Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie to mnie zastanawialo, czy to jest model wyzszy, czy nizszy od Galaxy S

Zdecydowanie niższy

 

ja sie zakochalem w Galaxy S - teraz czekam na Galaxy S II - moze do lipca/sierpnia sie pojawi jak bede mial kolejna wymiane tela :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zakochalem w Galaxy S - teraz czekam na Galaxy S II - moze do lipca/sierpnia sie pojawi jak bede mial kolejna wymiane tela

No ja też się do niego przymierzam, ale jakoś nie mogę się do tego poważnie zabrać :)

 

S II już w maju pojawi się u operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zakochalem w Galaxy S - teraz czekam na Galaxy S II - moze do lipca/sierpnia sie pojawi jak bede mial kolejna wymiane tela

No ja też się do niego przymierzam, ale jakoś nie mogę się do tego poważnie zabrać :)

 

S II już w maju pojawi się u operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak "Galaxy'ujemy" - właśnie stoję przed dylematem kupna nowego telefonu (kolejny ze mną nie wytrzymał podczas zawodów ;-)

Skłaniam się ku Galaxy S, ale parę osób mi odradza i marudzi, żeby jednak wybrać Wave (mocniejsza obudowa, lepszy aparat i podobno szybszy system Bada etc). Hmm....

 

Adamusmax - Ace jest przede wszystkim mniejszy (wyświetlacz w nim ma 3,5 cala, podczas gdy S-ka ma 4-ry cale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bada ma jedną wadę - bardzo mało softu. Czy bardziej intuicyjna i szybsza niż zwykły Android? Mój po wgraniu lagfixa i podmianie launchera działa bez zacięć po kilkanaście dni.

Sam mam od prawie roku SGS i nic w nim się jeszcze hardware'owo nie popsuło (mimo kilku naprawdę mocnych spotkań z podłożem). A awarie softu to... cóż - jak się grzebie w systemie a nie umie to takie są efekty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie zostanę przy Galaxy...

Cóż, Plus ma teraz świetne taryfy, ale dość skromny wybór telefonów (brakuje m.in. Xperii itp) ;-)

 

To chyba warto zostać przy Galaxy S? Operator proponuje mi jeszcze Galaxy i9003 (róznice to m.in. clear LCD w miejsce Super Amoleda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zostać przy i9000 - jednak Super AmoLED to STI w porównaniu z WRX = Clear LCD. Samsung zrobił ten numer bo im fabryka nie wyrabia z produkcją ekranów SALED. Najpierw odcięli HTC a teraz, jak widać, swoje starsze modele telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam aż cena obecnego Galaxy spadnie do odpowiedniego poziomu na moją kieszeń i chyba go sobie zakupie. Bardzo dużo osób go chwali i widzę, że jest dużo pozytywnych opinii również na forum. Nie myślałem nigdy nad wymianą aparatu na coś dotykowego ale Galaxy będzie chyba rozsądnym rozwiązaniem.

Czy pojawiła się już jakaś dobra nawigacja na Androida? bo z tego co słyszałem cały czas takowej brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio kusi Galaxy II, jednak waham się czy nie wybraź HTC Sensation. Co podpowiecie?

Ja bym brał SGS2, mimo, że używam obecnie htc i jestem zadowolony :)

http://opda.pl/artykuly/sprzet/562-htc-sensation-vs-samsung-galaxy-s-ii-vs-lg-swift-2x-optimus-2x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem okazję pobawić się dłużej Galaxy S, powiem szczerze, że telefon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, tak jak już zresztą pisałem wyżej :P Galaxy S II pewnie będzie wymiatało jak siemasz :)

w każdym razie będę się za jakiś czas przymierzał do SGS I, telefon powoli zacznie tanieć ze względu wejścia nowego modelu i może będzie w moim pułapie cenowy albo ktoś z forum będzie chciał się pozbyć owego modelu w dobrej cenie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nawigacje to jesienią ma pojawić się AutoMapa na Androida.

 

Patrząc na chece z automapą na iphonie (brak możliwości przeniesienia licencji z WM, po wygaśnięciu licencji w ogóle nie uzyjesz AM, a sam porgram mocno niedorobiony) raczej bym się nie nastawiał, że będzie warto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem okazję pobawić się dłużej Galaxy S, powiem szczerze, że telefon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, tak jak już zresztą pisałem wyżej :P Galaxy S II pewnie będzie wymiatało jak siemasz :)

w każdym razie będę się za jakiś czas przymierzał do SGS I, telefon powoli zacznie tanieć ze względu wejścia nowego modelu i może będzie w moim pułapie cenowy albo ktoś z forum będzie chciał się pozbyć owego modelu w dobrej cenie :twisted:

 

no wlasnie - w Erze juz jest SGS II i czekam, az dadza dobra cena, bo na razie zaproponowali mi 800 PLN przy abonamencie 150 zyla - umowa jakos mi sie konczy pod koniec wakacji, wiec poczekam jeszcze chwile, oczekiwanie mi umili SGS I :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio kusi Galaxy II, jednak waham się czy nie wybraź HTC Sensation. Co podpowiecie?

 

Uzywalem sgs, pare dni temu zanabylem dwojke...

No i ...

Jakosc wykonania, plynnosc miazdzy, ale z bateria juz nie jest tak kolorowo. Sgs'a ladowalem co dwa dni. SgsII laduje codziennie, w porywach do poltora dnia - przy identycznym uzytkowaniu.

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś w bójce z nygusami młodocianymi dostałem w wyświetlacz i pękł . Telefon mi działa ale widać tylko połowe ekranu . Potrzebuję zgrać kontakty i nie wiem jak . Może mi ktoś pomóc ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w bójce z nygusami młodocianymi dostałem w wyświetlacz i pękł . Telefon mi działa ale widać tylko połowe ekranu . Potrzebuję zgrać kontakty i nie wiem jak . Może mi ktoś pomóc ? :idea:

 

Nie wiem jaki to aparat, ale...

 

A gdzie trzymasz kontakty? Na "telefonie" czy na karcie?

 

Trzeba podlaczyc do komputera i .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w bójce z nygusami młodocianymi dostałem w wyświetlacz i pękł . Telefon mi działa ale widać tylko połowe ekranu . Potrzebuję zgrać kontakty i nie wiem jak . Może mi ktoś pomóc ? :idea:

 

Nie wiem jaki to aparat, ale...

 

A gdzie trzymasz kontakty? Na "telefonie" czy na karcie?

 

Trzeba podlaczyc do komputera i .....

Kurde - nie pamietam gdzie trzymam . Podłączyłem ale mam nowego kompa i potrzebuję chyba sterowniki . Nie wiem jak to pościągać . Robię systemy zabezpieczeń do budynków ale na kompach to ja sie nie znam . Jutro może ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to telefon ? Zazwyczaj wystarczy ściągnąć pakiet oprogramowania producenta, np Nokia PC Suite(a teraz w sumie Ovi Suite) czy coś tego pokroju. Powinno udać się zgrać, jeśli tylko jesteś w stanie go włączyć i wpisać pin.

Telefon to HCM SPV M650 i . Przełożyłem kartę do niezawodnego NOKIA 6310i . Wydaje mi się że wszystkie numery kontaktowe sie zachowały . Będę niestety potrzebował jakiś bajerowski aparat . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...