Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko . ten model subaru impreza ROBERT KUBICA JEST ZDALNIE STEROWANY ?

 

Co prawda model w malowaniu RK sterowany nie jest, ale jest łudząco podobny do modelu sterowanego radiowo firmy Silverlit nr kat. 86059.

Kupiłem taki do zabawy dzieciom, aczkolwiek nie ukrywam, że sam się nim lubię czasem pobawić ;) Wygląda i jeździ super, mimo że to tylna ośka :biglol: Dostępny wysyłkowo np. tutaj.

Polecam fanom marki

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Jestem nowy na tym forum i chciał bym sie zapytać czy moge zaproponowac dwa produkty dla Subaru które sa naprawde warte uwagi.

 

Pytam ponieważ nie chce sie tak poprostu wepchać. . .

 

Dziekuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowy na tym forum i chciał bym sie zapytać czy moge zaproponowac dwa produkty dla Subaru które sa naprawde warte uwagi.

 

Pytam ponieważ nie chce sie tak poprostu wepchać. . .

 

Dziekuje i Pozdrawiam

 

Pewnie czytałeś regulamin. Widzę, że powinieneś jeszcze raz to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczep sie mnie jak napisze coś złego a na ta chwile . . .przepraszam ale nie mam czasu na zabewe w kotka i myszke z Tobą . . ., I  tak wogóle Panie Moderator, nie doceniasz Pan swoich forumowiczów wystawiając niemądre komentarze, bo jestem pewny ze są tutaj ludzie z ogromna wiedza na temat dobrych modyfikacji.

A teraz prosze wybaczyć moją smiałoś ale wracam do tego po co tu jestem, czyli kożystania z Forum fanatyków Subaru, poznawania nowych ludzi i ich poglądów oraz wymiany doświadczenia.

 

Pozdrawiam

Zycze miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was wie, czy w czeluściach magazynu sklepu Subaru kryją się może jakieś artefakty do Forestera SF?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doczep sie mnie jak napisze coś złego a na ta chwile . . .przepraszam ale nie mam czasu na zabewe(01) w kotka i myszke(02) z Tobą . . ., I  tak wogóle(03) Panie Moderator, nie doceniasz Pan swoich forumowiczów wystawiając niemądre komentarze, bo jestem pewny ze są tutaj ludzie z ogromna(04) wiedza(05) na temat dobrych modyfikacji.

A teraz prosze(06) wybaczyć moją smiałoś(07) ale wracam do tego po co tu jestem, czyli kożystania(08) z Forum fanatyków Subaru, poznawania nowych ludzi i ich poglądów oraz wymiany doświadczenia.

 

Pozdrawiam

Zycze(09) miłego dnia

 

Masz zaznaczone wszystkie błędy!!!

Niestety to nie jeden błąd jak napisałeś wcześniej!!!Nie zrobiłbym tego gdybyś nie napisał tego postu,że zrobiłeś tylko jeden błąd. 

Nie bierz tego do siebie,bo osobiście nic do Ciebie nie mam,ale poprawnie pisać po polsku powinieneś się uczyć!!!

 

 

Edytowane przez pawel320ce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doczep sie mnie jak napisze coś złego a na ta chwile . . .przepraszam ale nie mam czasu na zabewe(01) w kotka i myszke(02) z Tobą . . ., I  tak wogóle(03) Panie Moderator, nie doceniasz Pan swoich forumowiczów wystawiając niemądre komentarze, bo jestem pewny ze są tutaj ludzie z ogromna(04) wiedza(05) na temat dobrych modyfikacji.

A teraz prosze(06) wybaczyć moją smiałoś(07) ale wracam do tego po co tu jestem, czyli kożystania(08) z Forum fanatyków Subaru, poznawania nowych ludzi i ich poglądów oraz wymiany doświadczenia.

 

Pozdrawiam

Zycze(09) miłego dnia

 

Masz zaznaczone wszystkie błędy!!!

Niestety to nie jeden błąd jak napisałeś wcześniej!!!Nie zrobiłbym tego gdybyś nie napisał tego postu,że zrobiłeś tylko jeden błąd. 

Nie bierz tego do siebie,bo osobiście nic do Ciebie nie mam,ale poprawnie pisać po polsku powinieneś się uczyć!!!

 

Doczep sie (01).

Pawel320ce może zostawmy korekty poloniście, lub niech Admini zatrudnią na stałe korektę. Myślę, że nikt nie popełnia błędów celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

mam pytanie odnośnie kurtki która jest na sklepie (ta nowa 590zł) czy jest to jakaś wersja zimowa czy jesienna?? Chodzi mi o grubość ponieważ szukam czegoś na zimę

 

 

Dołączam się do pytania o kurtkę.

Też jestem zainteresowany kupnem ale chcę coś na zimę.

Czy będzie jakaś zimowa wersja kurtek???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurtka nie posiada ocieplenia. Nie będzie kurtek w wersji zimowej.

 

Mam pytanko chciałem zakupić dwie pary kaloszy forester, ale niestety nie ma odpowiednich rozmiarów. Będzie nowa dostawa ?

Kalosze nie są dostępne w innych rozmiarach i już nie będzie dostawy.

 

 

A tak na marginesie WEEKENDOWA PROMAOCJA NA CZAPKI -10%

Od 19 do 21 września.

http://sklep.subaru.pl/pl/searchquery/czapka/1/phot/5?url=czapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołączam się do pytania o kurtkę.

Też jestem zainteresowany kupnem ale chcę coś na zimę.

Czy będzie jakaś zimowa wersja kurtek???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurtka przyszła i jest super.

Bardzo jestem zadowolony!!!!

Wszystkim polecam chociaż nie jest tania!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla wszystkich, którzy już zaczęli weekend, co dopiero zaczną, a także tych którzy jednak muszą być w pracy podczas weekendu, mamy rabat -10% na artykuły z kategorii „Odzież” oraz „Nakrycia głowy”.

Kod rabatowy: AWD

Ważny od piątku do niedzieli włącznie (17-19.10.2014).

Gorąco zachęcamy do zakupów.

Edytowane przez Sklepik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się zdecydowanie chłodno, a że my nie lubmy marznąć, zachęcamy do zakupu polarów SUBARU. Tylko do 26.10.2014 dodając do koszyka polar i wpisując kod promocyjny "POLAR" możecie uzyskać 15% rabatu na wszystkie polary w asortymencie Sklepu Subaru Import Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na zakupy w naszym Sklepie. Tylko w ten weekend dodając do koszyka produkty z kategorii http://sklep.subaru.pl/pl/c/Exclusive/28 i wpisując kod promocyjny: LISTOPAD, otrzymają państwo 10% rabatu na produkty z kategorii. Promocja trwa do niedzieli (2.11.2014) włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...