Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli Waszym zdaniem zasłużyła ,to można dać na tydz,dwa,ale bez przesady nie na trzy.

Miesiące.

Z takim podejściem (moderatorów) to widzę, że forum się niedługo samo-unicestwi...szkoda...

 

Banerek to protest ?

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto się przyjrzeć historii.. Czy każdy z tym samym "wykroczeniem" dostał czapę na 3 m-ce?? Czy zależy to indywidualnie od personaliów "sprawcy" i "poszkodowanego"??

A ławników nie było na procesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto się przyjrzeć historii.. Czy każdy z tym samym "wykroczeniem" dostał czapę na 3 m-ce?? Czy zależy to indywidualnie od personaliów "sprawcy" i "poszkodowanego"??

A ławników nie było na procesie.

 

Żeby tylko..

W normalnym świecie, jak się komuś coś zarzuca, to daje się możliwość wyjaśnienia/odwołania, czy wypowiedzenia swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara otrzymala szanse wyjscia z sytuacji, odrzucila ją wiec w sumie sama podjęła decyzję o wakacjach.

a czy mona powiedzieć żabie : "nie podskakuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzioba, propozycja była taka, żeby Roz poniżyła się publicznie.. Kto tak działa?? Normalni ludzie??

opiszcie więcej a nie takie połowiczne informacje :angry:

chyba zakazu rozmawiania o sprawie nie ma?

 

A co Ci po opisie jednej strony? ;)

Jak zię moderatorzy oficjalnie wypowiedzą na ten temat, to będzie się można odnieść. Już nie raz spotkałam się tutaj z manipulacją wypowiedziami przez mod.

Tutaj nigdy użytkownik nie ma racji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto się przyjrzeć historii.. Czy każdy z tym samym "wykroczeniem" dostał czapę na 3 m-ce??

Jeśli mnie pamięć nie myli to... tak. Za upublicznianie PW jest, będzie i zawsze był obligatoryjny ban.

 

Grzesiek Urabus przed banem prosił pozostałych modów żeby nic nie robić bo on z Edytą porozmawia na ten temat. ZTCW dialog do niczego nie doprowadził stąd kara.

 

Wielu userów wysłanych na urlop nie ma możliwości "rozmowy z modem" przed wakacjami. Edyta miała ale nie skorzystała. Sorry. Nie ja ją osobiście banowałem ale stanowisko moderatorni w tej kwestii było jednomyślne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to... tak. Za upublicznianie PW jest, będzie i zawsze był obligatoryjny ban.
oczywiście nie za fakt tylko na prośbę zainteresowanego. Bo innych tego rodzaju sytuacji znam wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo innych tego rodzaju sytuacji znam wiele.

Jeśli tak to poproszę o listę tych sytuacji.

 

Nie wykluczam, że coś mogło moderatorni umknąć więc czym prędzej naprawimy nasze niedopatrzenie i posypią się kolejne bany.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto się przyjrzeć historii.. Czy każdy z tym samym "wykroczeniem" dostał czapę na 3 m-ce??

Jeśli mnie pamięć nie myli to... tak. Za upublicznianie PW jest, będzie i zawsze był obligatoryjny ban.

 

no nie zawsze - zoui upubliczniła PW - i miała się dobrze czas cały.No ale ktos tam na górze czuwa.... :P

 

Bo innych tego rodzaju sytuacji znam wiele.

Jeśli tak to poproszę o listę tych sytuacji.

 

Nie wykluczam, że coś mogło moderatorni umknąć więc czym prędzej naprawimy nasze niedopatrzenie i posypią się kolejne bany.

 

Z góry dziękuję.

 

No to już Ci początek listy załączyłem... - mało tego sam wtedy tuz po zabrałeś głos i nie zrobiłeś nic z rzeczy o której piszesz, więc polecam coś na lepsza pamięć, bo zawodzi.... :P

#2215- #2218 i n.

Edytowane przez siekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo innych tego rodzaju sytuacji znam wiele.

Jeśli tak to poproszę o listę tych sytuacji.

 

Nie wykluczam, że coś mogło moderatorni umknąć więc czym prędzej naprawimy nasze niedopatrzenie i posypią się kolejne bany.

 

Z góry dziękuję.

poczekamy, zobaczymy :yahoo::biglol:

 

Ciężko uwierzyć, że to "umknęło".. :(

 

Obraz moderatorni dla szarego użytkownika??

Są równi i równiejsi..

i teraz tzw. "clou programu" - w nagrodę za taką sytuację bana dostałem ja :biglol: Edytowane przez siekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@siekla, i naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy tymi dwoma przypadkami/wpisami? Przeczytaj jeszcze raz i jeden i drugi. Nie śpiesz się. Ze dwa razy przeczytaj i wyciągnij wnioski. Łatwo znaleźć, szukajka działa.

 

Jeśli nie dasz rady to jutro (w miarę możliwości czasowych) wyjaśnię dlaczego za post zoui nie było konsekwencji, a za post Rozrabiary - są.

 

Poza tym, słyszałem o "wielu przypadkach". Jak na razie dostałem jeden i to taki dość "łatwy do obrony".

 

Teraz wybaczcie ale idę spać. Poza Forum też jest życie. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...