Jump to content

Rozpórki

tremba

Recommended Posts

Czy ktos wie jakie rozporki przod i tyl wejda P&P do SG9 2,5 XT? Jest pare tematow ale w zadnym  do konca nie ma potwierdzenia ze cos podeszlo bez przerobek. Albo gniemy przewody klimy, albo cos pilujemy. Niedawno gdzies mignela w jakims temacie rozporka na tyl zamontowana bez krojenia plastikow-nie moge juz tego namierzyc. 

Ta bez cięcia plastików to była podobno Cusco, w wątku o preliftowym i poliftowym Foresterze SG.

U mnie w SG9 2,5XT jest taka jak na fotce, mam do założenia tył od kompletu ale nie wiem co to i jak pasuje, bo dostałem od poprzedniego właściciela ;)07260359dbf641a7176bb5f40c70b2f5.jpg

• Upvote 1

Kupiłem od nich przód i tył do SF-a. Przód pasował bez problemu ale tyl niestety nie . Nie wiem z czego to wynikami czy sf ma różne amortyzatory z zalżnosci od rocznika ?? Kupował ktoś z Was jeszcze rozporki do sf-a.?? W każdym razie rozporki wykonane solidnie.

63B05DAF-19BE-4382-B0F6-558352E73AC3.jpeg

Staffa widzialem i mysle ze bedzie kolidowac.  Do Lodzi mam kawalek, a przez telefon nie zdejma wymiarow. No i cholera wie czy wcisne, dlatego chyba sklaniam sie ku regulowanej, w kazdym razie jeszcze musze nabyc wiedze z zakresu poprawnego montazu. Niemniej dziekuje za podrzucenie propozycji :-).

Edited by tremba

3 godziny temu, tremba napisał:

Dobrze kojarzysz :). Niestety na stronie do Forka nic nie widac, bedzie trzeba zakrecic.

ta, tez juz wczoraj sprawdzałem. Zastanawia mnie czy jest mozliwe ze do forka sf sa rózne amorzyzatory w zaleznosci czy to jes wersja przed czy po lifcie. .

• 1 year later...

odgrzeję kotleta :)

ktoś w międzyczasie montował rozpórki staffa w SG9? Cena w porównaniu do whiteline jak darmo, z tym że bez regulacji rozstawu...

Zakładam że rolę spełniają, bo to tylko kawałek rury, bardziej się zastanawiam jak to pasuje do wiekowego nadwozia na różnym etapie eksploatacji, no i jak z rurkami od klimy?

turboworks z allegro też tanie i wyglądają jakby nie wymagały żadnego cięcia plastików :unsure:

https://allegro.pl/oferta/rozporka-subaru-forester-02-08-turboworks-7900032090?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIlraFhMWl5AIVhNGyCh3KuQw8EAQYAyABEgLhI_D_BwE