Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem raz na prologu Kormorana i się wynudziłem strasznie. Auta zasuwające w kółko po bieżni, jakbym chciał oglądać NASCAR to bym na rajdy nie jeździł :-/

A ja byłem kilka razy i mi sie podobało :mrgreen:

F1 i rally crossu też nie oglądasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

było już takie coś? mogę wiedzieć kto wygrał? w życiu na meczu żużlowym nie byłem (tylko w telewizorze widziałem) i zawsze się zastanawiałem jakie faktyczne osiągi mają te motory. porównywalne z eNką?

pewnie ze bylo. Na zeszlorocznym rajdzie kaszub. Wygrał oczywiscie motor żuzlowy. N-ka (Bebenkowie chyba jechaly) nie miała szans.

Tu gdzies wygrzebalem stare foto z prologu na stadionie żużlowym. Kuchar w akcji.

wesele153ho5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie przez kibiców,ktorzy marudzą ze prolog byl do dupy to wszystko cierpi. Organizatorzy cos robią dla nich,wiec zamiast wyrazac niezadowolenie mysle ze powinnismy to docenic. A jak sie prolog nie podoba to nie przychodz i tyle. Dla mnie Prolog Rajdu Kaszub byl fajny (mowie o tym bo to jedyny prolog na jakim bylem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki prolog niż żaden.

 

I właśnie przez takie podejście rajdy w PL kuleją. IMHO lepiej nie robić wcale, niż byle jak...

 

nie można oczekiwać od organizatorów rundy PPZM nie wiadomo jakich SSSów. Zrobili to co mogli. Wiele osób miało uciechę z tego, że Hołek rozbił Corollę a Dąbrowski 206. Wydaje mi się, że to jak będzie wyglądał prolog zależy bardzo od kierowców. Bo jeżeli wszyscy mieliby jechać na czas dookoła to faktycznie nie ma żadnego sensu. A tak przynajmniej można zobaczyć jak Kuchar jedzie bokiem, czego na rajdzie zazwyczaj nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki... no więc okazało się, że jednak jadę na Polski :) znaczy się ze znajomymi, więc mam prośbę do stałych wyjadaczy i miejscowych o rady na które odcinki się wybrać, w które miejsca, jak tam jest z dojazdem itp - pytam bo na Mazurach będę pierwszy raz w życiu i fajnie by było mieć jakąś pomoc przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do stałych wyjadaczy i miejscowych o rady na które odcinki się wybrać, w które miejsca, jak tam jest z dojazdem itp - pytam bo na Mazurach będę pierwszy raz w życiu i fajnie by było mieć jakąś pomoc przed wyjazdem.

 

Najlepiej podłączcie się do kogoś kto będzie i kto się orientuje.

 

Zawsze można się jakoś dogadać i możecie razem z nami jeździć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...