Skocz do zawartości

oswetlenie wnetrza subaru outback 2008


Piotr Krajewski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jakie zarowki i gdzie kupie do oswietlenia wnetrza, chodzi mi konkretnie o te w drzwiach przednich(w tylnych tez sa?) z przodu przy lusteku wstecznym, dla pasazerow na tylnej kanapie i w bagazniku

 

do tego mam z nimi kilka problemow:

w prawych drzwiach zarowka mruga, w lewych nie,

w bagazniku swieci tylko po wlaczeniu na stale, przy opcje "po otwarciu bagaznika" nie zapala sie? 

 

kiepski jestem z elektryki, ale gdzie szukac przyczyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotr Krajewski napisał:

w prawych drzwiach zarowka mruga, w lewych nie,

Możliwe że ci się przewody przetarły:huh:

 

7 godzin temu, Piotr Krajewski napisał:

 

w bagazniku swieci tylko po wlaczeniu na stale, przy opcje "po otwarciu bagaznika" nie zapala sie? 

Też tak miałem.Z tego co pamiętam to przetarłem ścierką czujnik albo zamknąłem kilka razy i się naprawiło:yahoo:

 

W domu mam rozpiskę jakie żarówki są w podsufitce itp. to jak będę w domu to mogę ci podesłać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr Krajewski napisał:

Hej, jakie zarowki i gdzie kupie do oswietlenia wnetrza, chodzi mi konkretnie o te w drzwiach przednich(w tylnych tez sa?) z przodu przy lusteku wstecznym, dla pasazerow na tylnej kanapie i w bagazniku

 

do tego mam z nimi kilka problemow:

w prawych drzwiach zarowka mruga, w lewych nie,

w bagazniku swieci tylko po wlaczeniu na stale, przy opcje "po otwarciu bagaznika" nie zapala sie? 

 

kiepski jestem z elektryki, ale gdzie szukac przyczyn?

Kombi buda? Kable w prawej przelotce dach klapa przetarte- przerabiałem u siebie. Czujnik otwarcia w zamku ale nie ma tam dostępu bez rozbierania także szmata nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, recki napisał:

Kombi buda? Kable w prawej przelotce dach klapa przetarte- przerabiałem u siebie. Czujnik otwarcia w zamku ale nie ma tam dostępu bez rozbierania także szmata nie pomoże

 

tak kombi, 

 

chodzilo mi ze w prawych drzwiach mruga lampka a w lewych swieci dobrze stalym swiatlem, to nie wina zarowki?

 

bagaznik sie swieci, ale jak przelacze na stale, wiec sadze ze ten czujnik, otwarcia, a gdzie on, w zamku?

 

 

2 godziny temu, Oczkoo15 napisał:

W domu mam rozpiskę jakie żarówki są w podsufitce itp. to jak będę w domu to mogę ci podesłać:D

 

bede wdzieczny za rospiske!

Edytowane przez Piotr Krajewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cie że to nie czujnik otwarcia. To nie VAG. Tutaj przecierają się przewody w gumowej przelotce. Odsuwasz przelotkę i pociągasz dość mocno za każdy przewód aż któryś zostanie Ci w ręce. Nie pamiętam dokładnie ale ten od oświetlenia bagażnika to miał coś z żółtym chyba na oplocie (już jakiś czas temu to robiłem)? Lutownica, kawałek miedzianego przewodu żeby połatać, kawałek termokurczki i sprawa załatwiona.

A sam mikrostyk w zamku.

Edytowane przez recki
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie coś:

Lampka w bagażniku:Żarówka 12V 13W

Przednie światełka w podsufitce: Żarówka 12V 8W

Tylne światełka w podsufitce: Żarówka 12V 8W

W przednich drzwiach: Żarówka 12V 3,5W

Jakby coś to jest rozpiska do przedlifta i nie jestem do końca pewien czy jest w 100% poprawna:o

 

Edytowane przez Oczkoo15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2018 o 23:48, Piotr Krajewski napisał:

Hej, jakie zarowki i gdzie kupie do oswietlenia wnetrza, chodzi mi konkretnie o te w drzwiach przednich(w tylnych tez sa?) z przodu przy lusteku wstecznym, dla pasazerow na tylnej kanapie i w bagazniku

 

do tego mam z nimi kilka problemow:

w prawych drzwiach zarowka mruga, w lewych nie,

w bagazniku swieci tylko po wlaczeniu na stale, przy opcje "po otwarciu bagaznika" nie zapala sie? 

 

kiepski jestem z elektryki, ale gdzie szukac przyczyn?

 

2008_Lighting_system.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam z moich notatek dot OBK 2007 BP jak zmieniałem na LEDy - szczerze polecam zmienić te rurki wew na zimne białe, efekt jest mega

aha i dołożyłem jedną z przodu w lampce od map bo mi było za ciemno z przodu

 

Żarówki:

 

Wnętrze: 3szt. Rurka C5W 29mm max 8W

Zmieniłem na Żarówka LED CREE C5W Can Bus C10W canbus 31 mm FV (aukcja numer 4899051518)

 

Bagażnik: 1szt. W13W max 13W

zmieniłem na LED W5W HIGH POWER + SMD T10 CANBUS CAN BUS FV (numer 4839352278)

 

Drzwi przód progi: 1 szt. rurka C3W 29mm max 3W

Zmieniłem na LED W5W HIGH POWER + SMD T10 CANBUS CAN BUS FV (numer 4839352278)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2018 o 00:50, KaiM napisał:

To ja dodam z moich notatek dot OBK 2007 BP jak zmieniałem na LEDy - szczerze polecam zmienić te rurki wew na zimne białe, efekt jest mega

aha i dołożyłem jedną z przodu w lampce od map bo mi było za ciemno z przodu

 

Żarówki:

 

Wnętrze: 3szt. Rurka C5W 29mm max 8W

Zmieniłem na Żarówka LED CREE C5W Can Bus C10W canbus 31 mm FV (aukcja numer 4899051518)

 

Bagażnik: 1szt. W13W max 13W

zmieniłem na LED W5W HIGH POWER + SMD T10 CANBUS CAN BUS FV (numer 4839352278)

 

Drzwi przód progi: 1 szt. rurka C3W 29mm max 3W

Zmieniłem na LED W5W HIGH POWER + SMD T10 CANBUS CAN BUS FV (numer 4839352278)

Wszystkie LEDy działają dobrze? Ja kupiłem Ledy do oświetlenia wnętrza zamiast tych rurkowych i wszystkie mrygają, wariują. chwile poświecą i się wyłączają w ogóle.
Standardowe działały dobrze dlatego pytam, bo może trafiłem na jakieś gówniane LEDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy1989 napisał:

Wszystkie LEDy działają dobrze? Ja kupiłem Ledy do oświetlenia wnętrza zamiast tych rurkowych i wszystkie mrygają, wariują. chwile poświecą i się wyłączają w ogóle.
Standardowe działały dobrze dlatego pytam, bo może trafiłem na jakieś gówniane LEDY

Mam założone LED w całym wnętrzu, żadna nie mruga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś trafić na kiepskiej jakości - moje świecą rewelacyjnie. Żadnych problemów.

Zamiana na jaskrawe zimne białe LEDy moim zdaniem bardzo pozytywnie zmienia odbiór wnętrza auta. Jakby było z 10 lat młodsze  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie postojowe to zwykłe W5W, można dać LEDy Canbus

migacze przód i tył mają takie klinowe gniazdo WY21W i są POMARAŃCZOWE!

Tył stop+poz: 1szt. W21/5W również klinowe gniazdo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...