Skocz do zawartości

O wulgaryzmach: Co nim jest, a co nie jest?


owoc666

Termin Cyny IV  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Malaka jak najbardziej.

 

Ela re malaka ghamoto muni ade ghamisu!

 

Właśnie puściłem wiąchę w tym pięknym języku - fonetycznie, ale wiącha jest taka, że wszystkim zwiędłyby uszy :mrgreen:.

 

A, przypomniała mi się jedna rzecz: jako dobrze zapowiadający się młody człowiek, zostałem na początku lat '90 wysłany przez Ministerstwo Edukacji na pewną konferencję młodzieżową do Szwecji. A że byli tam sami tacy "dobrze zapowiadający się", ostatniego dnia postanowiliśmy spisać na kartce najgorsze bluzgi w językach narodowych. Kartka poszła na ksero (sponsorowane przez nieświadomego szwedzkiego podatnika) i do dziś mogę dzięki temu bluzgać np. w swahili :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wprowadziliśmy jednogłośnie w pracy (w moim li tylko dziale) opłaty do skarbownki za każde mocniejsze przekleństwo tzn. cholera dupa, penis, pochwa nie wchodzą w tę(ą) kategorię. Stawki bardzo pasztetowe: za pojedyncze użycie 0,20 groszy, za wiązankę czyli w jednym zdaniu kilka razy hardcorowo 0,50 gr. Skarbonka powoli się napełnia ale przeklinania jest mimo wszystko mniej ;)

Jeszcze nie wiemy na co przeznaczone zostaną te brudne pieniądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dziś rano oglądałem Profesora Miodka na 2 i już nie pamiętam o czym mówił :mrgreen: Wiem, że było to mądre bo nic nie zrozumiałem... Czy w takim wypadku mogę pomyśleć, że mnie obraża? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Trza było się edukować..... :twisted::twisted:

 

 

Rozumiem, że mówi to osoba w wieku przed produkcyjnym. :mrgreen: Która się jeszcze edukuje doustnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Od matury z polskiego ze 20 lat minęęęło :sad: :sad: :sad:

 

To w tedy był J.polski? A nie J.rosyjski? :mrgreen:

Rosyjski także był :???: , lecz żadnego innego cywilizowanego, nad czym bardzo ubolewam :neutral: :neutral: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, przypomniała mi się jedna rzecz: jako dobrze zapowiadający się młody człowiek, zostałem [...]

 

He he... Ale niestety projekt okazał się być nieudany :twisted::mrgreen: Coś a la "Tak dobrze żarło i zdechło" :razz: :twisted::mrgreen:

 

Hmmm... A co do wyrazów odzwierciedlających dużą dozę rozentuzjazmowania autora, bądź emocje wykraczające poza zwyczajowe "no Co ty?" "z byka spadłeś?" etc. wydaje mi się, że znalazłem satysfakcjonujące wszystkich (z Modami włącznie - I do hope so :twisted: ) i bajeczne w swojej prostocie rozwiązanie :cool: :razz:

 

Otóź, droga Forumowa Braci, trzeba sięgać do zapisanych w czeluściach Forum przemyśleń Mamuśki i posługiwać się trudną sztuką cytowania przy pomocy magicznej kombinacji ctrl+c oraz ctrl+v (tak mi się coś wydaje, bowiem jako tuman i sklerotyk zawsze korzystam z prawego klawisza myszy :roll: ).

 

Tak więc, jeżeli na ten przykład ktoś zrobi nam psotę wykraczającą poza rozmiar psoty standardowej i akceptowalnej przez nasze ego, poza zwyczajowym stekiem bzdetów cedzonych przez filtr akceptowalności Modów można zawsze przywołać (zalecam z podaniem źródła) fragment Mamuśki:

 

A co ty sie kurwa synek przejmujesz...
25.08.2006

 

w innym wątku, choćby dotyczącym trudnego wyboru mieszkania (lub domu) można z wdziękiem zaoponować i wybić komuś z głowy zamieszkanie w Warszawie:

 

 

Chcesz mieszkać w Warszawie? Z kaczorami? Pojebało Cię?

 

Słowem szukajcie a znajdziecie :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja to dobrze zrozumiałem, tyle tylko, że uważam, że cytowanie bluzgu jest jednak mimo wszystko bluzganiem, a więc Twój sprytny trick jest tylko amatorską próbą oszukania systemu :twisted:. Bez dyspensy takiej, jaką dostała Mamusia, nie pajdziot 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja to dobrze zrozumiałem, tyle tylko, że uważam, że cytowanie bluzgu jest jednak mimo wszystko bluzganiem, a więc Twój sprytny trick jest tylko amatorską próbą oszukania systemu :twisted:. Bez dyspensy takiej, jaką dostała Mamusia, nie pajdziot 8).

O nie, Kolego Włochaty!

 

To co prezentujesz, to cenzura i zamordyzm w czystej postaci. Ty sobie odpowiedz:

Jest Mamusia klasykiem, tak?

Cytować klasyków można a nawet należy, tak?

Jakiekolwiek ingerowanie w treść złotych myśli klasyka jest naruszaniem praw autorskich, tak?

 

To chyba wystarczy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Mamusia klasykiem, tak?

Cytować klasyków można a nawet należy, tak?

Jakiekolwiek ingerowanie w treść złotych myśli klasyka jest naruszaniem praw autorskich, tak?

 

Wszystko to prawda.

 

But I am the law :mrgreen:.

 

Kosmaty!

Co Ci spadło na łeb????!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...