Skocz do zawartości

Skradziony Forester XT


coquelicot

Rekomendowane odpowiedzi

Cytujemy:

#Są tylko takie które uprzykrza złodziejowi życie na tyle że ukradnie auto sąsiadowi gdzie nie ma takich wodotrysków.#

I to sie nazywa pragmatyczne podejscie. Zrobic zabezpieczenia lepsze od sasiada:) A tak na serio dzieki za profesjonalny wyklad!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytujemy:
#Są tylko takie które uprzykrza złodziejowi życie na tyle że ukradnie auto sąsiadowi gdzie nie ma takich wodotrysków.#
I to sie nazywa pragmatyczne podejscie. Zrobic zabezpieczenia lepsze od sasiada:) A tak na serio dzieki za profesjonalny wyklad!
 

Sąsiad był przykładowy Moi jeżdżą w dużej mierze passerati i pokrewnymi także nie potrzebuje alarmu at all!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Crazy_Ivan napisał:

Odnośnie zagłuszania, to jest coś takiego, jak Duke EWS. To wersja wojskowa, ale sądzę, że w US znajdą się już cywilne odpowiedniki, a systemom zagłuszanym życzę powodzenia ;)

Coś podobnego w działaniu miało i nasze wojsko, 10 lat temu :) O ile w warunkach wojskowych działa to dobrze to w cywilu jakoś tego nie widzę? Sam sobie zagłuszysz isr i alarm? Sąsiadom na parkingu pewnie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Crazy_Ivan napisał:

Tyle, że to zagłusza i GSM, czego u nas nie było ;) A w "cywilu" bynajmniej nie mam na myśli praworządnych obywateli....

Później już było, miałem wykłady z człowiekiem który to projektował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5/16/2017 o 22:41, coquelicot napisał:

Dziekuje. Przyda sie troche optymizmu. A Subaru bedzie na bank!

 

Mialo byc znowu Subaru, jest Subaru. Mialo byc nowe, wyszlo jak zawsze. Witam na pokladzie piekne Legacy GT MY2010:) A zlodziejom na pohybel. Nie zmienia nas.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...