Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego nie ma możliwości zalogowania się z poziomu telefonu ?

ja sie wczoraj logowalem :roll:

 

Dziś także udało mi się zalogować ale w dość dziwny sposób, poprzez link z powiadomienia ze skrzynki mail-owej .

Normalnie, nie mam szans .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna morderatornio :P

Czy jest mozliwe rozdzielic dzial kupie/sprzedam na tych co chca tylko sprzedac i na tych co tylko kupic :?: :) W tej chwili wszystko jest zmieszane i posty szybko gina na nastepnych stronach :roll:

 

Mnie natomiast zastanawia podział Technicznego. Czy problemy w silniku EJ25 w Legacy są inne niż EJ25 w Outbacku ?

Czy brzęczące osłony wydechu w Imprezie mają inne rozwiązanie niż w Legacy?

Nie znam się aż tak na Subaru i nie wiem, może różnią się aż tak drastycznie od siebie, że trzeba je rozdzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Po raz kolejny otwierając wątek z "Powitaniami" poprzez kliknięcie na pomarańczowy prostokącik, wątek nie otwiera mi się na pierwszym rzeczywiście nieprzeczytanym poście, tylko na moim ostatnim poście z 15 (chyba) kwietnia. Pomimo, że od tej pory czytałam ten wątek, forum tego "nie widzi" i przewijam czytane już posty, które oznaczone są zresztą jako nieczytane.

 

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, może spróbuj wywalić ciasteczka z przeglądarki i cały inny syf związany z historią odwiedzania strony. Generalnie nie wiem czy to coś da, ale to pierwsze co mi przychodzi i na myśl w takich przypadkach.

 

Inna sprawa, że jak wątek ma dużo odpowiedzi z ładującymi się zdjęciami z innych serwisów to mimo iż interfejs forum ustawił Cie na odpowiednim poście, to ładujące się z czasem zdjęcia powodują przesuwanie się wątku do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, dzięki za odpowiedź. Ciekawe, że wystarczyło pomarudzić, bo więcej się to nie zdarzyło :wink: .

Teraz za każdym razem otwiera mi się tam gdzie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nadal otwiera się albo na pierwszym poście kied nacisnę na temat, albo na ostatnim kiedy nacisnę prostokącik, a chodzi mi o to, że nie otwiera siętak jak w poprzednim forum na pierwszym nieprzeczytanym, poza tym nie jest zaznaczone który post jest nieprzeczytany i muszę się zastanawiać gdzie skończyłem czytać wątek. Jeżeli to wina mojego koma to proszę o pomoc bo nie mam pojęcia jak to naprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...