Skocz do zawartości

Usuwanie niesłusznych ostrzeżeń.


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jednak się dało... Nie wiem, jak to technicznie wykonano, ale "niemozliwe" stało sie ciałem i cieszę sie obecnie piętnem "jednopaskowca" a nie "dwu". AZ, mimo długiego "czasu reakcji" -dzięki.

 

Lepiej wygladalo z dwoma :lol: wez sobie jakos zalatw ten drugi :roll: Az Ci pomoze :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się dało... Nie wiem, jak to technicznie wykonano, ale "niemozliwe" stało sie ciałem i cieszę sie obecnie piętnem "jednopaskowca" a nie "dwu". AZ, mimo długiego "czasu reakcji" -dzięki.

 

Lepiej wygladalo z dwoma :lol: wez sobie jakos zalatw ten drugi :roll: Az Ci pomoze :cool:

AK

I tak jestem wdzięczny AZ-owi choć za ten jeden, mógł mi nie dawać wcale i jak bym dziś wyglądał, tak "bezpaskowo" jat Ty? To jak żołnierz bez blizny. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się dało... Nie wiem, jak to technicznie wykonano, ale "niemozliwe" stało sie ciałem i cieszę sie obecnie piętnem "jednopaskowca" a nie "dwu". AZ, mimo długiego "czasu reakcji" -dzięki.

 

Rany, gościu, czy da się Ciebie jakoś zadowolić, żeby nie było żadnych "ale"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się dało... Nie wiem, jak to technicznie wykonano, ale "niemozliwe" stało sie ciałem i cieszę sie obecnie piętnem "jednopaskowca" a nie "dwu". AZ, mimo długiego "czasu reakcji" -dzięki.

 

Rany, gościu, czy da się Ciebie jakoś zadowolić, żeby nie było żadnych "ale"?

Zmartwię Cię, gościu, ale "topór wojenny" jest zakopany i proszę o zaniechanie prowokacji. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie już Rallymenowi spokój! Bo kończy się tak, że teraz nawet gdy ma dobre pomysły, typu lotny start na próbie w Ułężu, ludzie z definicji ustawiają się na "nie" :roll:.

 

A przypominam, że na pojeżdżawce w lipcu, na sugestię Wroobla, właśnie był lotny start. Po to, by oszczędzić sprzęgła. I wszystkim się to podobało :twisted: .

 

Ja już się nie wypowiadałem w wątku o Ułężu II, żeby nie zaśmiecać vert-owi wątku, tym bardziej, że i tak zazwyczaj nie przyjeżdżam na te pojeżdżawki. Ale, jak już przy tym jesteśmy, zgadzam się z propozycjami Rallymena 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się dało... Nie wiem, jak to technicznie wykonano, ale "niemozliwe" stało sie ciałem i cieszę sie obecnie piętnem "jednopaskowca" a nie "dwu". AZ, mimo długiego "czasu reakcji" -dzięki.

 

Rany, gościu, czy da się Ciebie jakoś zadowolić, żeby nie było żadnych "ale"?

Zmartwię Cię, gościu, ale "topór wojenny" jest zakopany i proszę o zaniechanie prowokacji. Pozdrawiam.

 

Ależ to nie żadne prowokacje. Jestem na bieżąco, więc wiem co i jak. Az Ci usunął ostrzeżenie, to się raduj, a nie walisz "mimo długiego czasu reakcji". On to robi za friko. Apeluję o przyzwoitość jeno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ to nie żadne prowokacje. Jestem na bieżąco, więc wiem co i jak. Az Ci usunął ostrzeżenie, to się raduj, a nie walisz "mimo długiego czasu reakcji". On to robi za friko. Apeluję o przyzwoitość jeno.

OK. Ale pamiętaj, że jak trafisz kiedyś niesłusznie "na dołek" na 48 godzin, to po wyjsciu też sie ciesz, że Cię zwolniono, a nie marudź, że Cie niesłusznie przyskrzyniono. Rozumiemy sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj, że jak trafisz kiedyś niesłusznie "na dołek" na 48 godzin, to po wyjsciu też sie ciesz, że Cię zwolniono, a nie marudź, że Cie niesłusznie przyskrzyniono. Rozumiemy sie?

Ty chyba nie odróżniasz zabawy od życia. Każdy moderator na tym forum jest wolontariuszem, robi to poświęcając swój prywatny czas, mając dwa paski nie miałeś ograniczonej wolności, po co porównujesz to z aresztowaniem? Nie uważasz, że jesteś zbyt skrajny w reakcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj, że jak trafisz kiedyś niesłusznie "na dołek" na 48 godzin, to po wyjsciu też sie ciesz, że Cię zwolniono, a nie marudź, że Cie niesłusznie przyskrzyniono. Rozumiemy sie?

Ty chyba nie odróżniasz zabawy od życia. Każdy moderator na tym forum jest wolontariuszem, robi to poświęcając swój prywatny czas, mając dwa paski nie miałeś ograniczonej wolności, po co porównujesz to z aresztowaniem? Nie uważasz, że jesteś zbyt skrajny w reakcjach?

Celowo "przerysowałem" uzasadnienie, aby uzmysłowić adwersarzowi błąd w logice Jego wywodu. Na marginesie, naprawdę nie było "zabawne" obskoczenie podwójnego czerwonego za obronę przed chamskimi atakami, podczas gdy atakujący pozostali (jak do tej pory) bezkarni. Pamiętaj, że AZ też wprowadził mnie w błąd odnośnie technicznych możliwośsi kasacji niesłusznych ostrzeżeń. Chwała Mu za to, że się z tego wycofał i jednak zareagował. Nie neguję pracy społecznej, chwała modom i adminom za to. Elementarna przyzwoitość nakazuje jednak, obojętnie, czy prywatnie, czy służbowo, dość szybko i czytelnie naprawić swój błąd, choćby "pokrzywdzenie" nie było drastyczne. Pozdrawiam i życzę więcej obiektywizmu i szerszego, a nie wyrywkowego spojrzenia na sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wprowadzałem w błąd. Odkryłem metodę zmniejszenia wartości ostrzeżenia a nie jego usunięia. Do wczoraj nie wiedziałem że tak się da.

 

 

Rallymen, prywatnie to mogę Ci powiedzieć, że Twoje podejscie do tematu jest conajmniej denerwujące i na wielu forach za samo to byś dostał ostrzeżenie.

 

Ciągniesz temat i budzisz konflikty bez żadnego sensownego celu na widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wprowadzałem w błąd. Odkryłem metodę zmniejszenia wartości ostrzeżenia a nie jego usunięia. Do wczoraj nie wiedziałem że tak się da.

 

 

Rallymen, prywatnie to mogę Ci powiedzieć, że Twoje podejscie do tematu jest conajmniej denerwujące i na wielu forach za samo to byś dostał ostrzeżenie.

 

Ciągniesz temat i budzisz konflikty bez żadnego sensownego celu na widoku.

A skąd ja miałem wiedziec o Twoim "odkryciu"? Mogłeś mi przecież 2 słówka rzucić na PW...ale wiem, brak czasu... A tak prywatnie: Nie ciągne tematu, najzwyczajniej w świecie podziękowałem Ci za reakcję, kończąc wątek. A że AK zażartował, odpowiedziałem mu na żart. Dalej poczytaj, zaatakowano mnie z 2 (licząc Ciebie z 3) stron, więc jestem uprawniony do riposty. Sugestii o ostrzeżeniu i denerwującym podejściu nie skomentuję. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie: ja już się nie chciałem wypowiadać, żeby nie podważać wiedzy Moda na temat forum :twisted:, ale czy tą "odkrytą" przez Ciebie Az metodą nie było wybranie opcji "edytuj ostrzeżenie" i w puste pole wartości wpsianie "1"?

 

Ja bym tak to zrobił 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się ciągnąć tematu. Mam wrażenie ze Rallymen (swoją droga poprawiłbyś sobie tego nicka bo na razie jestes jakiś dziwnie mnogi) bardzo lubi rzucac bezpodstawne oskarżenia.

 

 

Proponuję zakończyć i zapomnieć. Poprosiłem innego moderatora o przejrzenie jeszcze raz całego wątku i wrzucenie ostrzeżeń wsyztskim ktorzy zasłuzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się ciągnąć tematu. Mam wrażenie ze Rallymen (swoją droga poprawiłbyś sobie tego nicka bo na razie jestes jakiś dziwnie mnogi) bardzo lubi rzucac bezpodstawne oskarżenia.

 

 

Proponuję zakończyć i zapomnieć. Poprosiłem innego moderatora o przejrzenie jeszcze raz całego wątku i wrzucenie ostrzeżeń wsyztskim ktorzy zasłuzyli.

 

Właśnie, właśnie... użyłem w nim słowa "pierdolicie" i jakoś mi się upiekło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się ciągnąć tematu. Mam wrażenie ze Rallymen (swoją droga poprawiłbyś sobie tego nicka bo na razie jestes jakiś dziwnie mnogi) bardzo lubi rzucac bezpodstawne oskarżenia.

 

 

Proponuję zakończyć i zapomnieć. Poprosiłem innego moderatora o przejrzenie jeszcze raz całego wątku i wrzucenie ostrzeżeń wsyztskim ktorzy zasłuzyli.

Spox, kończę ten wątek. Twoje "wrażenie" o "bardzo lubieniu rzucania przeze mnie bezpodstawnych oskarżeń" jest subiektywne i zapewniam Cię, nieuzasadnione. Podobnie, jak Twoje sugestie o moim rzekomym tchórzostwie (to z wątku "głównego"). Ponadto informuję, że mój nick jest nieprzetłumaczalny i odmawiam prośbie o jego zmianę, za jego dziwność i Twoje skojarzenia - przepraszam. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem innego moderatora o przejrzenie jeszcze raz całego wątku i wrzucenie ostrzeżeń wsyztskim ktorzy zasłuzyli.

 

Miałem to zrobić dzisiaj, ale nie ogarnąłem bo miałem przeprowadzkę z oddziału na oddział - postaram się to zrobić jutro, także sorry, że to się tak długo ciągnie i paski padną z prawie tygodniowym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem innego moderatora o przejrzenie jeszcze raz całego wątku i wrzucenie ostrzeżeń wsyztskim ktorzy zasłuzyli.

 

Miałem to zrobić dzisiaj, ale nie ogarnąłem bo miałem przeprowadzkę z oddziału na oddział - postaram się to zrobić jutro, także sorry, że to się tak długo ciągnie i paski padną z prawie tygodniowym opóźnieniem.

Moderatornia nierychliwa, ale sprawiedliwa :mrgreen: Spoko, najważniejsze jest Twoje zdrowie, czego Ci szczerze życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...