Skocz do zawartości

Rozpórki


tremba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie jakie rozporki przod i tyl wejda P&P do SG9 2,5 XT? Jest pare tematow ale w zadnym  do konca nie ma potwierdzenia ze cos podeszlo bez przerobek. Albo gniemy przewody klimy, albo cos pilujemy. Niedawno gdzies mignela w jakims temacie rozporka na tyl zamontowana bez krojenia plastikow-nie moge juz tego namierzyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bez cięcia plastików to była podobno Cusco, w wątku o preliftowym i poliftowym Foresterze SG.

U mnie w SG9 2,5XT jest taka jak na fotce, mam do założenia tył od kompletu ale nie wiem co to i jak pasuje, bo dostałem od poprzedniego właściciela ;)07260359dbf641a7176bb5f40c70b2f5.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od nich przód i tył do SF-a. Przód pasował bez problemu ale tyl niestety nie . Nie wiem z czego to wynikami czy sf ma różne amortyzatory z zalżnosci od rocznika ?? Kupował ktoś z Was jeszcze rozporki do sf-a.?? W każdym razie rozporki wykonane solidnie.

63B05DAF-19BE-4382-B0F6-558352E73AC3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staffa widzialem i mysle ze bedzie kolidowac.  Do Lodzi mam kawalek, a przez telefon nie zdejma wymiarow. No i cholera wie czy wcisne, dlatego chyba sklaniam sie ku regulowanej, w kazdym razie jeszcze musze nabyc wiedze z zakresu poprawnego montazu. Niemniej dziekuje za podrzucenie propozycji :-).

Edytowane przez tremba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tremba napisał:

Dobrze kojarzysz :). Niestety na stronie do Forka nic nie widac, bedzie trzeba zakrecic.

ta, tez juz wczoraj sprawdzałem. Zastanawia mnie czy jest mozliwe ze do forka sf sa rózne amorzyzatory w zaleznosci czy to jes wersja przed czy po lifcie. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odgrzeję kotleta :)

 

ktoś w międzyczasie montował rozpórki staffa w SG9? Cena w porównaniu do whiteline jak darmo, z tym że bez regulacji rozstawu...

Zakładam że rolę spełniają, bo to tylko kawałek rury, bardziej się zastanawiam jak to pasuje do wiekowego nadwozia na różnym etapie eksploatacji, no i jak z rurkami od klimy?

turboworks z allegro też tanie i wyglądają jakby nie wymagały żadnego cięcia plastików :unsure:

https://allegro.pl/oferta/rozporka-subaru-forester-02-08-turboworks-7900032090?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIlraFhMWl5AIVhNGyCh3KuQw8EAQYAyABEgLhI_D_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...