Skocz do zawartości

O wulgaryzmach: Co nim jest, a co nie jest?


owoc666

Termin Cyny IV  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm, w zasadzie kultura nakazuje nie przeklinac w miejscach publicznych, a to jest forum publiczne, więc sie nie powinno :!:

Ale mnie samego jak nieraz ponieeeeeeeeeeeeeeeeeesie :wink: , to matko przebacz.

Ale staram się no w mordę jeża :mrgreen: opanowywać nawet jak ktos mnie pod@#$^%^&^$#&^@% (czytaj zdenerwuje). I tego sie między innymi nauczylem na tym forum, kiedys głosno i dosadnie wyrażałem swoje emocje, teraz myslę, że jest troszke lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy - uważam, że słowa typu "gówno", "dupa" czy "cholera" nie są czymś, za co się powinno tu karać. Nie jest to w końcu forum o lalce Barbie...

 

Hmmm... to chyba nie był dobry przykład :mrgreen:.

 

No w każdym razie nie jest to forum dla dzieci przedszkolnych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy - uważam, że słowa typu "gówno", "dupa" czy "cholera" nie są czymś, za co się powinno tu karać.

 

Hmm, podales przyklady niewinnych/lekkich wulgaryzmow. Teraz pytanie czy polaczenie kilku lekkich sloweczek moze dac nam ciezkie i powodowac paseczek i przewinienie? Np. cholerna dupa? :mrgreen: Czy wagi tych slowek sie sumuja, by dac pozniej wyrazenie ciezkiego kalibru? Trzeba uwazac, aby przypadkiem nie palaczyc niewinnych slowek w cos mocnego. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w każdym razie nie jest to forum dla dzieci przedszkolnych :).

 

Mógłbyś się zdziwić, jakich wulgaryzmów używają dzieci przedszkolne :D

 

Z autopsji - wnusia znajomej rodziców, słodkie dziecko, blond loczki, może z 5 lat: "Babciaaaa!!! a Piotlek to kulwa lozwalil bałwanaaaa!!!"

"A skąd ty znasz takie słowa?"

"A bo Kacpel w psedskolu tak mówi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli ktoś napisze coś niezrozumiałego w obcym języku to trzeba dać mu pasek, bo pewnie przeklina :mrgreen:

 

Hmm, podales przyklady niewinnych/lekkich wulgaryzmow. Teraz pytanie czy polaczenie kilku lekkich sloweczek moze dac nam ciezkie i powodowac paseczek i przewinienie? Np. cholerna dupa? :mrgreen: Czy wagi tych slowek sie sumuja, by dac pozniej wyrazenie ciezkiego kalibru? Trzeba uwazac, aby przypadkiem nie palaczyc niewinnych slowek w cos mocnego. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Nie ma wulgaryzmów twardych i miękkich. Wszystkie są złe i szkodliwe oraz prowadzą do tego samego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: "Motyla noga" mi się bardzo podoba.

Bo to klasyka jest

Taaa?

Też lubię Mikulskiego... :cool:

 

Nie pomyślałem o powtórce tego pomysłu obśmiania "krucjaty o język wolny od wulgaryzmów" na forum Forum' date=' które ostatnio też dostało lekkiej paranoi. Podobnie jak o wykorzystaniu innych języków. Oba pomysły są autorstwa vibovita :idea:

A pomyśl jak pięknie by to wyglądało:

"Ktoś tu, motyla noga, zostać musi."

"... i dwa dni po (zedytownym!!) poście, [b']WielbicielRajdowychSamochodów[/b] mi... אנחנו pasek"

 

Ile możliwości... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dziś rano oglądałem Profesora Miodka na 2 i już nie pamiętam o czym mówił :mrgreen: Wiem, że było to mądre bo nic nie zrozumiałem... Czy w takim wypadku mogę pomyśleć, że mnie obraża? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Trza było się edukować..... :twisted::twisted:

 

 

Rozumiem, że mówi to osoba w wieku przed produkcyjnym. :mrgreen: Która się jeszcze edukuje doustnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dziś rano oglądałem Profesora Miodka na 2 i już nie pamiętam o czym mówił :mrgreen: Wiem, że było to mądre bo nic nie zrozumiałem... Czy w takim wypadku mogę pomyśleć, że mnie obraża? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Trza było się edukować..... :twisted::twisted:

 

 

Rozumiem, że mówi to osoba w wieku przed produkcyjnym. :mrgreen: Która się jeszcze edukuje doustnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Od matury z polskiego ze 20 lat minęęęło :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dziś rano oglądałem Profesora Miodka na 2 i już nie pamiętam o czym mówił :mrgreen: Wiem, że było to mądre bo nic nie zrozumiałem... Czy w takim wypadku mogę pomyśleć, że mnie obraża? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Trza było się edukować..... :twisted::twisted:

 

 

Rozumiem, że mówi to osoba w wieku przed produkcyjnym. :mrgreen: Która się jeszcze edukuje doustnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Od matury z polskiego ze 20 lat minęęęło :sad: :sad: :sad:

 

To w tedy był J.polski? A nie J.rosyjski? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...