Skocz do zawartości

Kresta w Subaru


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ostatnio dosyc ciekawa rzecz jaka sie dzieje w czeskich rajdach. Otoz to, ze naszym podworku rajdowe auta bardzo czesta maja jednego, gora 2-3 sponsorow, a za to u naszych poludniowych sasiadow niemal standardem jest, ze na autach zamieszczoncyh jest dosyc duza liczba sponsorow vide wlasnie Kresta...

Tu pare zdjec takich rajdowek..

 

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

FOTO 4

FOTO 5

FOTO 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię sponsorom że jak płacą chorą kasę to nie chcę żeby ich reklama była niewidoczna. Ciężko jest zobaczyć cokolwiek (zwłaszcza w ruchu) na aucie pana Kresty. Może nasze sponsory są mądrzejsze niż pepikowe.

moze i nasze madrzejsze tylko ze u nas ich jak na lekarstwo a u nich sie troche tych WRC-ów uzbieralo...i tera co lepsze -mądry a unikat czy glupszy a płacący...mysle ze wybor jest prosty :wink:

poza tym to jak stoisz przy OS-ie i jedze autko to chyba nie zwracasz szczegolnej uwagi na to jakie ma naklejki /jakie by duze nie byly/...tu duza role spelnia fotografia rajdowa 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym to jak stoisz przy OS-ie i jedze autko to chyba nie zwracasz szczegolnej uwagi na to jakie ma naklejki /jakie by duze nie byly/...tu duza role spelnia fotografia rajdowa 8)

pozdrawiam

 

Zdaniem sponsorów ma to jednak duże znaczenie, coś wiem na ten temat bo długo i namiętnie poszukiwałem sponsorów. Pytanie zawsze było takie samo - jak duże i dlaczego takie małe będą nasze reklamy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sie wycofał moze w servisie powiedzieli ze nie ma po co dalej jechać bo coś sie roz..... i nie da sie tego naprawić !!! A co do tych reklam to oczywiste ze wieksze są lepsze bo lepiej je widac i wypieraja inne firmy i przykładowo jak ma na saochodzie duze reklamy to wejda tylko 3 firmy a jak ma małe to jest wiecej reklam i wicej firm. Takie jest moje zdanie.

 

Pozdrowienia dla Klubowiczów i Pana Dominika Wiktora z SIP sp. z o. o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodach rajdowych nie interesują mnie reklamy. Prawdą jest że jeśli duża reklama tak jak Marlboro czy Total to łatwiej jest ją zauważyć niż inne. Pytanie tylko czy firma która się reklamuje na aucie rajdowym jest wstanie zapłacić za wszystko sama. Przecież kierowca rajdowy też byłby bardziej zadowolony jakby nie musiał latać od drzwi do drzwi szukając sponsorów na starty. Jak dla mnie liczy się sam sport a czy reklame przeczytam czy też nie podczas rajdu to już co innego. Napewno na zdjęciach które będę miał. znajdą się one i chcąc nie chcąc i tak przeczytam je wkońcu. :idea:

Dlatego uważam że im więcej sponsorów tym lepiej dla rajdów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...