Skocz do zawartości

Legacy IV - wyświetlacz (średnie spalanie, temperatura, godzina) - wymontować


Jacek Dubiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Chyba nie jest to w każdym przypadku takie proste. Wyciągam całość ze schowkiem na jakieś może 5 cm i koniec. Przewody nie pozwalają tego dalej wyciągnąć. Nie miałem czasu szukać tej wiązki, aby to jakoś wyszło, bo jutro z rana mam pilny daleki wyjazd. Po powrocie chciałbym jednak dobrać się do tego wyświetlacza.

Jak poluzować wiązkę wchodzącą w wyświetlacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bio napisał:

Chyba nie jest to w każdym przypadku takie proste. Wyciągam całość ze schowkiem na jakieś może 5 cm i koniec. Przewody nie pozwalają tego dalej wyciągnąć. Nie miałem czasu szukać tej wiązki, aby to jakoś wyszło, bo jutro z rana mam pilny daleki wyjazd. Po powrocie chciałbym jednak dobrać się do tego wyświetlacza.

Jak poluzować wiązkę wchodzącą w wyświetlacz?

Możesz mieć przewód zagięty/przycięty. Standardowo powinien pozwolić na wypięcie go ręką, po wysunięciu razem ze schowkiem. Spróbuj użyć jakiegoś narzędzia i delikatnie wypiąć wtyczkę. Jak Ci się to uda, przyjrzysz się kabelkowi, dlaczego jest tak naprężony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Okazało się, że po ponownym włożeniu na miejsce wyświetlacza z całą obudową, wszystko jest oki. Widocznie na połączeniu(wtyczka) były jakieś zaśniedziałe styki i lekkie poruszenie ich naprawiło problem.

Edytowane przez Bio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...