Skocz do zawartości

"To nie ja byłam Ewą (la la la)"


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2. Mysle, ze Intakwrx`owi chodzi o to, ze skojarzyles jego (Intakwrx`a) z jego firma . Firma nie ma interesu w tym, zeby byc anonimowa. Intakwrx moze wlasnie tego chce (...zeby przecietny i nieznany jemu user forum nie mial takich danych).

Niestety wczoraj nie zauwazylem czy Intakwrx laczy sie z firmowego IP z forum, czy zupelnie innego.

 

Ale to jest tylko i wylacznie problem Intakwrx`a, ze pisze posty(jezeli pisze) na forum z firmowego komputera... Robiac to ma swiadomosc, ze jego IP zostalo zapisane, a wlasciciel strony ma prawo (a wlasciwie to nic mu nie zakazuje) tenze upublicznic - to tylko zalezy od woli/jej braku administratorow. Zobaczcie w ilu miejscach standardem jest dodawanie adresu ip przy poscie!!!

 

Nie ma czegos takiego jak anonimowy internet i nie bedzie - bylo, jest i moze bedzie tylko wrazenie...

 

3. Te miliony bawiace sie whois'em to pewno jakis 1% surfujacych w sieci. Ty podajac IP podales je wlasnie tym, ktorzy w zyciu by nie wpadli zeby grzebac po IP.

 

Bardzo duzo ludzi bawi sie whoisem - zobacz jak przeciazone sa serwery;)

 

żadnego prywatnego IP bym nie wrzucił.

 

A ja wrzuce prywatny adres Zbynia:

127.0.0.1

 

;)

 

Edit: A nie bede zlosliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogole to sledztwo? Wszelkie elementy humorystyczne sa zawsze wskazane na kazdym forum i tak kreatywna osoba jak Zbynio nie powinna być dyskryminowana (kimkolwiek by był użytkownik podszywajacy sie pod niego). Dla przykladu, czesto czytam newsy na onecie tylko po to by zobaczyc komentarz niejakiego Jasia_Śmietany który jest absolutnym mistrzem prowokacji :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogole to sledztwo? Wszelkie elementy humorystyczne sa zawsze wskazane na kazdym forum i tak kreatywna osoba jak Zbynio nie powinna być dyskryminowana (kimkolwiek by był użytkownik podszywajacy sie pod niego). Dla przykladu, czesto czytam newsy na onecie tylko po to by zobaczyc komentarz niejakiego Jasia_Śmietany który jest absolutnym mistrzem prowokacji :cool: :lol:

 

 

Aaa.. Bo każdy żart ciągniety zbyt długo przestaje być śmieszny - jest po prostu męczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest tylko i wylacznie problem IntakaWRX, ze pisze posty(jezeli pisze) na forum z firmowego komputera... Robiac to ma swiadomosc, ze jego IP zostalo zapisane, a wlasciciel strony ma prawo (a wlasciwie to nic mu nie zakazuje) tenze upublicznic

IP strony firmowej IntakaWRX wcale nie musi byc IP kompa w firmie. Oczywiscie, ze mozna IP upublicznic, tylko na tym forum sie tego nie robi. Albo wszyscy albo nikt. W tej chwili chyba tylko wmorderatorzy maja dostep do takich danych, wiec powinni je miec dla siebie.

A ja wrzuce prywatny adres Zbynia:

127.0.0.1

 

eeee to moj adres :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogole to sledztwo? Wszelkie elementy humorystyczne sa zawsze wskazane na kazdym forum i tak kreatywna osoba jak Zbynio nie powinna być dyskryminowana (kimkolwiek by był użytkownik podszywajacy sie pod niego). Dla przykladu, czesto czytam newsy na onecie tylko po to by zobaczyc komentarz niejakiego Jasia_Śmietany który jest absolutnym mistrzem prowokacji :cool: :lol:

 

 

Aaa.. Bo każdy żart ciągniety zbyt długo przestaje być śmieszny - jest po prostu męczący.

 

Czyli dokładnie tak jak w przypadku Jasia Śmietany... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaa.. Bo każdy żart ciągniety zbyt długo przestaje być śmieszny - jest po prostu męczący.

 

Czyli dokładnie tak jak w przypadku Jasia Śmietany... :roll:

 

Bo to nie zarty Jasia są najśmieszniejsze tylko reakcje jego krytykow i dziecinna lawosc z jaką są prowokowani do 'powaznych' wypowiedzi w ktorych sie osmieszaja :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich postach na całym forum!!!!????? :shock:

Zyliard razy zylion osób tak sie do ciebie zwracało - jak to teraz chcesz odkręcić?

Nie wpadajmy w paranoję - jezeli aż tak sie martwisz to nie trzeba było sobie nicka z nazwa firmy robić. To tak jakbys sie nazwał PKOwrx albo ColaWRX i dziwił sie, że mowią do ciebie "Cola" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, Przemeq ma dyplom CIA. :shock:

 

Jak dla mnie rzucając takie papiery na stół to się ośmiesza tym że Zbysia nie może dokładnie zlokalizować i dać tu niepodważalne dowody zamiast oskarżać na ślepo !

 

Zróbmy z żute na badanie profilu psychologicznego tego świra ! :)

Intak... ja Cie prosze... myslalem, ze mi oczy pekły... :mrgreen:

 

No i widzisz jak ja bym miał być Zbysiem... z taką dysleksją !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP strony firmowej IntakaWRX wcale nie musi byc IP kompa w firmie.

 

Jak zrozumialem, to Przemeq "odkryl" te dane poslugujac sie numerem IP. A to, ze nie musi, jest rzecza oczywista.

 

Jak dla mnie rzucając takie papiery na stół to się ośmiesza tym że Zbysia nie może dokładnie zlokalizować i dać tu niepodważalne dowody zamiast oskarżać na ślepo !

O ile sie zorientowalem, to nie staral sie znalezc Zbysia, tylko udowodnic, ze nim nie jest (co zreszta srednio wyszlo, poniewaz tez moze uzyc Neostrady do pisania jako alter ego;).

 

Poza tym, jakos nie przychodzi mi do glowy legalny sposob okreslenia kim jest tajemniczy "Z" (chyba, ze popelni blad;).

 

Zdrowko

 

ps. Czemu piszesz "Zbysia", zamiast "Zbigniew B."? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ŁAŁ! Warto zajrzeć - Włochaty w GARNITURZE! :lol::lol:

 

to juz wiemy czemu taki dziwny jest :mrgreen: za duzo sie uczyl i za duzo pracowal w dziwnych firmach - gdzie kaza pracowac po 28 godzin na dobe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojmuję oburzenia osób piszących na forum. IP to nie jest kod do sejfu. Wiele foruów internetowych wyświetla IP przy każdym poście.

 

Dokładnie tak.

 

Tak wiem że na innych Forach to oprócz IP to jeszcze i numer telefonu widnieje i cena za godzinę oraz kolor gumki można sobie wybrać.

To na innych... tu póki co dostępne jest tylko dla modów i oby tak zostało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...