Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

no to kto kupil ten polar ga000001/SIP-P09?? niech napisze jakie wrazenia? mam zamiar go kupic

Słuchaj ja go kupiłem jest naprawdę... :twisted: Fajny :mrgreen:

Bardziej jest jako kurtka niż bluza :) Jak chcesz fotki jak to na kimś wygląda to daj znać :)

Jest naprawdę dużo kieszeni, które się przydają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flinston, rękawiczek polarowych już nie ma, ale są te z kompletem zimowym. Innych już nie będzie w tym sezonie.

 

leon, sebek269, czekamy na dostawę polarków, bo trochę nas wyczyściliście przed Świętami :) Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu rozmiarówka uzupełni się do wszystkich rozmiarów. Wtedy też podam wymiary każdego.

 

sebek269, Sklepik mieści się w Łodzi. Ew możesz zamówić jakieś gadżety przez najbliższego dealera.

 

mbijos, to był tylko projekt, ten kubek nigdy nie był w sprzedaży :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mbijos, to był tylko projekt, ten kubek nigdy nie był w sprzedaży :P

 

 

No nieeeeee.... :evil: A taki fajny projekt ktoś zrobił... To ja jak z concept carami - fajne są, ktoś się napracuje, a na końcu i tak najczęściej tego nie wdrożą... Eeeech to życie...

A na dodatek to z Tribecą związanego nie ma nic... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Sklepuś wszystko dotarło wczoraj koło 15tej. Mamusia odebrała :) Ach... Gdyby nie te nasze mamusie ;)) Krawat jest naprawdę.... Subarowski :roll: Do pracy jak znalazł :cool:

Dziękuje za telefon i za tak szybką przesyłkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sklepik - dziękuję za szybką przesyłkę. Towar prima sort.

Syn się zawiódł, że koszulka nie z samochodem tylko jak nie jakieś miśki, baloniki to buźki. Mój syn ma prawie 7 lat i wie co to Subaru. :mrgreen:

Hogi-dokładnie taka sama sytuacja była u mnie. Młody, lat prawie siedem, bardzo nieprzychylnm okiem patrzył na koszulkę z buźkami zamiast plejad. Na szczęście dostał też bluzę z długim rękawem (tę z samochodem) i było OK. Ach Ci młodzi fani marki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Sklepik, a co zrobic jak ktos bardzo chce miec ten zestaw hamulcowy http://www.sklep.subaru.pl/zestaw-bremb ... d-286.aspx ale nie chce miec tych felg bo juz je ma. Poszlibyscie na reke i sprzedali taki jeden zestaw bez tych obreczy. Dla starego forumowicza ?

:razz:

 

Wyslalem w tej sprawie maila ale zaczailem ze przeciez na Forumie moge sie zapytac.

 

Z goey dzieki za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na odpowiedz od SIPu sie nie doczekam. Najpierw wyslalem maila na adres ze strony przegladajac oferte sklepu (daaaawno temu) potem zapytalem sie tutaj myslac ze bedzie szybciej i tutaj tez cisza. Widze ze ci "wyzej" maja nawet Sklepik w dupie badz ich organizacja rowna sie organizacji kupy smieci w wietrzny dzien. Zawsze myslalem ze w normalnym swiecie nawet w internecie (nie czuje kiedy rymuje) po zadaniu pytania ofertowego (niewazne czy towar kosztuje 1zl czy 10 tysiecy zl) otrzymam odpowiedz jak kazdy normalny petent. Ale widac trzeba byc nienormalnym zeby otrzymac odpowiedz. Dlatego dla goscia ktory obsluguje poczte do ktorego wyslalem maila serdeczne [moderator czuwa] off i poradze sobie bez SIP-u.

 

fuckoffv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...