Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę się interesował Nokią E71.

Będzie to przesiadka z E65.

 

Pamiętaj Michael, że zawsze możesz przeskoczyć do innego operatora ze swoim numerem. Tylko te kilka miesięcy jeszcze trzeba by poczekać.

 

Ja przeszedłem z Ery do Orange i pluje sobie w brodę codziennie. Przy każdej możliwej okazji (teraz też) mówię wszystkim żeby absolutnie ni godzili się na tak mizerną jakość usług jaką serwuje swoim klientom Orange. Permanentne zrywanie połączeń, jakieś bzdurne SMS, z których nie można zrezygnować, itd... Warto zapłacić minimalnie więcej, ale przynajmniej za usługę na dużo lepszym poziomie!

 

Wracając do tematu.

Sprawdź sobie E71 u każdego operatora tylko nie w Orange.

 

Pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie opisy "OMNI" Mam go od miesiąca. Jeżeli ktoś miał wcześniej do czynienia z mobilną windą to nie będzie miał klopotów z obsługą. Świetny wygląd, ciekawe funkcje, bardzo dobry aparat (fotki mojego subaru robione omnią). W zasadzie jedyny mankament to podwieszany zamiast ukryty rysik do obsługi ekranu dotykowego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając ten telefon będę fajnym ziomkiem, czy zwykłym kiepem spod budki z hamburgierami :cool:

 

Generalnie chodzi mi o to czy dobrze działa (awaryjność itd). Moja 6288 w ciągu niecałych dwóch lat zepsuła się dwa razy co mnie np irytowało.

 

Dalej - jak bateria trzyma itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz następnym razem, zorganizuj mi plz taką zabawkę 8) .

 

To już piszę do lezo 8).

 

Czy mając ten telefon będę fajnym ziomkiem, czy zwykłym kiepem spod budki z hamburgierami :cool:

 

No obecnie mając zwykłą N95 będziesz zwykłym kiepem spod budki z hamburgierami :mrgreen: . Ale nie przejmuj się, ja mam znacznie gorszy telefon, a pracowałem w sklepie z nimi przez 1.5 roku :twisted: .

 

 

Działa nieźle, jest dość szybka (jak na Symbiana, bo w rzeczywistości będzie wolniejsza od 6288). Co do baterii - to kwestia indywidualna - ile Ci trzyma 6288?

 

Generalnie wśród nowych telefonów (wyjątkiem są 8800 Arte, Sapphire i Carbon) - wszystko trzyma do dwóch dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym bajerem N95 jest chyba ciekawa obsługa MP3.

Klapka odsuwa się w drugą stronę i masz MPtruchę.

 

Jeżeli z tego nie korzystasz to będzie Ci to tylko przeszkadzało.

Solidność wykonania aparatu oceniam na dobrą (w porównaniu do innych modeli na rynku).

 

E71 przy podobnych funkcjach biznesowych ma większy wyświetlacz (co istotne przy korzystaniu z przeglądarki), ma dużo lepszą baterię i jest cieńszy. Poza tym ma chyba jakąś magnezową obudowę czy coś takiego. Sprawia wrażenie solidniejszego, choć nie miałem go jeszcze w rękach... :oops:

 

Pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wśród nowych telefonów (wyjątkiem są 8800 Arte, Sapphire i Carbon) - wszystko trzyma do dwóch dni.

 

owoc666 - a ile trzyma 8800?

 

Michael - nie wiem na czym Ci najbardziej zależy. Jak na internecie i mp3 to chyba iPhone lub ewentualnie LG. Osobiście, delikatnie pisząc, nie jestem fanem iPhona ale jedno muszę mu przyznać. W przeglądaniu internetu jest super. I duży screen, i dobra szybkość i łatwość nawigacji w necie.

 

Ktoś wspomniał o E71. Użytkuję ten model i w ocenie ogólnej (dzwonienie, pisanie, internet, aparat, mp3) jest moim zdaniem obecnie jednym z najlepszych telefonów na rynku. Choć w sumie nie jestem obiektywny, bo zawsze lubiłem Nokię. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N95 mnie przekonuje 8GB pamięci...

 

No to pisz Pan od razu, że to wersja 8GB. To brać 8).

A czy jest już auto mapa bez "pudełka" czy nadal tylko garmin?

 

Aaaaale o co kaman?

 

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:39 pm ]

N95 mnie przekonuje 8GB pamięci...

 

No to pisz Pan od razu, że to wersja 8GB. To brać 8).

 

Ołłłł jeee, czyli jednak będę cool gostkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...