Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygladaja autostrady na poludniu? Znalazlem fajnego Legasia 2003r 40k mil w Lądku Zdrój, w weekend ma przestac padac to pewnie dalbym rade pojechac po niego pociagiem, tylko czy nie utkne potem na drodze na trzy dni?

 

:?: :?: w zamian za Terzo, czy jako drugie? Jaka wersja? Szczegoly, linki, zdjecia, obrazki... :wink:

 

ja bylem rok temu

terza wasza kolej

bujnijcie kogiego sti to zawieje moze sniegu do nas

 

ta, wymowki jakies! Ja tez bylem rok temu w Ladku Zdoj (coprawda Fiatem)

 

a kogiiego to jakis dziwne jest to 4x4 symmetrical drive... cos spod domu wyjechac nie moze jak troszke sniegu spadnie... nie to co Citroen na letniej gumce! :P:mrgreen:

 

aa lepiej ja tak bardzo czekalem na ten snieg ze troche sypnelo to jakis debil nie umiejacy jezdzic pukna mi subaraka na ulicy a ja nic nie slyszalem

 

wspolczuje - wrednie pukniety :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK,

pamietaj o niedzieli

niestety miejsce spotkania (na twoje powiedzmy szczescie )

wiekszoscia glosow zostalo przeniesione

probowalem , falszowalem glosy ale sam tamizy kijem nie zawroce :twisted:

CZEKAMY !!!!!

ps sniegu juz nie zawiewaj

juz mamy swoj

starczy

 

-- 2 gru 2010, o 20:09 --

 

Darek kokardy i wszystko :!: :twisted::P

 

 

robson ale trasa marzenie

spodobaloby ci sie

pokaze ci filmik na ajfonie :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to by byl niezly trip jak na jedno niedzielne popolodnie

ile czasu by Ci to zajelo T8LEK jak myslisz ??

 

robert w niedziele to ona ma tu byc a kiedy wyjedzie to juz jego broncha

nikt tu nie mowi ze w niedziele ma gnac na leb na szyje

moze se np dzis wyjechac

 

ja Was tez serdecznie pozdrawiam! :twisted:

 

podsmiechujki sobie bede robic :roll:

 

:mrgreen:

 

PS. Serio, to fajnie byloby sie spotkac, ale chyba dopiero na wiosne, bo to co tu napadalo to stopnieje chyba w maju :mrgreen: 4WD na nic sie zdaje jak przed maska kolejka maruderow jadacych max 20mph i co chwila jakas ciezarowka "zlamana" w scyzoryk, albo - nie przymierzajac - autobus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz współczuje, wiem jak to jest bo mi w zeszłym roku ktoś "pięknie" przedni błotnik rozwalił :evil: i to jakieś 3-4 misiące po wymianie tego błotnika.

Na szczęście znalazłem taki sam na ebayu za grosze i sam sobie wymieniłem.

Co do niedzieli to cały czas kombinuje i kręce :roll: więc może się uda i się zjawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygladaja autostrady na poludniu? Znalazlem fajnego Legasia 2003r 40k mil w Lądku Zdrój, w weekend ma przestac padac to pewnie dalbym rade pojechac po niego pociagiem, tylko czy nie utkne potem na drodze na trzy dni?

 

:?: :?: w zamian za Terzo, czy jako drugie? Jaka wersja? Szczegoly, linki, zdjecia, obrazki... :wink:

 

 

Raczej zamiast, Terzo fajne ale troche za bardzo dlubniete. Co prawda jakies 5s do setki (no, 60-tki :wink: ) daje frajde, ale ostatnio na 30 litrach przejechalem calkiem spokojnym tempem całe 80 mil po miescie, a to w "obecnej sytuacji ekonomicznej" nieco gryzie sie z rodzinnym samochodem na trase do przedszkola. :(

 

A taki legaś 2.5 akurat, a do tego przez śnieg przejedzie dzielnie i fotele grzeją dupsko. Wyprowadamy sie na wieś do Roslin, taki farmerski wehikuł będzie się ładnie komponował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogiiego to jakis dziwne jest to 4x4 symmetrical drive... cos spod domu wyjechac nie moze jak troszke sniegu spadnie...

nie 'wyjechac, a wjechac :twisted:

akis debil nie umiejacy jezdzic pukna mi subaraka na ulicy

kondolencje... :cry:

 

Wyprowadamy sie na wieś do Roslin, taki farmerski wehikuł będzie się ładnie komponował.

tia.... 'welcome to historic roslin'.. to taka przykrywka coby skarbow templariuszy szukac? :P

jakas ciezarowka "zlamana" w scyzoryk, albo - nie przymierzajac - autobus

se wypraszam se.... autobusu nie zlamiesz, nie ma w edim przegubowych... ale dwa drifty juz zrobilem na rondzie :shock: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm,dzis z rana juz bylem u naszych polskich mechanikow :mrgreen: zderzak wypachli mi na goraco :P i w nastepny piatek bedzie malowany,strat jako tako duzych nie ma :roll:

co do spota to mi jest obojetne gdzie :mrgreen: byle bysmy mogi sie spotkac gdzies i milo razem spedzic czas :twisted:

zoowty, co do tej pojezdzawki lesnej :twisted: to fajny pomysl tylko wiesz chyba wszyscy mamy letnie opony :roll: i moze byc slabo na sniegu :mrgreen: a na gokarty to bardzo chetnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spota to mi jest obojetne gdzie

no i gra gitara - ostatnio z cinek75 bylismy na Park&Ride Sheriffhall przy A7... pusto, gladko i duzo sniegu... na pewno wpadnie radnor i T8lek :wink:

 

czyli jestesmy umowieni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spota to mi jest obojetne gdzie

no i gra gitara - ostatnio z cinek75 bylismy na Park&Ride Sheriffhall przy A7... pusto, gladko i duzo sniegu... na pewno wpadnie radnor i T8lek :wink:

 

czyli jestesmy umowieni :twisted:

 

 

no to lukasz masz z deka daleko :mrgreen:

ale powiem ci ze warto bedzie :mrgreen:

bylem to wiem

szkocja zrekompensuje ci mordege podrozy :twisted:

powodzenia

 

panowie z lodka

lukasz odpadl z kokardow :twisted:

jedzie do szkocji :mrgreen:

niedziela o ktorej godzinie sie widziny ??

a robo ciebie poprosze o postkoda albo jakis addres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spota to mi jest obojetne gdzie

no i gra gitara - ostatnio z cinek75 bylismy na Park&Ride Sheriffhall przy A7... pusto, gladko i duzo sniegu... na pewno wpadnie radnor i T8lek :wink:

 

czyli jestesmy umowieni :twisted:

chetnie ,ale nie tym razem :mrgreen: zimowek brak :twisted: i dosc daleko :wink:

zreszta chlopaki cos o jakis "kokartach" gadaja wiec sie wybiore z nimi :mrgreen: i blisko mam 8)

niedziela o ktorej godzinie sie widziny ??

a robo ciebie poprosze o postkoda albo jakis addres

moze gdzies ok.14 :?: :idea:

Darek :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...