problemów z Subaru Outback

To nie jest problem techniki tylko skali produkcji. Na Europę nie opłaca im się w ostatniej fazie życia samochodu robić homologacji - za mała sprzedaż XT.