Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chcialem sobie kupic golda ale jak ja zobaczylem na zywo to odpuscilem

 

pasuje tylko takim panom:

 

Obrazek

:mrgreen:

na zdjeciach wyglada niezle, na zywo nie widzialem.

ale jezeli jest tak jak piszesz, to bede musial sie rozgladac z dobrym lancuchem przed telefonem oczywiscie zlotym :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a czarny ? bo chyba podobny jest do Luny a ta jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sobie kupic golda ale jak ja zobaczylem na zywo to odpuscilem

 

pasuje tylko takim panom:

 

Obrazek

:mrgreen:

na zdjeciach wyglada niezle, na zywo nie widzialem.

ale jezeli jest tak jak piszesz, to bede musial sie rozgladac z dobrym lancuchem przed telefonem oczywiscie zlotym :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a czarny ? bo chyba podobny jest do Luny a ta jest fajna.

 

czarna sirocco wg mnie jest fajniejsza od luny, sprawia wrazenie duzo lepiej wykonanej.

zdecydowanie naj jest srebrna sirocco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie SE K800i, miał ktoś doczynienia z tym telefonem? słyszałem że ma całkiem dobry aparat (3.2 Mpx) no ale jednak na SE sporo osób narzeka że siadają joystiki i to szybko... Chodzi mi jaka jest jakoś tego telefonu i czy opłaca się go nabyć :smile: thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007, nie miałem jeszcze przypadku, żeby joy w k800i siadł.

no ja tak słyszałem, joystiki chyba są najsłabszym punktem SE.. Ale jeśli chodzi to za tą cene ma się naprawde duży wachlasz fukncji i dlatego zastanawiam się powaznie nad tym modelem :smile:

owoc666, miałeś może doczynienia z k800i? i jeśli tak to jak go oceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, miałeś może doczynienia z k800i? i jeśli tak to jak go oceniasz?

 

Całkiem niezły telefon. Nawet go sam używałem jakiś okres czasu. Tylko wtedy jako hiper-nowość weszła 6300 i nie mogłem się oprzeć :).

 

Minus: słaba bateria (jak we wszystkim teraz :roll: ) + drogie karty pamięci.

 

 

Porównanie do k700i raczej nietrafione ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że ma całkiem dobry aparat (3.2 Mpx)

Telefon komórkowy z definicji nie ma dobrego aparatu. Ilość pikseli nie jest wyznacznikiem jakości. Owszem, fajne do uwiecznienia chwili i przesłania gdzieś MMSem ale prawdziwego aparatu z prawdziwym sensorem i obiektywem nie zastąpi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon komórkowy z definicji nie ma dobrego aparatu. Ilość pikseli nie jest wyznacznikiem jakości. Owszem, fajne do uwiecznienia chwili i przesłania gdzieś MMSem ale prawdziwego aparatu z prawdziwym sensorem i obiektywem nie zastąpi :mrgreen:

no to jest wiadome, ale spotkałem się z opinią że zdjęcia zrobione k800i po wrzuceniu na kompa są całkiem niezłe, ponoć lepsze od noki z takim samym aparatem. Ale tego nie sprawdzałem i nie wiem czy to prawda :smile: owoc666, apropo 6300, jak się sprawuje i jak możesz ją ocenić :razz: ? :mrgreen: bo biorę pod uwage: k800i, 6300 lub n70 i narazie zbieram opinie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daleka od N70.

 

6300 vs k800i - sam musisz dokonać tego wyboru - najlepiej pobaw się jednym i drugim - i zobacz, co Ci bardziej leży.

no to zamierzam zrobić, wydaje mi się że chyba SE ma biut lepszy wyświetlacz, lecz Nokia zawsze bardziej mi leżały.. Gdybym wiedział że k800i nie siądzie mi po kilku miesiącach to bym się na nią zdecydował pewnie :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...