Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Tu gdzie mieszkam,przebywam,pasuje.Ale faktem jest,ze nad morzem osttnio d mi ratowal w necie Plus....Polaczenia glosowe b. dobre.Niestety sybkosc zmian w eboku w Plusie,nieprewidywalna i za wolna tez mnie odstraszaja.Cenowo,ofertowo -Play mi pasuje.Zobaczymy.Wypadam na bank,chyba,ze cud sie zdarzy ;-)

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie do końca to tak jest z tymi nadajnikami.

Z tego co wiem to Play w Plusie podnajmuje nadajniki i wiadomo że priorytet ma klient plusa a nie play.

Miałem play i więcej nie chcę.

Kolega ma kilkdziesiąt numerów w play i też już czeka aby uciec od nich bo wcześniej mieli orange i nie narzekali jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże - na telefonie LG KP500 mam nagranie dźwiękowe. Ekran rozkalibrował się, bez możliwości ponownej kalibracji, nie mam jak odsłuchać nagrania. Nagranie mam zrzucone na komputer. Czy kupując inny telefon LG KP500 będę mógł wgrać nagranie z komputera do nowego telefonu?post-2586-0-94976100-1395304272_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje....HTC sie bawilem,bardzo fajny telefonik...Lg,kupil kuzyn,wybral dla baterii,wyswietlacz tez fajny,jak na te klase telefonu.HTC ma 4 rdzenie i cos w oprogramowaniu wartego uwagi,ale nie mam pojecia co....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nagranie mam zrzucone na komputer.

 

A w jakim jest formacie? Nie da się odtworzyć niczym na komputerze (w najgorszym wypadku jakimś softem dedykowanym przez LG do tego telefonu)?

 

zapewne da, ale nagranie jest dowodem w sprawie, stąd lepiej zaprezentować sędziemu na oryginalnym nośniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Iphone'y są solidne. Mój przeżył kilkominutowe pełne zanurzenie i działa do dzisiaj. Kilka razy w tygodniu wypada mi z dłoni z racji śliskiej obudowy. Czy są szybsze, lepsze? I tak i nie. Trzeba kupić, spróbować, zobaczyć jak się sprawdzi u Ciebie. Ja mimo wcześniejszego sceptycznego podejścia do firmy Apple a zwłaszcza cen ich produktów, kupiłem i zmieniłem zdanie o 180 stopni. Mój obecny Iphone jest moim drugim smartfonem tej marki i jak do tej pory mimo używania równolegle najnowszych generacji Samsungów Galaxy S czy Nokii Lumii nie jestem w stanie wrócić z IOS do Androida czy Windows Phone'a. To tak jakby porównać Subaru z innym autem: oba służą temu samemu, ale jednak Subaru jeździ lepiej. Jeśli chodzi o porównanie 5S do 5ki na przykład to można powiedzieć, że jest to ewolucja po prostu. 5S jest szybsza, wystarczy wziąźć sobie do ręki 5 i 5S i pouruchamiać parę rzeczy, gołym okiem to są setne części sekundy, nie ma to znaczenia w codziennym życiu moim zdaniem, ale fakt faktem: Iphone'a używam o połowę częściej.

 

Jedna uwaga: polecam kupowanie i serwisowanie Iphone'ów np. w Cortlandzie, ew. w Ispocie. Bez umowy z operatorami. Żebym nie musiał nikomu tłumaczyć znaczenia słów Regenersis Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do iP mam sentyment, xperia wymiata

To chyba nie chodzi o aparaty, a bardziej o system. Ojciec ma Xperie i ja jakoś do Adroida nie mogę sie przekonać. Kolega uzywał cały czas telefonów z Adroidem i teraz zmienili w firmie na iP i mówi że nigdy więcej telefonu bez IOS. Moim zdaniem aparat ma drugożędne znaczenie a ważne jest oprogramowanie i jak go sobie doposażysz odpowiednimi apkami ;) iPhone ma jedna, jak dlamnie zaletę, że mając go w ręce czujesze że jest to coś fajnie wykonane, a nie szajsowaty plastik. Xperie pod tym względem też daje radę.

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...