Skocz do zawartości

piątek u Emila - 25.02.2007 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

litera to auto funkcyjne a nie rajdowe.rozumiem jak bys jechal jako ,,0,, ale jako litera taka plama

 

To chyba bardziej zalezy od tego, czy ktoś jedzie dla zabawy, czy po to żeby mu Kuzaj na d. nie najechał...

Tym bardziej będzie głupio, jak Vert dostanie baty w Ułężu w swoim pasztetowym WRXie MY06 :mrgreen:

Zawsze mnie to dziwiło, że nawet w STI dźwignia ręcznego jest typu "zapadkowego"...

I dzięki temu można auto zostawić na mocniej nachylonym terenie....a ja muszę koła kamieniami blokować :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ładne i dobrze że kupiłeś .... prawda Carfit ???

Właśnie coś się zdziwiłem, że mnie tak namawiacie do zakupu.... :roll: :mrgreen:

 

... no przestań ... dobra cena ... nie bity ... właśiciel niepalący .... serwisowany w ASO ... i przedewszystkim ( jak powiedział Carfit ) srebrny nie widać brudu ... jak tu nie namawiać !!!!

 

A Ty tu odrazu afere spiskową robisz !!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litera to auto funkcyjne a nie rajdowe.rozumiem jak bys jechal jako ' date=',0,, ale jako litera taka plama

 

To chyba bardziej zalezy od tego, czy ktoś jedzie dla zabawy, czy po to żeby mu Kuzaj na d. nie najechał...[/quote']

Tym bardziej będzie głupio, jak Vert dostanie baty w Ułężu w swoim pasztetowym WRXie MY06 :mrgreen:

Chyba nie napisałem tego, co chciałem napisać. :wink: :cool:

Zawsze mnie to dziwiło, że nawet w STI dźwignia ręcznego jest typu "zapadkowego"...

I dzięki temu można auto zostawić na mocniej nachylonym terenie....a ja muszę koła kamieniami blokować :???:

Nie musi być tak źle. Jeździłem kiedyś Mirafiori 131 Abarth, który miał ręczny rozwiązany w sposób właściwy; guzik służył do zablokowania, a nie odblokowania hamulca. Myślałem, że w ten sposób masz przerobiony ręczny... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, miejscówkę mielismy świetną... balkonik centralnie nad magnetycznymi kraweżnikami :mrgreen::mrgreen:

Spocik super fajna atmosfera, kebaby pyszne :grin: :cool: ,

ALEXS bardzo widowiskowa jazda :mrgreen: ale jeszcze tylu forumowych światków ochrzczenia samochodu to chyba nie miałeś?

ps.Dzieki chłopaki za transport :grin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze tylu forumowych światków ochrzczenia samochodu to chyba nie miałeś

generalnie to "planowałem" zrobić chrzciny trochę później :roll: ....no cóź...przynajmniej jacy goście byli :mrgreen: . Czekam na imię dla mojej nowej zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik służył do zablokowania, a nie odblokowania hamulca. Myślałem, że w ten sposób masz przerobiony ręczny...

W celu zmniejszenia masy pojazdu zrezygnowano z wszystkich guzików :mrgreen:

Rozwiązanie radykalne. Optymalnie jest tak, jak w 131 - trzeba zmienić kierunek działania sprężynki... :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Edwin, chyba dzisiaj wykrakalismy to... To aż 10 dostałeś?

 

Tak 10, po wielkich molestowaniach " tylko 10" :mrgreen:. choć w sumie nie potrzebnie sie targowałem, bo czy bym dostał 10 czy 18 to i tak róznicy nie ma, bo na dzień dzisiejszy mam 26 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, no to chyba bedziemy jeździć po ciebie do Sącza

 

:mrgreen: nie no co ty , dokument jeszcze posiadam :twisted: , pewno za jakies trzy tygodnie dopiero przyjdzie wezwanie na odbycie egzaminu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, juz cie widze w eLce :mrgreen: , instruktor padnie na zawał :!:

 

 

BTW, imprezka fajowa, nie ma jak latające koła :lol:

Kebabunio, nie miałem biegunki, więc pewnie jeszcze nie raz zawitam do twojej "restauracji" :wink:

 

ps. clio przedmuchane na obwodnicy poszło 210km/h, lolek potwierdził swoim mitsu, jednak dłubniecie silnika coś dalo naprzeciw fabrycznym 185km/h, teraz to juz koniecznie na hamownie musze skoczyć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, juz cie widze w eLce :mrgreen: , instruktor padnie na zawał :!:

 

 

BTW, imprezka fajowa, nie ma jak latające koła :lol:

Kebabunio, nie miałem biegunki, więc pewnie jeszcze nie raz zawitam do twojej "restauracji" :wink:

 

:mrgreen: już byłem parę razy w Elce, więc mam doświadczenie :mrgreen: fakt znajomi jak mnie widzieli to niedowierzali i robili niezłe oczy :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit - zeby sie tylko za ktoryms tam razem (bo zakladam, ze statystyka bedzie dalej dzialala :razz: ) nie okazalo,

ze jezeli przekroczy sie np jakas liczbe przekreconego licznika punktow karnych,

to blokuja mozliwosc podchodzenia do egzaminu na np kilka miesiecy. oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit - zeby sie tylko za ktoryms tam razem (bo zakladam, ze statystyka bedzie dalej dzialala :razz: ) nie okazalo,

ze jezeli przekroczy sie np jakas liczbe przekreconego licznika punktow karnych,

to blokuja mozliwosc podchodzenia do egzaminu na np kilka miesiecy. oby nie.

 

póki co tak na szczęście nie jest :lol: , i mam nadzieje że tego prędko nie wprowadzą :roll:

 

Jam mam poprostu pecha :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spóźniłem nieco na stację bo już widziałem Vampeera i SoWhat!a odjeżdżających,

aflinta, nie było mnie na spocie :roll:

Jeszcze ktoś pomyśli, że się ukrywałem :(:mrgreen:

Niewiele brakowało, a Niuniek by się na mnie z tego powodu obraził ... na szczęście miałem wsparcie u Barta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...