Skocz do zawartości

Jakie felgi do subaru imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

GALAXY, wystarczy użyć wyszukiwarki, temat wałkowany wiele razy.

 

Na wszelki wypadek: 5 x 100, Otwór centrujący 56,1mm, ET w okolicach 45 - 55 (unikaj mniejszego niż 45 bo może ocierać o błotniki.

Jesteś pewien, że chcesz koła 18"? Nie za niski profil na nasze drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat...

Czy felgi od hondy z otworem centrującym 56,0 podejdą do subaru ? (wiem że w subaru jest 56,1, ale to tylko 0,1 mm różnicy :) )

Honda ma z tego co pamiętam 4x100, a subaraki mają 5x z czego ET min 48.

 

Tfuuu, miałem na myśli Toyote :D Celice dokładnie :). 5x100. Z tego co znalazłem w necie mają średnicę otworu centrującego 56,0 (nie wiem czy to prawda na 100%) i chciałbym uzyskać informację czy felgi z takim otworem wejdą na piastę 56,1 ? :D Może tam jest poprostu podkładka centrująca którą da się wyjąć i włożyć inną...

Felgi wyszukałem na allegro, ale sprzedająca jest trochę niekumata w tym temacie, i ciężko mi się doprosić o te informacje, dlatego pytam tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat...

Czy felgi od hondy z otworem centrującym 56,0 podejdą do subaru ? (wiem że w subaru jest 56,1, ale to tylko 0,1 mm różnicy :) )

Honda ma z tego co pamiętam 4x100, a subaraki mają 5x z czego ET min 48.

 

Tfuuu, miałem na myśli Toyote :D Celice dokładnie :). 5x100. Z tego co znalazłem w necie mają średnicę otworu centrującego 56,0 (nie wiem czy to prawda na 100%) i chciałbym uzyskać informację czy felgi z takim otworem wejdą na piastę 56,1 ? :D Może tam jest poprostu podkładka centrująca którą da się wyjąć i włożyć inną...

Felgi wyszukałem na allegro, ale sprzedająca jest trochę niekumata w tym temacie, i ciężko mi się doprosić o te informacje, dlatego pytam tutaj :)

w Toyocie srednica otworu cenrtujacego to 54,1 mm przynajmniej w Corolli tak bylo,

Ps. w Subaru piasta ma srednice 56mm a otwor w feldze 56,1mm luz 0,1mm jest potrzebny zeby dalo sie wsadzic kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...