Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojny, podmiana rozmiaru jest jak najbardziej możliwa, należy tylko pokryć koszty transportu.

W przypadku sprzedaży przez Dealera Subaru to już ich indywidualna sprawa i trzeba by u źródła się dowiadywać.

EDIT: Jeśli dobrze kojarzę, to wysłałem dziś do Rzeszowa kurtkę, pewnie dla Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

blackdogwwl, właśnie w tej minucie Sklepik wystartował ;) Troszkę nam się uszczuplił asortyment wyprzedażowy, ale za to w przyszłym tygodniu powinna pojawić się w sprzedaży nowa kolekcja, która została zaprezentowana na Plejadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
w przyszłym tygodniu powinna pojawić się w sprzedaży nowa kolekcja, która została zaprezentowana na Plejadach.

Sklepik, kiedy ta kolekcja będzie dostępna :?:

 

Czy kapelusz rajdowy będzie ponownie dostępny w mniejszych rozmiarach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik jestem w mega szoku:) zamówiłem kurtkę kangurke i koszulkę dle żony w niedziele wieczorem dziś o 9 rano paczka w była w Cieszynie:).

Wielkie Dzięki:) Nie macie już tych sukienek dla dziewczynek SPRT? potrzebował bym taką na 102 cm, może gdzies się coś zawieruszyło:).

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :!: Wczoraj przesłałem zapytanie dot. bluzy z kapturem na stronie sklepu, niestety bez odzewu...

Korzystajac z okazji zapytanie zadam tutaj: Czy rozmiar L ww. bluzy to rzeczywiscie "L-ka" :?: Na codzień noszę ciuchy XL, a posiadam tylko 174cm wzrostu.

Czy w razie czego przewiduje się uzupełnienie pełnej rozmiarówki w najblizszym czasie?

Z góry dzięki sklepikowi za odpowiedź. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, odpowiedź na Twoje pytanie wysłałem dokładnie o 14:44, sprawdź, może gdzieś do spamu trafiło, czy coś takiego... Wysłałem Ci wymiary bluzy, porównaj z jakąś noszoną przez Ciebie i będzie wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

witam

chcialem zanabyc droga kupna pare gadzetow... czy jest mozliwosc zlozenia zamowienia i osobistego odbioru z salonu w Bydgoszczy? bede niedlugo w PL, a Subaru UK to jakas kpina, jezeli chodzi o gadzety...

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...