Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki na dobrym slowie, mnie tez odpowiedz Seweryna mocno zaskoczyla:(

 

Jade na miasto. W koncu sobota i trzeba troche polatac:)

No i pokrecic silnik do nieosiagalnyh raczej dla Was 8500obr/min:) (frajda jak zawsze:)) :smile:

do pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki na dobrym slowie, mnie tez odpowiedz Seweryna mocno zaskoczyla:(

 

Jade na miasto. W koncu sobota i trzeba troche polatac:)

No i pokrecic silnik do nieosiagalnyh raczej dla Was 8500obr/min:) (frajda jak zawsze:)) :smile:

do pozniej

 

Ja naprawdę nie wiem czy to takie dobre. Może fajnie mieć turbo laga tam gdzie STI nie ma już nic, ale 8500obr z lagiem a 3000 to jest różnica. :wink: Wprawdzie się rozpędza toto całkiem, całkiem, ale jednak brakuje tego "kopa". Przynajmniej takie odniosłem wrażenia jeżdżąc nowym Civiciem Coupe i kilkuletnim poczciwym WRXem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ale wnioskuje ze jechales zwyklym civem VTEC,bo moj civ jest "tatusiem" Tipe-R.

No i mam przy 1.8 bez turbo 170km przy 7800obr/min.

Jechalem tym juz ponad 240km/h i generalnie jestem zadowolony bardzo.

Minusem jest tylko zachowanie na dolnej czesci, bo vtec sie odpala w granicach 5500obr i to powoduje ze juz po roku chce innego auta:)

Chcialem tuningowac hanie pod wzgledem mocy, ale przyszedem do wniosku ze przedni

naped bedzie duzym minusem przy duzej mocy (moze sie myle...). Wiec skoro i tak moja kobitka potrzebuje auta, to bedzie smigac na VTi:) A ja jestem w trakcie poszukiwan.

Myslalem o subaru i to bardzo myslalem, ale serwisu niema w supsku:(

Mitsubishi serwis mamy i dlatego przymierzam sie do evo IX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ale wnioskuje ze jechales zwyklym civem VTEC,

 

Witek jechał nowym Civiciem Si Coupe z K20 on onboard...

 

Dzięki za wyręczenie, bo sam bym się musiał nagłowić, aby wyjaśnić czym dokładnie jechałem :wink:

 

Nie mówię, że to zły samochód. Mam słabość do przednionapędówek. Jednak W WRXie 2.0 jest kop w plecy, a w Cvicu gdyby nie prędkościomierz, to nie wiedziałbym, że już jedzie 200. Czasowo pewnie nie ma jakiejś znaczącej różnicy, ale w subiektywnych odczuciach przepaść. Choć trzeba przyznać, że na zakrętach tak się nie kładzie jak WRX.

 

seiken, ogólnie mówi się, że w przednionapędówkach rozsądna moc to do 250KM, więc jeszcze trochę zapasu Ci zostało. :wink: No i szperę dodatkowo trzeba by wsadzić.

 

Mam tylko nadzieję, że tym serwisem Mitsu o którym wspominasz nie jest ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimof no coz...to ewidentny blad ortograficzny, wynikajacy z mojej skromnej wiedzy o wlasnym miescie. Prosze nie mieszac w to prezydenta, jest spoko koles.

Dzieki serdeczne za darmowe lekcje j.polskiego.

 

Witek no niewiem :neutral: moze i tak.

A podnosic moc do 250km niechce mi sie- wole kupic cos nowszego i bardziej bezpiecznego. Co do serwisu, to chodzi mi ogolnie o sytuacje w Słupsku.

Niema tu subaru, nikt tego nie naprawial i niewiem co by z tego wyszlo. Moze jestem nieco leniwy zeby jechac do 3miasta :roll: Chociaz nie wykluczam ze z evo sytuacja nie bedzie lepsza, bo jednak evo i reszta mitsow to duza roznica..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supsku

Prezydent miasta narzuca Wam, żebyście tak pisali ?

Zauważyłem, że nie tylko Ty tak piszesz.

 

gimof, przeginasz trochę.

 

:roll: Czy to jakaś podrzędna mordownia czy co? Dlaczego każdy ostatnio szuka zaczepki, aby zdzielić kogoś krzesłem przez plecy i zrobić butelkę na jego głowie?

 

Ja post gimofa, odebrałem jako bez podtekstów. Jakiś czas temu była "awantura o Ślązaków", więc teraz lepiej pytać się czy coś nie jest regionalizmem. Tym bardziej kiedy kilka osób, jak zauważył gimof tak pisze. Coś ty taki drażliwy? Jak kiedyś z WiSem, żartowaliśmy sobie na technicznym, z bardzo ciekawie nazwanego tematu założonego przez Ciebie to też od razu zareagowałeś jak chłop z widłami na nieznane.

 

Na tym forum zawsze dystans był najważniejszy, zaraz za poczuciem humoru, natomiast posiadanie subaru, a nawet wiedzy techniczno-motoryzacyjnej było zbędne.

 

Bergen, nie bierz tego posta zbytnio do siebie. Chciałem tylko zobrazować coś co wzrasta na forum, a Twój przykład znalazł się pod ręką. Wątek też nie odpowiedni, ale trudno.

 

Kiedyś forumowiczne na złośliwe docinki:

-odpowiadali swoimi docinkami,

-ignorowali je,

-obrażali się i byli gnębieni przez innych forumowiczy, dopóki, albo nie nabrali jakże przydatnego dystansu, albo nie obrazili się na dobre.

 

Teraz złośliwe docinki są traktowane jako obraza majestatu, a użytkownicy dopatrują się ich wszędzie grzmiąc wszystkim docinkowiczą, nie zależnie ile osób śmiałoby się z ich zabawnych komentarzy, żeby "poluzowali warkocze" itp. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek no niewiem :neutral: moze i tak.

A podnosic moc do 250km niechce mi sie- wole kupic cos nowszego i bardziej bezpiecznego. Co do serwisu, to chodzi mi ogolnie o sytuacje w Słupsku.

Niema tu subaru, nikt tego nie naprawial i niewiem co by z tego wyszlo. Moze jestem nieco leniwy zeby jechac do 3miasta :roll: Chociaz nie wykluczam ze z evo sytuacja nie bedzie lepsza, bo jednak evo i reszta mitsow to duza roznica..

 

Nie miałem na myśli, żebyś robił 250konnego potwora, tylko, żeby zrobić z 200 i dodać szperę.

Jeśli stać Cię na EVO IX, to w ogóle nie mamy o czym rozmawiać. Nie ta klasa, nawet nie ma jak porównywać. Brać EVO i się cieszyć.

 

Tylko tak jak pisał WRC fan, może się okazać, że ze wszystkim co jest bardziej skomplikowane niż wymiana oleju będziesz jeździł do Warszawy, a na tym Twoja leniwość może ucierpieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalili mnie z forum.

Odpowiedź na poziomie...

 

ludzie, wy naprawde macie napukane w głowach, hamer wieśniacki ? pierd...... sie w łeb gnoju, przyjedz na ATS do Słupska to wytłumaczę Ci na czym polega tuning - stuninguje ci morde.

 

Jak pisze sie szybko to czasem wskakuja niepotrzebne literki głąbie, piszesz ze nie jeździsz subaru, to co sie wpierdalasz i mądrzysz jak fachowiec, ten samochod ma bardzo duzo zalet, ale i tez wad - np. całkioem fabryczny jest po prostu brzydki, brzydki designe, brzydki kokpit, lata 90. Niech moc bedzie z z wami z tego waszego forum subaru, jakos tu i gdzie sie pokaże nikt sie nie smieje z mojego auta, wrecz przeciwnie - wszyscy sie sraja z podniecenia, podejrzewam ze jezdzisz maluchem i tobie i wam wszystkim żal dupe ściska z zazdrośći.

 

koniec. :evil:

 

[ Dodano: 2007-06-23, 19:18 ]

UWAGA BARANY Z FORUM SUBARU kiedys zalogowałem sie u was na forum i szukałem tam pomocy, ale sami zobaczcie jak mnie tam potraktowano - i wy jestescie fachowcy, banda idiotów naśmiewających sie z ludzi co szukali pomocy

 

podaje link

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=110674

 

i co wy na to, dla mnie ten post sam mówi za siebie o was, o waszym podejsciu, niesieniu pomocy, współczuje tak zjebanych ludzi na forum. Widac tez ze kazdy z was przy swoim nicku posiada juz ostrzezenia - pewnie za te wasze wybryki, a ja juz zadbam ze zostaniecie z tego forum usunieci. HWDP dla was a AMS RULEZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Napisał to Impreza vel Seweryn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale ten murzynek sympatycznie wyglada :)

 

Hogi, musisz jednak przyznac ze dosc ostro mu dogryzales. Oczywiscie nie usprawiedliwia to jego wypowiedzi, ale jednak mialo znaczenie. ;)

 

Szkoda kurcze, bo stwierdzilem dzis, ze mu odpisze odpowiedz na jego riposte (rzeczowa i sensowna), moze by zrozumial o co mi chodzi, ale zanim skonczylem to mi tekst wcielo :( Nie chce mi sie juz od poczatku, bez sensu tracic czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma spojler z trzepaka na dywany to rozumiem że to wieś, ale na niektórych zdjęciach są całkiem fajnie zrobione bryczki. Z tego co widzę wielu udzielających się tu forumowiczów nie potrafi odróżnić tuningu od "wiejskiego tjuninku" i jak tylko zobaczą auto inne niż fabryka przewidziała to zaraz po nim jadą. A fe, niedobre chłopaki! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...