Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jedyny minus jaki widzę na tą chwilę to brak dobrej mapy. Przyzwyczaiłem się do Automapy (ma swoje minusy ale jak dla mnie plusów jest więcej) i tego mi brakuje.

Gdyby Aqurat wypuścili AM na Androida to nie byłoby do czego się przyczepić.

 

A myslales o iGO?

 

Próbowałem się zmierzyć z tym softem - nie ma tragedii ale ... po tylu latach przyzwyczaiłem się do AM i ciężko mi się przestawić.

Wyznaczanie trasy jako punkt "do" z aktualnej pozycji GPS jest banalne. Ale jak chcę już wyznaczyć trasę z dowolnie wybranego punktu (bez konieczności wskazywania go na mapie) i jeszcze "przez" kilka punktów to ... nie udało mi się to (fakt, że nie wnikałem za bardzo ale intuicyjne to to na pewno nie jest).

Dodatkowo na Androida nie da się tego oficjalnie kupić :-(

Podobne odczucia mam z Sygic Aura.

 

W każdym razie mam zamiar kupić sobie jakieś dedykowane urządzenie do nawigacji z AM i na dłuższe wyjazdy korzystać z takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

po kilku Nokiach, HTC Touch HD przyszedł czas na iPhone'a i szczerze mówię, że jest rewelacyjny :D wkurza trochę to, że kupując drogi telefon trzeba dopłacać jeszcze za gry i aplikcje np. do wysyłania plików przez Bluetooth, ale pomimo tego iOS jest chyba najlepszym systemem na komórki :mrgreen:

 

btw ma ktoś może jakiś motyw Subaru na ta platformę :twisted::D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo telefonow......

 

http://www.thenewspaper.com/news/34/3458.asp

 

-- Śr kwi 27, 2011 5:09 pm --

 

A myslales o iGO?

 

Próbowałem się zmierzyć z tym softem - nie ma tragedii ale ... po tylu latach przyzwyczaiłem się do AM i ciężko mi się przestawić.

Wyznaczanie trasy jako punkt "do" z aktualnej pozycji GPS jest banalne. Ale jak chcę już wyznaczyć trasę z dowolnie wybranego punktu (bez konieczności wskazywania go na mapie) i jeszcze "przez" kilka punktów to ... nie udało mi się to (fakt, że nie wnikałem za bardzo ale intuicyjne to to na pewno nie jest).

Dodatkowo na Androida nie da się tego oficjalnie kupić :-(

Podobne odczucia mam z Sygic Aura.

 

W każdym razie mam zamiar kupić sobie jakieś dedykowane urządzenie do nawigacji z AM i na dłuższe wyjazdy korzystać z takiego rozwiązania.

 

"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem." cytat z Rejsu....

 

Dedykowane urzadzenie do nawigacji jest zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem.

Ja chcialem cos z sensownym rozmiarem ekranu ale tanio, i nabylem 7" tablecik z GPS.

Zalozylem iGO ..... i nawet dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, a długo trzyma bateria w BB jak intensywnie korzystasz z niego?

 

 

do 24h

 

Weekend jest nawet w stanie przeżyć bez ładowania.

to bez rewelacji :?

 

na te funkcje co masz to na prawde dobrze - zalezy co rozumiesz pod pojeciem intensywne korzystanie - u mnie E72 po pol roku uzywania trzymala dobe

 

a tak na marginesie, coraz bardziej mi sie podoba moj nowiutki Galaxy S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ma ktoś może jakiś motyw Subaru na ta platformę :twisted::D ?

 

 

No ba 8).

 

Ekran główny

 

img0719.png

 

Ekran z zablokowaną klawiaturą

 

img0068t.png

 

Ekran ładowania baterii (wskazówka obrotomierza się rusza)

 

img0070u.png

Przemeq a masz gdzies zalinkowany ten motyw bo nigdzie znaleźć nie moge :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, a długo trzyma bateria w BB jak intensywnie korzystasz z niego?

 

 

do 24h

 

Weekend jest nawet w stanie przeżyć bez ładowania.

to bez rewelacji :?

 

na te funkcje co masz to na prawde dobrze - zalezy co rozumiesz pod pojeciem intensywne korzystanie - u mnie E72 po pol roku uzywania trzymala dobe

 

a tak na marginesie, coraz bardziej mi sie podoba moj nowiutki Galaxy S

 

dużo rozmawiam i siedzę w necie (nie tylko na forum :P )

a n97mini nie daje rady wytrzymać mi całego dnia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi sie podoba moj nowiutki Galaxy S

 

mi też sie na początku podobał :D , ale jak zmieniłem na IP4 , to galaxy przy nim , to jakaś popierdułka :twisted: . Notorycznie miałem problemy z działaniem KIES, kilka razy musiałem przywracać ustawienia fabrycznie bo np. WI-FI nie działał, w niektórych miejscach w Polsce musiałem wyłączać 3G bo nie dało sie rozmawiac, generalnie słaby telefon jednak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi sie podoba moj nowiutki Galaxy S

 

mi też sie na początku podobał :D , ale jak zmieniłem na IP4 , to galaxy przy nim , to jakaś popierdułka :twisted: . Notorycznie miałem problemy z działaniem KIES, kilka razy musiałem przywracać ustawienia fabrycznie bo np. WI-FI nie działał, w niektórych miejscach w Polsce musiałem wyłączać 3G bo nie dało sie rozmawiac, generalnie słaby telefon jednak :roll:

 

a IP4 czymasz w lewej czy prawej witce ? :razz:

 

z 3G jest problem we wszystkich telefonach - bo kazdy tel zawsze probuje najpierw lapac 3G - to nie jest kwestia SGS, IP4, czy Nokii

 

co to KIES :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IP4 czymasz w lewej czy prawej witce ? :razz:

w środkowej :P

z 3G jest problem we wszystkich telefonach - bo kazdy tel zawsze probuje najpierw lapac 3G - to nie jest kwestia SGS, IP4, czy Nokii

no własnie nie, ja jeszcze nie miałem problemu w IP4 , a mam cały czas włączony, w GALAXY jak jest włączone 3G , po kilku sekundach często wyłączał sie mikrofon, strasznie to było wkurzające :roll:

co to KIES :?:

 

SAMSUNG KIES , to taki beznadziejny programik, gamoniu :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IP4 czymasz w lewej czy prawej witce ? :razz:

w środkowej :P

z 3G jest problem we wszystkich telefonach - bo kazdy tel zawsze probuje najpierw lapac 3G - to nie jest kwestia SGS, IP4, czy Nokii

no własnie nie, ja jeszcze nie miałem problemu w IP4 , a mam cały czas włączony, w GALAXY jak jest włączone 3G , po kilku sekundach często wyłączał sie mikrofon, strasznie to było wkurzające :roll:

co to KIES :?:

 

SAMSUNG KIES , to taki beznadziejny programik, gamoniu :roll: :mrgreen:

 

moze miales uszkodzony tel - ja od wczoraj gadam i to w miejscu, gdzie przy 3G mam jedna kreske zasiegu i dziala OK - nic nie przerywa, dobrze dziala - nie wiem o co ci chodzi - moze gadales z beczki za domem :?:

 

co do IP4 czy gadasz w tych samych miejscach co w SGS traciles zasieg :?:

 

z IP4 nie pogadasz bez etui :razz: i to wszyscy uzytkownicy IP4 potwierdza, bo tam nie tylko traci 3G, ale caly zasieg :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, testuję ostatnio aplikację "JuiceDefender" - podobno oszczędza baterię. Baterię ładuję, przy różnych okazjach, bardzo nieregularnie, więc ciężko powiedzieć, czy pomaga, ale chyba rozładowuje się trochę wolniej.

Co do gier - to oczywiście cała seria "Angry Birds", "Speedx 3D", "Tower Raiders", "X Construct" - akurat ta mnie wkurza :mrgreen:

Z innych ciekawych to "ReadItLater" (do czytania "na później", fajnie formatuje tekst), "Tapatalk" (akurat nie przepadam).

 

Od pewnego czasu używam Samsunga, KIESa nie używałem (Nokia PC Suite i inne tego rodzaju to porażka moim zdaniem), na razie wystarcza konto Google i synchronizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze miales uszkodzony tel

No właśnie nie, wszyscy o tym problemie piszą szczególnie w sieci ORANGE

co do IP4 czy gadasz w tych samych miejscach co w SGS traciles zasieg :?:

tak dokładnie, bo przeważnie w firmie gdzie mam zasięg średni, na IP4 problem nie występuje, ale fakt mam etui , choć na początku bez , nie zauważyłem żadnego problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...