Skocz do zawartości

24 marzec - Ułęż - II puchar toru


vert

Rekomendowane odpowiedzi

co tam paru szarpidrutow

Adasiek no jak Ty tak możesz o paradajsach? :evil:

 

Gdzie był ten koncert że ja nic nie wiedziałam? :(

 

kiedys tez taki okres przezywalem, ale teraz koles prawie rzy...jacy w majka nie robi na mnie wrazenia :roll:

 

co innego shakin stevens, zorz, louis a. , itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co tam paru szarpidrutow

Adasiek no jak Ty tak możesz o paradajsach? :evil:

 

Gdzie był ten koncert że ja nic nie wiedziałam? :(

 

kiedys tez taki okres przezywalem, ale teraz koles prawie rzy...jacy w majka nie robi na mnie wrazenia :roll:

Nie no takie klimaty mnie tez nie kręcą, ale Holmes wcale nie rzy... w majka. 3 koncerty Paradajsów zaliczyłam i były weri macz klimacik. Ja się tam wcale we wrzeszczące metale nie wsłuchiwam, ale Paradajsom uwielbienie się należy bez dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise Lost :?: :twisted:

kiedyś to może i byli Paradise Lost ale teraz to już są tylko Lost Paradise jak dla mnie :(

 

raczej LOST SOMETHING HV NO BLOODY IDEA WHAT :mrgreen:

 

Kasia zaluj co tam paru szarpidrutow przy takiej ekipie jak na ostatnim ulezu - mialas szanse urwac film, zobaczyc pekajaca gume itp :mrgreen:

 

pękającą gumę :shock: :?: , ja se tam nie przypominam, ale skoro tak mówisz, to dziewczyna moze mieć, ale love paradise we troje :mrgreen::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise Lost :?: :twisted:

kiedyś to może i byli Paradise Lost ale teraz to już są tylko Lost Paradise jak dla mnie :(

 

raczej LOST SOMETHING HV NO BLOODY IDEA WHAT :mrgreen:

 

Kasia zaluj co tam paru szarpidrutow przy takiej ekipie jak na ostatnim ulezu - mialas szanse urwac film, zobaczyc pekajaca gume itp :mrgreen:

 

pękającą gumę :shock: :?: , ja se tam nie przypominam, ale skoro tak mówisz, to dziewczyna moze mieć, ale love paradise we troje :mrgreen::lol::lol:

 

 

 

 

 

 

no pekajaca guma byla w jednym citroenie. byla w nim pewna niewiasta z jednym panem no i stalo sie :mrgreen: bylo szybko i ciach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pekajaca guma byla w jednym citroenie. byla w nim pewna niewiasta z jednym panem no i stalo sie :mrgreen: bylo szybko i ciach :shock:

 

Vert, widzę, że było to dla Ciebie niesamowite przeżycie skoro znów o tym wspominasz :mrgreen: To kiedy powtóreczka? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pekajaca guma byla w jednym citroenie. byla w nim pewna niewiasta z jednym panem no i stalo sie :mrgreen: bylo szybko i ciach :shock:

 

Vert, widzę, że było to dla Ciebie niesamowite przeżycie skoro znów o tym wspominasz :mrgreen: To kiedy powtóreczka? :twisted:

 

pamietaj ze z peknieta guma tylko raz sie udaje potem moze byc wpadka :mrgreen:

 

a poza tym slyszlaem ze chora jestes - to lezec w lozku a nie na forum klikac :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pekajaca guma byla w jednym citroenie. byla w nim pewna niewiasta z jednym panem no i stalo sie :mrgreen: bylo szybko i ciach :shock:

 

Vert, widzę, że było to dla Ciebie niesamowite przeżycie skoro znów o tym wspominasz :mrgreen: To kiedy powtóreczka? :twisted:

 

 

:mrgreen: vero - to nie wiedziałaś, że starsi żonaci faceci tak mają :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Odzywam sie dopiero teraz poniewaz mialem mala awarje komputera i nie mialem z czego pisac ale teraz jest juz wszystko ok. Wypad do Uleza napewno pozostanie w mojej pamieci dluuuggooooo :D w szczegolnosci dzieki Carfitowi z ktorym mialem przyjemnosc wracac do domu za co jestem mu bardzo wdzieczny :) Przy okazji chcialbym jeszcze raz podziekowac koledze Abt z ktorym jechalem do Uleza :) Gdyby nie on i Carfit napewno nie mialbym przyjemnosci ogladania jak smigacie swoimi pieknymi furkami :D Po Ulezu chcec posiadania wlasnego STI jest jeszcze wieksza niz przedtem :) Sa to WSPANIALE SAMOCHODY w ktorych jazda naaprawde sprawia przyjemnosc i pozostawia w pamieci niezapomniane wrazenia!!!:) Ponizej zalaczylem kilka zdj ;)

pozdro all :)

 

 

 

my.php?image=dsc00008dj3.jpg

my.php?image=dsc00024di7.jpg

my.php?image=dsc00026df0.jpg

my.php?image=dsc00027tq6.jpg

my.php?image=dsc00029ru8.jpg

my.php?image=dsc00030da2.jpg

my.php?image=dsc00031nj3.jpg

my.php?image=dsc00032ud5.jpg

my.php?image=dsc00034nj9.jpg

my.php?image=dsc00036fo1.jpg

my.php?image=dsc00039jt2.jpg

my.php?image=dsc00041xe3.jpg

my.php?image=dsc00043sx5.jpg

my.php?image=dsc00047wm9.jpgmy.php?image=dsc00005ze7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verciu, czy myslales juz nad zajeciem sie deweloperka w Ulezu, bo odnosze wrazenie, ze niektorzy tam chyba zamieszkaja :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: no a Enio Moriccone robi muze do tego :mrgreen:

 

to sie nazywa prawdziwa misja :wink: teren idzie mocno w gore po paru topicach pana R.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verciu, czy myslales juz nad zajeciem sie deweloperka w Ulezu, bo odnosze wrazenie, ze niektorzy tam chyba zamieszkaja :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: no a Enio Moriccone robi muze do tego :mrgreen:

 

to sie nazywa prawdziwa misja :wink: teren idzie mocno w gore po paru topicach pana R.

:mrgreen:

 

Niestety, wszystkie tereny w promieniu kilku km od lotniska Ułęż wykupiłem, ale jek co, zapraszam do twardych negocjacji :mrgreen: panie v... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verciu, czy myslales juz nad zajeciem sie deweloperka w Ulezu, bo odnosze wrazenie, ze niektorzy tam chyba zamieszkaja :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Odstąpię Ci tanio działkę w sąsiedztwie lotniska:mrgreen: :mrgreen::mrgreen: a za jeden uśmiech miejscówkę na prawym :wink:

 

za jeden usmiech to uwazaj bo Pumex moze tego nie zrozumiec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verciu, czy myslales juz nad zajeciem sie deweloperka w Ulezu, bo odnosze wrazenie, ze niektorzy tam chyba zamieszkaja :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Odstąpię Ci tanio działkę w sąsiedztwie lotniska:mrgreen: :mrgreen::mrgreen: a za jeden uśmiech miejscówkę na prawym :wink:

 

za jeden usmiech to uwazaj bo Pumex moze tego nie zrozumiec :mrgreen:

 

 

Upssss.... Pumex już raz przeżył moje "sam na sam" z Krebelką, ja też żyję, więc....Ale dzięki za ostrzeżenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...