Skocz do zawartości

24 marzec - Ułęż - II puchar toru


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 922
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ekipa warszawska - spot wyjazdowy proponuję w sobotę o g. 8.45 na stacji Shell - ul. Ostrobramska :!: :cool:

 

Proponuję nie jechać tak turystycznie jak ostatnio i spotkać się w tym samym miejscu wcześniej o godzinie 8:30 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak niedaleko, i przyjechałbym jako kibic, ale muszę siedzieć i projekty robić :(

 

Nie przejmuj się, będą następne imprezy. Dla mnie to też kolejna w tym roku, z której musiałem zrezygnować ze względu na pracujący weekend :evil: Ależ im zazdroszczę, że mogą sobie poupalać przy takiej pogodzie. Słoneczko i niska temperatura rulez :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc muszę powiedzieć że było naprawdę SUPER!

 

Carfit stanął w piątek wieczorem na wysokości zadania :mrgreen::mrgreen: I tym samym znów zaklepał sobie puchar :mrgreen: Gratulacje!

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych! I dzięki dla Verta oraz Czwartka - prawie zapomniałem jaka to frajda jeździć ośką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc muszę powiedzieć że było naprawdę SUPER!

 

Carfit stanął w piątek wieczorem na wysokości zadania :mrgreen::mrgreen: I tym samym znów zaklepał sobie puchar :mrgreen: Gratulacje!

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych! I dzięki dla Verta oraz Czwartka - prawie zapomniałem jaka to frajda jeździć ośką.

 

Czyli Carfit was pozamiatał :) GRATULACJE dla niego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się działo.

WIelkie dzięki dla Vero za dobrą organizację i KJS-owego mistrza Polski za przewózkę - zrobił 4:15 swoim 1.6, a ja najlepiej miałem 4:27 moim wzmacnianym przednionapędowym kliperem (bez aktywnych dyfrów :lol: ).

Już mi tesko za następnym tekim spotkaniem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMUS

 

RUDA PIERDZĄCA podołała, czy byłeś jako kibic/drinkkibic :?:

 

generalnie dzisiaj mi sie fajnie bylo w ulezu :mrgreen: powiem Ci ze ledwo do domu otarlem :twisted::mrgreen:

rudzielec zostal w garazu

 

To co? Z imprezy nic nie będzie dzisiaj? :mrgreen:

 

Tigerówka była przednia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...