Skocz do zawartości

Kraków - ktoś chętny na upalanie po śniegu-[REAKTYWACJA]


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie troche lipa ... tzn. świeżutkiego śnieżku masa :grin: ... na Geant'cie policja i ochrona, kilka symbolicznych bączków obkręconych

 

pod Tesco na Wielickiej bylo wyjatkowo spokojnie i duzo miejsca. Bez problemu mozna bylo sie z pol godziny pokrecic i tez tak zrobilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie troche lipa ... tzn. świeżutkiego śnieżku masa :grin: ... na Geant'cie policja i ochrona, kilka symbolicznych bączków obkręconych

 

Uki, trzeba było dzwonić - ja z Matt'em 1,5 godziny upalaliśmy pod Plazą i był luz blues ;-) - Jezuuuu jak mnie ręka od ręcznego boli :mrgreen: Zima jest super :mrgreen: Tylko czemu te krawężniki tak przyciągają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, kropek, a umiecie ten napis zdjąć ? Jak umiecie, to zapraszam na PW :smile: O kolor chodzi panowie, nie o znaczek :!:

 

napis zdjąć ,hmmmm skalpelem by można :mrgreen: ale operacji się nie podejmę ;)

 

ukiman estiajowe foteliki są okej i bardzo ładnie zgrywają się z kolorem nadwozia Twojego WRX'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, spoko loko looz i spontan :mrgreen: chłopaki, przecież ja wiem że o zazdrość chodziło :grin:

 

A zupełnie na poważnie - chociaż to OT ... :roll: ...

Fotele w kształcie chyba identyczne jak w WRX, ale rzecz w materiale - trzyma zdecydowanie mocniej w zakręcie, szczególnie jak się jedzie w sweterku :mrgreen: Fajna ta alcantara :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukiman, fotele super :cool:

 

Fotele w kształcie chyba identyczne jak w WRX, ale rzecz w materiale - trzyma zdecydowanie mocniej w zakręcie, szczególnie jak się jedzie w sweterku Fajna ta alcantara

Co ty wiesz o grawitacji i sile odśrodkowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...