Skocz do zawartości

Biały Lanos z dziurą w masce z Gdańska


goldii_M

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli można go zacząć pokazywać... Co prawda jeszcze żadnego miradora nie odwiedziłem, więc fotek ładnych nie ma, ale niech już  będzie.

 

Znalazłem go dość blisko, bo w Pruszczu. Pierwszą inwestycją były... świniaki na lusterka :) 

Zaraz potem wpadły nowe dywaniki i obuwie letnie. 

Odświerzenia wymaga jeszcze skóra foteli bo boczki kubełków trochę ucierpiały na przestrzeni wieków - farba i kosmetyki już są, czekam na dużo słońca, żeby szybciej schło.

W niedalekiej przyszłości do kupienia tłumik końcowy, bo ten (nie-original) już zaczyna rezonować.

Prezentuje się toto tak:

 

20170331_185720.thumb.jpg.4043feeef70f39ff30385c4afc839515.jpg20170331_185703.thumb.jpg.31ca0eef90d997c9d8a3deac66bcaa32.jpg

 

Do zobaczenia na jakimś spocie! :) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dziś tyłeczek stał się ładniejszy :D 

Wydech_STI.thumb.jpg.c2c62638fd447d0693853d0d65b8c9f6.jpg

 

wydech_STI_3.thumb.jpg.01679382f4657142dd332c8d82c8a3ea.jpg

 

Wydech Prodrive, jak dla mnie wygląda kozacko, ale... niestety czar prysł po odpaleniu... jest za cichy i nie daje frajdy z jazdy. 

Tak więc gdyby ktoś był zmęczony swoim głośnym nabytkiem, możemy się mieniać ;)

Póki co stawiać go będę odwrotnie na parkingu, żeby napawać się widokiem przed jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2017 o 20:10, dirkdiggler napisał:

Subaru Impreza niezależnie od generacji świetnie prezentuje się w białym kolorze.

potwierdzam!,zresztą jak każdy bolid z rajdowym rodowodem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla uzupełnienia chronologii (a co tam, pewnie się przyda bo sprzedać go kiedyś trzeba będzie) uzupełnię: w ubiegłym tygodniu Lanos dostał przy przebiegu 117000:

- nowy rozrząd

- wymienione sprzęgło razem z kołem zamahowym bo miało oznaki zużycia

- świece zapłonowe

- łączniki stabilizowania ksenonów bo już się zastały

- gumy stabilizatorów z przodu i łącznik stabilizatora tył

 

W planach był jeszcze montaż klaksonów Hella like ale z racji, że wyszło  trochę więcej niż planowałem umawiając się półtora miesiąca temu (miał być tylko rozrząd i ewentualnie coś z zawieszenia) i już chłopakom zabrakło czasu to sam będę musiał znaleźć sposób na wywalenie grilla żeby się dostać do przodu.

 

Do wydechu już się przyzwyczaiłem... też jakoś brzmi :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Połowiczny sukces - okazuje się, że jednak znacznie łatwiej zdjąć i założyć zderzak, wystarczy odpiąć kilkanaście spinek - to na +. 

Na minus to, że założyłem tylko jeden klakson, bo dziura z lewej strony nie ma gwintu a z resztą i tak bezpośredni montaż klaksonu powoduje, że znajduje się za blisko środka. Będę musiał zakombinować coś z płaskownikami albo dostać gotowy mounting kit.horn.thumb.jpg.f61ee94511c89da8363357d922c6d219.jpg

Edytowane przez goldii_M
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...