Skocz do zawartości

Legacy - czy warto kupić


kubanow

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz pekniesz ze smiechu... mialem przed laty Legacy MY95, sprzedalem go gdy mial 199 tkm, przd sprzedarza zrobilem nowy przeglad, skutecznosc amortyzatorow wyszla powyzej 70%. Nastepnego Legacy sprzedalem z przebiegiem 179 tkm, amortyzatory bez zarzutu. Fakt ze nie jezdze w terenie, a glownie po drogach Europy Zachodniej, ale kazde z tych aut zrobilo tez kilkanascie tkm po Polsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cena 2.0 RC kombi to chyba 106 tys a nie 120 tys skad ta rozbieżnośc :roll:

Pozdr.AK

 

Dobrze, że napisałem chyba :mrgreen:

 

2.0 RC kombi kosztuje 120.000 (skóra, szyberdach, ksenony)

2.0 RA HID kombi kosztuje 110.0000 (ksenony)

2.0 RA 000 kombi kosztuje właśnie 106.000

 

Pozdr.

AK

 

ps. kubanow to Ty chciałeś kupić pełen "wypas" :mrgreen: nie brałem tego pod uwagę :lol: w zwiazku z moją pomyłką możesz liczyć na "pełny bak paliwa" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. kubanow to Ty chciałeś kupić pełen "wypas" :mrgreen: nie brałem tego pod uwagę :lol: w zwiazku z moją pomyłką możesz liczyć na "pełny bak paliwa" :mrgreen:

 

zamiast pełnego baku wolę cene 106.000 (nawet jak trzeba będzie wypchać furkę z salonu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. kubanow to Ty chciałeś kupić pełen "wypas" :mrgreen: nie brałem tego pod uwagę :lol: w zwiazku z moją pomyłką możesz liczyć na "pełny bak paliwa" :mrgreen:

 

zamiast pełnego baku wolę cene 106.000 (nawet jak trzeba będzie wypchać furkę z salonu :grin:

 

Wszystko jest mozliwe :roll: Trzeba tylko odpowiednio wcześniej zacząć dzialać :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. kubanow to Ty chciałeś kupić pełen "wypas" :mrgreen: nie brałem tego pod uwagę :lol: w zwiazku z moją pomyłką możesz liczyć na "pełny bak paliwa" :mrgreen:

 

zamiast pełnego baku wolę cene 106.000 (nawet jak trzeba będzie wypchać furkę z salonu :grin:

 

Wszystko jest mozliwe :roll: Trzeba tylko odpowiednio wcześniej zacząć dzialać :mrgreen:

Pozdr.AK

Skoro tak to może wyślę na PW moją listę życzeń :mrgreen: pewnie lekko wyrwie z butów ale jęśli wszystko możliwe - proszę o realizację po połowie roku, nie będę ponaglał, mogę poczekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A SIP patrzy ... i zawija w srebreka :mrgreen:

 

Andrzej, jest juz jakis patent na stukajaca kolumne kierownicy w Legacy, czy ten typ tak ma i nie ma co sie spinac? To jedyna rzecz, ktora mnie wkurza w Legacy, bo hamulce mam juz z nowego i jest O.K. :)

 

Felgi 16" + opony 205/55/16 cisnienie 2,1 :mrgreen:

Drugi sposob to zmiana miejsca zamieszkania (mile widziana Szwajcaria) spada zdecydowanie zużycie paliwa i ogolnie jest jak z obrazka :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 16" + opony 205/55/16 cisnienie 2,1 :mrgreen:

 

Mam taki set na zime :) Nie daje rady ...

 

Drugi sposob to zmiana miejsca zamieszkania (mile widziana Szwajcaria) spada zdecydowanie zużycie paliwa i ogolnie jest jak z obrazka :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Bylem kiedys w CH na zeslaniu przez niemal pol roku. Ledwo dalem rade. Wiem czemu tam jest tak duzy odsetek samobojstw. Gorzej juz tylko w Beneluxie.

 

Niech stuka zatem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pekniesz ze smiechu... mialem przed laty Legacy MY95, sprzedalem go gdy mial 199 tkm, przd sprzedarza zrobilem nowy przeglad, skutecznosc amortyzatorow wyszla powyzej 70%

Moje miały nawet 75%, na drugi dzień jak je zmieniałem to po odkręceniu sprężyny tłoki same pod wpływem grawitacji zjechały na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 16" + opony 205/55/16 cisnienie 2,1 :mrgreen:

 

Czy mogę zapytać co jest śmiesznego w takim zestawie?

Bo właśnie coś takiego mam założone (i dopompowane) u siebie ... na takich mnie sami z salonu wypuściliście (akurat nie do końca Pan panie Andrzeju, sprzedawcy generalnie)

 

... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, a jeśli stuka? :-) Mam "tarkę" przy zjeździe do garażu (chyba już "gorzej" być nie może :-)) ... a jednak się nie awanturuję! :grin:

 

No dobrze - ale co? R17 lepsze? Może na wiosnę w takim razie pomyśleć o jakiejś zmiance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 16" + opony 205/55/16 cisnienie 2,1 :mrgreen:

 

Czy mogę zapytać co jest śmiesznego w takim zestawie?

Bo właśnie coś takiego mam założone (i dopompowane) u siebie ... na takich mnie sami z salonu wypuściliście (akurat nie do końca Pan panie Andrzeju, sprzedawcy generalnie)

 

... ?

Nic śmiesznego.Sam mam takie zalozone.Biorą na siebie częśc nierownosci.Trudniej uszkodzic felge szczegolnie wiosna jak jeszcze dziur nie zalataja.Maglownica tez jest cichsza.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś dziwnym trafem te AWD w subiektywnym odbiorze nie wykazują chęci do efekciarskiego wciskania w fotel,

Mowisz oczywiscie o N/A. CHociaz wiekszy litraż to mysle ze juz niezle wbija w fotel. I nie swiruj ze nie. Moj turbo wbija,Lysego H6 tez. Nie wierze zeby ponad 160 koni tez nie wbijalo w fotel. Jak sie czlowiek przesiadzie ze 130 na 160 to czuc to napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie ze 130 [audica stara ale jara) na "ukochane moje autko" - czyli impessske 160 KM [bez turbo - zycie mi jeszcze mile] i wbija w fotel - uwazac trza jak cholera na innych na ogol zawistnych kierowcow w wypasionych obciachowych i kiczowatych porszakach cayenne, bardzo smetnych lexusach, potworniastych jak bazyliszek autach francuskich, innych pseudosamochodach o ksztalcie ze snu szalenca [z wygladu]

Impressska budzi respekt swoja zwinnoscia - a jezdze juz 35 lat i przejechalem wiele wiele km - na roznych roznistych bryczkach

Subaru zaleta jest jazda jak po sznurku - oczy mozna zamknac i sam pojedzie - jedyna wada to ze kusi [oj kusi] do ostrej jazdy jak "jazda" z 18-latka.

Samochod oprocz silnika musi miec cos co sie nazywa sylwetka - nie moze to byc polaczenie garbatego slonia i zyrafy. Malo jest takich bryczek na swiecie, coraz mniej.

Jeszcze BMW trzyma klase. I Mercedes.

Reszta to groteski.

Fido - zagadka nierozwiazana jest. Lubie pasztet podlaski, Podlasie tez lubie i znam. Napisz na priva. Czy chodzi Ci o te okragle 4 elementy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...