Skocz do zawartości

Kit D2 Racing


YRK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz ... :roll: Mnie tak zobelżywić ? Niegdysiejszego wodza ofensywy pasztetowej ? :evil:

 

Żeby przypadkiem tylko wódz nie zapomniał, kto bitwę pasztetowo-kawiorowo wzniecił i obowiązującą powszechnie dzisiaj nazwę jej spowodował! :twisted:

 

 

PS

 

Yyyy, tak naprawdę, to co do praw autortskich, to niestety z Przemkiem muszę się podzielić.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa takich hamulców? Potrzeba mi opinii

 

 

Po co chcesz zmieniać hamulce w STI?

 

 

Azrael chyba pracuje dla Marcina?

 

Czy w zwiazku z tym hamulce D2 gorzej hamują? [® by Abt] W knkretnym samochodzie Marcina niema się kompletnie do czego przyczepić na sportowej oponie hamują z dużych prędkości wielokrotnie na kilkukilometowej próbie nie wykazując najmniejszych oznak zmęczenia.

 

 

Hamulce na razie się sprawdzają, ale trzeba pamiętać, że moje auto waży o 400kg mniej niż nowe STi.

 

Chyba jednak przesadziłeś ;-) mnie wychodzi ze 270 ;-)

 

 

nie mowcie ze zimmermann to kupa bo z tego co widzialem niewiele osob na nich jezdzilo - a ze moj kumpel ma je w swojej ofercie to bede mial dla siebie fajna cene na nie

 

Nie wiem czy nic się nie zmieniło, ale Zimmerman zawsze słynął z pękania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa takich hamulców? Potrzeba mi opinii

 

 

Po co chcesz zmieniać hamulce w STI?

 

Nie wiem czy nic się nie zmieniło, ale Zimmerman zawsze słynął z pękania.

 

YRK Zmienia bo ma kit prodrive, i zabija go koszt klockow i tarcz.

 

A zimmerman pieknie sie najpierw gnie i bije a dopiero potem peka ;) Wolal bym zamiennik Brembo chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że po założeniu takiego kitu D2 lub też każdego innego powinno się coś zrobić z tylnymi tarczami albo pogrzebać przy rozkładzie siły hamowania? :roll: A pompa czy da radę 8-śmiu tłoczkom czy wymiana jest nieodzowna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, moimm zdaniem starczą lepsze klocki z tyłu - przynajmneij tak jest w W4 TURBO. Pompa daje radę.

 

Właśnie tez o tym myślałem, co byś polecał. Dobrze, że pompa daję rade bo myślałem, że mnie kolejny wydatek czeka.

 

Właśnie dostałem swój kit ( :mrgreen: ) ale to jest masakrycznie wielkie i ciężkie, myślę, że przy tych wielkościach i grubościach tarczy to musi lepiej hamować.

Az nie wiesz czy jak to jest takie ciężkie to może zmienić charakterystykę przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, gdzieś musi się to ciepło podziewać.

 

Tak Azrael, ja się cieszę, że one są takie grube i wielkie bo trudniej je będzie zgrzać :mrgreen: ja nie mam o to pretensji ale czy to nie zmieni zachowania samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z samego przodu, nie będzie rył? Myślę, że dowiem się jak po prostu zdejmę stare i wezmę w rękę to się wtedy dowiem czy jest aż taka różnica

 

Adamus mi napisał, że cała paczka 30 kg, nie będzie tak źle :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić swoich kiepskich informatorów :lol: (lub po prostu za mało im płacisz :mrgreen: )

 

Chyba to drugie.

 

Swoją drogą, straszny jest ten świat - kiedyś za puszkę pasztetu można było wszystko załatwić, a dziś, żeby drobną informację zdobyć, wagon pasztetu trzeba przywieźć... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...