Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mały wypoczynek, muszę się odchamić od pracy. Jadę do bardzo dobrych znajomych, koleżanki brat z tego co wiem to myśli o Imprezie :D Już się nie mogą doczekać bo będę miał swojską kiełbasę, którą sam robiłem w sobotę.

Jakbyś miał ochotę i czas to można by się spotkać pogadać i może byś pokazał jak jeździ Impreza, abym nie miał odwrotu.

 

Za jakiś czas jak się zmienią przepisy w PL to chętnie bym kupił jakiegoś JDM'a do jazdy w weekendy, tak jak wcześniej używałem poprzednią zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cukierek, nie ma problemosa

daj znac jak juz bedziesz to sie jakos ugadamy

my no 079 301 500 94

pusc mi smesa jak bedziesz u londku

a tak na marginesie to zes sobie miejsce na wypoczynek i odchamianie znalazl :mrgreen:

 

a zobaczylem ze z brodni jestes

mam jednego znajomego z brodni

audi czarna wagon mocno obnizona jezdzi

marcin ma na imie

kojarzysz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukaszWRX, w polsce !!! :mrgreen:

byles w polsce czemu nie pojechales gdzies na serwis

yyyyyy bo polecialem samolotem :P ,pozatym nie oplaca mi sie jechac autrem na kilka dni.........

mi jak cos teraz padnie to laweta i do polski

mam rozumiec ze jak Ci padnie np.przeglub to w PL bedziesz to naprawial :roll: :twisted::mrgreen:

a po 1 jade to scooby worldu na wymiane oleju chyba i na hamownie moze mi starczy hajsu

no to jak dasz znac wczesniej pojedziemy razem i tam sobie servis zrobie 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo ekypa :) Sa dwa bilety do wziecia na Walie - 4 dni z parkingami i wszystkimi wstepami w cenie 100 poundsow od sztuki ( nie wiem czy to normalna cena czy taniej :| po prostu dzisiaj dostalem cynk ze sa jak ktos chetny. Komus cos wypadlo i chce odsprzedac :idea:

 

Mysle ze my sie wybierzemy tylko na jeden dzien - a gdzie to tez znak zapytania bo Walters Areny nie ma ..... musze poogladac mapki odcinkow zeby cos fajnego wybrac zeby auta wiecej niz 2 sekundy widziec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie.

szukam sobie teraz imprezy sti i zastanawiam sie nad kupnem i ubezpieczeniem samochodu w uk, albo kupnem i ubezpieczeniem w pl. teoretycznie na wyspach samochody sa troche tansze, ale ubezpeiczenie to jest killer, no i dodatkowo znalezienie uczciwej sztuki jest troche trudniejsze.

w pl, miedzy innymi dzieki forum, troche latwiej wybrac dobry egzemplaz i dodatkowo ubezpiecznie kostuje 4razy mniej.

 

jakie sa wasze opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwia7ek, kupuj nie ma sie co zastanawiac dluzej :mrgreen:

nie pozalujesz :twisted:

 

-- 23 paź 2010, o 18:03 --

 

szybkie pytanie.

szukam sobie teraz imprezy sti i zastanawiam sie nad kupnem i ubezpieczeniem samochodu w uk, albo kupnem i ubezpieczeniem w pl. teoretycznie na wyspach samochody sa troche tansze, ale ubezpeiczenie to jest killer, no i dodatkowo znalezienie uczciwej sztuki jest troche trudniejsze.

w pl, miedzy innymi dzieki forum, troche latwiej wybrac dobry egzemplaz i dodatkowo ubezpiecznie kostuje 4razy mniej.

 

jakie sa wasze opinie na ten temat?

 

 

co osoba to opinia

mieszkasz w uk czy w polsce to podstawowe pytanie

bo po uk na polskich blachach dlugo nie pojezdzisz

a znowu ukejowym samochodem po polsce tez na dluzsza mete niezabardzo no i ten inszurans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwia7ek, kupuj nie ma sie co zastanawiac dluzej :mrgreen:

nie pozalujesz :twisted:

 

Heh, żebym miał kasy jak lodu, nie zastanawiałbym się :-) A z tego co widzę to 50K PLN trzeba mieć na dzień dobry, żeby kupić używany, a też człowiek nie ma pewności, że trafi na dobry egzemplarz a nie na pasztetówe. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty zebys wiedzial... ten inszurans...

wyszly mi takie satapy samochodu + ubezpieczenie, gdzie ubezpieczenie bylo 20-30% wyzsze niz wartosc samochodu

 

 

hehe

ja z -60 % place 130 za miecha :evil:

 

-- 24 paź 2010, o 17:33 --

 

No wlasnie przewertowalem odcinki rajdu Walii i w tym roku to jakas porazka - tak wiec Janku nic straconego dla ciebie ...

Nawet nie ma SS na millenium stadium...

Cos widze ze to bedzie pierwszy rok ktory odpuszcze z rajdu ....... no chyba ze mnie ktos przekona :mrgreen:

 

 

no to kicha

a myslalem ze cos wymyslisz bo tez chcielismy na jakis dzien jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...