Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Będę obstawał przy swoim. Mam najbardziej wypasioną, albo jedną z najbardziej wypasionych, słuchawkę Nokii (sprzęt dostarczyła firma Owoc :D) i tzw. 'user experience index' przy korzystaniu z niej jest w najlepszym razie na średnim poziomie.

 

To już wolę ajfonowe słuchawki na kabelku 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to może ci sprzęt do testów wypożyczyć?

 

Nie wiem co znaczy wypasiona słuchawka, moja działa, słychać dobrze.

 

A Nokia to dla mnie szajs, wiem że ma duże grono zwolenników, ale od kiedy miałem ponoć topowy (wówczas) model 6110 i mój

'user experience index'
był znacznie poniżej przeciętnej dałem sobie z Nokią spokój. Ponieważ mam jednak dużo znajomych którzy korzystają z tych telefonów (i są zadowoleni) widzę, że nic się przez te 9 lat nie poprawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja działa, słychać dobrze.

 

A no właśnie. Problem w tym, że posiadacz słuchawki słyszy dobrze, gorzej z tymi, którzy z nim rozmawiają: mi np. Bilex zawsze mówi: "czy znów rozmawiasz przez tę [on akurat mówi "tą", bo jest prostym człowiekiem :mrgreen:] pi*^%$##@ słuchawkę?" :twisted::mrgreen:

 

I problemy ze słyszeniem akurat (wyjątkowo), nie maja nic wspólnego z faktem, że powinien się leczyć, ino uciekł ze szpitala :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, kolega mi mówi, że przez słuchawkę znacznie słabiej mnie słychać.

 

Ale ja mam V3 i rozmawiając z telefonu mówię bezpośrednio do mikrofonu, więc tu pewnie słychać różnicę.

 

Mogę do Ciebie zadzwonić, to sobie sprawdzisz :mrgreen: tylko nie dzisiaj bo zostawiłem słuchawkę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, kolega mi mówi, że przez słuchawkę znacznie słabiej mnie słychać.

 

Do tego właśnie zmierzałem :cool:.

 

No ale po co kupujesz słuchawkę? Żeby samemu słyszeć, nie? Reszta mnie jakoś słyszy, bo się z moimi rozmówcami dogaduję, więc ta strona mnie nie interesuje. :cool:

 

Natomiast BT dużo wygodniejsze, niż wszelkie kabelki.

 

Alternatywnie można sobie z nawigacji BT zestaw zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonami jest, jak z ubraniami - nigdy nie mozna znalezc nic, co by spelnialo oczekiwania w 100%.

 

Prawie taki fajny jest 6120, ale jest w badziewnej obudowie. Inny fajny jest e51 i juz w fajnej obudowie, ale nie ma z przodu kamerki, wiec videocalle sa tylko jednostronne. Trzeci to n73 i ten ma zarowno fajna obudowe, jak i obie kamerki, ale nie ma HSDPA.

 

Za to wszystkie trzy krotko trzymaja na baterii =(

 

p.s. nie znacie jakiejs kompilacji powyzszych, ale z bateria, ktora na moje ograniczone dzwonienie (maks 15-20min dziennie) potrzyma choc z 5 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, nie ma siły, żeby było Cię dobrze słychać z mikrofonu umieszczonego najdalej na wysokości Twojej kości policzkowej. No chyba, że masz mikrofon umieszczony przed ustami jak kierowca rajdowy albo konsultant w call center.

 

Przecież ten mikrofon ma zbierać Twój głos, a zbiera jeszcze wszystkie szumy z kabiny. Nie będzie dobrze nigdy.

 

Ja używam Motoroli H 500 i jest bardzo dobra. Poprzednio miałem jakąś inną słuchawkę Motoroli i była beznadziejna. Aż dziwne, że się na nową słuchawkę Motoroli skusiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, nie ma siły, żeby było Cię dobrze słychać z mikrofonu umieszczonego najdalej na wysokości Twojej kości policzkowej. No chyba, że masz mikrofon umieszczony przed ustami jak kierowca rajdowy albo konsultant w call center.

 

Przecież ten mikrofon ma zbierać Twój głos, a zbiera jeszcze wszystkie szumy z kabiny. Nie będzie dobrze nigdy.

 

A no właśnie. Słuchawki BT to typowy przykład kompromisu pomiędzy rozmiarem a wygodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że masz mikrofon umieszczony przed ustami jak kierowca rajdowy albo konsultant w call center.

 

no właśnie. dlatego zwróciliśmy uwagę na to:

http://www.nokia.pl/A4464380 (nokia BH 900)

 

to coś ma mikrofon wysuwany. w pozycji rozłożonej jest dość blisko źródła dźwięków...

zginęły ze sklepów słuchawki Logitech'a. pomór jakiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry telefon.

 

Tego nie znam, ale SE ma generalnie dobre telefony.

 

no właśnie. dlatego zwróciliśmy uwagę na to:

http://www.nokia.pl/A4464380 (nokia BH 900)

 

to coś ma mikrofon wysuwany. w pozycji rozłożonej jest dość blisko źródła dźwięków...

 

Nie znam, ale skoro mikrofon jest wysuwany to dźwięk powinien być wyraźny. Tylko styki albo kabelek, zależy na czym ten wysuwany dżynks wisi, może się wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...