Skocz do zawartości

Historia edycji postów


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wątpliwościami pewnych Forumowiczów, oraz próbami udawania przez innych, że nie napisali czegoś, co napisali, a potem wydetowali, informuję oficjalnie, że Moderatorzy mają wgląd w historię edycji postów.

 

To tak ku przestrodze :twisted:.

 

Jako ilustrację pozwoliłem sobie użyć dość neutralny post Kuby, w którym widać zmiany (ale nie jest to np. poprawienie byka, czy usunięcie bluzgu - w takim przypadku nie brałbym tego postu za ilustrację).

 

historia1oe4.th.gif

 

historia2yu9.th.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Panowie "mądrale" na to? :twisted:

 

A my na to, to:

 

Co absolutnie nie dowodzi, za co jeden użytkownik dostał ostrzeżenie, ani nie rozstrzyga kwestii czy możesz dawać ostrzeżenia w nie swoim dziale.

 

Ponadto zastanawiam się czy mądrale w cudzysłowie nie są obraźliwym słowem, za co należałby się modowi paseczek.

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co władza robi z człowieka... czerpie on przyjemność z przypominania kto tu rządzi

 

Dawanie pasków traktuję jako przykry obowiązek. I wydaje mi się, że lepiej jest, że zostawszy Modem jestem konsekwentny, czyli np. przestałem bluzgać na forum, off-topiczyć w działach "chronionych" itp. itd., niż gdybym miał tę rolę traktować wybiórczo tj. korzystać z jej pozornych "przywilejów" np. w postaci dawania pasków, jednocześnie samemu nie będąc w pełni zgodny z - niepisanym co prawda - regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie pasków traktuję jako przykry obowiązek. I wydaje mi się, że lepiej jest, że zostawszy Modem jestem konsekwentny, czyli np. przestałem bluzgać na forum, off-topiczyć w działach "chronionych" itp. itd., niż gdybym miał tę rolę traktować wybiórczo tj. korzystać z jej pozornych "przywilejów" np. w postaci dawania pasków, jednocześnie samemu nie będąc w pełni zgodny z - niepisanym co prawda - regulaminem.

 

Stałeś się nudnym modem po prostu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jako ilustrację pozwoliłem sobie użyć dość neutralny post Kuby, w którym widać zmiany (ale nie jest to np. poprawienie byka, czy usunięcie bluzgu - w takim przypadku nie brałbym tego postu za ilustrację)...

 

To jest lipa. W Paincie robione.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałeś się nudnym modem po prostu

Nie do końca. To, co napisał Przemeq, to jest teoria, która nie odzwierciedla rzeczywistości :wink: Choć trzeba przyznać, że Przemeq miewa takie dni, że próbuje dążyć w tym kierunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez - teoretycznie :roll: Musze wreszcie pozbyc sie Nortona na rzecz Kasperskyego.

Norton to nowoczesny soft - nowoczesność polega na zamulaniau nawet najszybszego sprzętu :)

Blokady jakie są standardowo w firefoxie + adblocker nie wystarczą? Ostatnio nie zauważam w ogóle reklam w sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie pasków traktuję jako przykry obowiązek. I wydaje mi się, że lepiej jest, że zostawszy Modem jestem konsekwentny, czyli np. przestałem bluzgać na forum, off-topiczyć w działach "chronionych" itp. itd., niż gdybym miał tę rolę traktować wybiórczo tj. korzystać z jej pozornych "przywilejów" np. w postaci dawania pasków, jednocześnie samemu nie będąc w pełni zgodny z - niepisanym co prawda - regulaminem.

 

Już raz dostałeś pasek za naduzycie. Nad modem tez ktoś czuwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie zrozumiałeś mnie.

 

Faktycznie nie zrozumiałem. Ale już teraz rozumiem :mrgreen:.

 

Chodzi mi o to że mod nie jest bezkarny i nie może po prostu nadużywac sobie i tyle.

 

A to prawda i - jak słusznie stwierdziłeś - sam się o tym boleśnie przekonałem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...