Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, wlasnie spadł mi Iphone 3gs i pękła szyb,a dotyk działa elegancko, da sie cos z tym zrobic?

Pierwsze z brzegu: http://allegro.pl/ekran-dotyk-digitizer-szybka-iphone-3g-3gs-krakow-i1622087134.html

Niestety, to nie to. Digitizer to warstwa dotykowa (która jest nadal sprawna) nad właściwym wyświetlaczem, który sobie pękł był. :mrgreen: Niektóre punkty uprzedzają, że może się nie dać wymienić wyświetlacza, bez uszkodzenia digitizera... wtedy trzeba uwzględnić koszt wymiany obu... :cry:

 

Jeśli już, to ta aukcja: http://allegro.pl/oryginalny-wyswietlac ... 14368.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przyswajam od wczoraj E7 :)

 

Hardware naprawdę robi wrażenie. Klawiaturka (główny powód, dla którego zdecydowałem się na ten telefon) jest naprawdę rewelacyjna. Jak na razie prawie same plusy, poza aparatem foto, który nie ma AF i zdjęcia z bliska kompletne fiasko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sadzicie?:

http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-n9?cid=ncomprod-fw-src-na-na_na-model_exact-google-pl-pl-nokian9_105

 

Pierwszy (ale moze i tez ostatni :roll: ) telefon z systemem MeeGo. Na filmikach robi wrazenie, ciekawe jak w rzeczywistosci... Ja w kazdym razie jestem dobrej mysli i juz mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sadzicie?:

http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-n9?cid=ncomprod-fw-src-na-na_na-model_exact-google-pl-pl-nokian9_105

 

Pierwszy (ale moze i tez ostatni :roll: ) telefon z systemem MeeGo. Na filmikach robi wrazenie, ciekawe jak w rzeczywistosci... Ja w kazdym razie jestem dobrej mysli i juz mi sie podoba :)

 

niestety ten system to moze być porażka, wnioskując po tym, że symbiana nie umieli tyle lat dopracować... poza tym skoro nokia przechodzi na windows, to nie będą w to już inwestować i nie będzie poprawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zajawke na nowy gadzet. Telefon mi wlasciwie niepotrzebny, bo uzywam sluzbowej E52, ale moj palmtop Dell X51v juz jest grubo przestarzaly. Fakt, ze uzywam go glownie do kilku aplikacji plus internet, ale ani juz procek nie za bardzo domaga (te nowe shelle), ani pamieci nie styka (kiedys nie bylo przegladarek z mozliwoscia przegladania kilku stron naraz), a do tego korzystac moge tylko tam, gdzie jest wifi, bo nie chce mi sie laczyc przez telefon jako modem. Rozwazam HTC HD2, chyba ze przekonacie mnie, ze sa lepsze smartfony z Windows Mobile od tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zajawke na nowy gadzet. Telefon mi wlasciwie niepotrzebny, bo uzywam sluzbowej E52, ale moj palmtop Dell X51v juz jest grubo przestarzaly. Fakt, ze uzywam go glownie do kilku aplikacji plus internet, ale ani juz procek nie za bardzo domaga (te nowe shelle), ani pamieci nie styka (kiedys nie bylo przegladarek z mozliwoscia przegladania kilku stron naraz), a do tego korzystac moge tylko tam, gdzie jest wifi, bo nie chce mi sie laczyc przez telefon jako modem. Rozwazam HTC HD2, chyba ze przekonacie mnie, ze sa lepsze smartfony z Windows Mobile od tego modelu?

 

 

a dlaczego nie chcesz isc w Androida :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczailem sie do WM - posiadam Della od 2004 albo 2005 i szczerze mowiac wole blizsza komputerom stacjonarnym architekture, w ktorej mam wplyw na wszystko, badz bardzo wiele. Probowalem sie przekonac do Androida, ale cos nie iskrzylo. Jak dla mnie w ogole nieintuicyjny i zbyt zamkniety. Pewnie sie myle, bo az tak duzo czasu nie spedzilem i nie moglem w nim "grzebac", ale takie mam wrazenie. Poza tym pare programow, ktore uzywam (m.in. Automapa, SPB Finance) nie posiada wersji na androida. Z kolei symbiana mam juz dosc - wkurzaja mnie te certyfikaty (tak, mam wygenerowany i sam moge podpisywac) i zamknieta architektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywa ktos dluzej HTC Desire Z?? jak wyglada sprawa zawiasow klawiatury? trwale to to?

 

zastanawiam sie nad tym by takiego zanabyc...

 

posiadam taki telefon slużbowy od okolo miesiaca i powiem ci ze ogolnie telefon sprawuję sie super. mega wygodnie pisze sie maile smsy, po menu smiga sie tez bardzo łatwo. ogolnie telefon bardzo pozytywny.

 

co do trwałości to jesli prowadzisz aktywny tryb zycia tzn duzo ruchu, otwierania klawiatury to moze byc kiepsko. nie wyglada to trwale, a przy upadku śmiem twierdzić ze klawiatura pojdzie w swoją stronę a telefon w swoją.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, wlasnie pisze z HD2, ktorego mam od marca i jestem zadowolony. Fakt, ze gabaryty czasem moga przeszkadzac, ale sa i zaleta-wygodny internet, pisanie, choc pewnie z klawiatura sprzetowa bylo by jeszcze wygodniej. Ekran Ekran czytelny, swietny dotyknajlepiej, gdybys mogl sie przez chwile chociaz czyims pobawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu ktos, kto byl uzytkownikiem WM5 lub 6 i przesiadl sie na Androida? Tylko chodzi mi o korzystanie z wszelkich mozliwosci konfiguracji, instalacji i personalizacji. Czyli w skrocie korzystal ze sprzetu z WM, jak z pocket PC, a nie telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Wszystko działa bardzo szybko i sprawnie a mnogość aplikacji i gier oraz łatwość dostępu do nich jest zachwycająca. Owszem, brakuje czasem paska aplikacji i przycisku "start", ale za to szybkość i stabilność działania jest zachwycająca. No i nie bez znaczenia jest genialna integracja z usługami google (poczta, picasa, docs, talk, maps itp. itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie z uslug google nie korzystam poza picasa, a slyszalem, ze przez te integracje z roznymi serwisami androidy 100% sa podlaczone do netu i robia ruch. Przypuszczam, ze juz samo to mnie by wkurzalo - lubie miec pelna kontrole nad sprzetem, a nie cierpie, jak sprzet probuje byc madrzejszy ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajne że właśnie wszystko po prostu działa.

Fakt że komunikacja idzie w tle ale dobry abonament z internetem załatwia sprawę. Zresztą kupowanie telefonu z androidem a bez dostępu stałego do sieci to marnowanie 80% potencjału tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze ja nie uzywam tweetera, facebooka, nie korzystam z GMaila, Gtalka i innych bzdur, wiec mi te 80% potencjalu nie potrzebne, a zalezy mi na w pelni kontrolowanych przeze mnie 20%. W Dellu wrzucilem sobie VPNa do laczenia z siecia korporacyjna, remote desktopa do laczenia z kompem w pracy, putty do shella i pare innych ciekawych rzeczy, z ktorych czasem korzystam. Domyslam sie, ze przynajmniej o czesci z tych mozliwosci na androidzie moge zapomniec?

 

p.s. czy Desire HD obsluguje usb host? To jest cos, czego mi brakuje w Dellu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...