Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Leszek, moich dwóch znajomych ma N95. Na obecną chwilę są bardzo zadowoleni.

szukam i szukam i chyba się zdecyduje, dobre opinie słyszę

N95 spoko tylko te mapy nokii sa o dupe rozbic. robi swietne zdjecia i filmy (640x480 30fps) ale jest gruba jak kaseta wideo :lol:

i tak sobie tom toma wrzucę więc mi te mapy i tak niepotrzebne, potrzebuję właśnie aparatu bo często gdzieś na pmiarach foty strzelam a nie zawsze aparat mam, kurde tylko ta grubość mnie zraża

dzięki za opinie, chyba i tak już jestem przekonany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jesli BT to bluetooth to jest w obecnej wersji. mnie sie zwiesil przy flashu ale robisz restora i dziala z powrotem. za drugim flashem (innym softem) simlock zszedl. NIE polecam anySIM bo to on mi zwisl.

 

cytat z tej stronki:

"Jak dowodzą francuscy analitycy chipset firmy Infineon Technologies, na którym oparty jest iPhone, ma ogromny potencjał, który wydobyć może nadchodząca aktualizacja firmware. Układ nie dość, że wspiera Flash, Javę czy MMS, to posiada dodatkowo wbudowany GPS, tuner radiowy FM oraz może obsługiwać 3G!!!"

 

Tak, chodzi o bluetooth, dzięki za przypomnienie. Natomiast co do cytatu - to mnie przekonuje, że jeszcze chwilę warto poczekać. Chociaż przy obecnych cenach dolara, to już nie bardzo jest na co czekać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny fon mialem ale zgobilem na imprezie:((( co do minusow gps -sredni i tak wole samochodowa nawigacje , groby i ciezki po paru miesiacach bateria pada i trzyma 1,5dnia!!!

Obudowa szybko sie rysuje ,tyle z minusow plusy to fajne mp3 z normalnym wyjsciem (jack) dobry wyswietlacz,i jeszcze lepszy aparat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tom tom na nokie dziala juz z WEWNETRZNYM gpsem? bo wiem ze wczesniej szukal od razu gps na BT i nie dalo sie wybrac wewnetrznego.

a to może być ciekawe, mam w sumie kostkę navibe ale wygodniej by bez niej było, trza się dowiedzieć.

kurde wszyscy mówią że jest gruba a ja grubych nie lubię :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tom tom na nokie dziala juz z WEWNETRZNYM gpsem? bo wiem ze wczesniej szukal od razu gps na BT i nie dalo sie wybrac wewnetrznego.

a to może być ciekawe, mam w sumie kostkę navibe ale wygodniej by bez niej było, trza się dowiedzieć.

kurde wszyscy mówią że jest gruba a ja grubych nie lubię :razz:

To może Motorolka E6. Ta jest cienka i nowoczesna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Motorolka E6. Ta jest cienka i nowoczesna :mrgreen:

a daj mi spokój z motorolami i samsungami, im zdecydowanie mówię NIE :mrgreen: :wink:

ale ją sobie zaraz luknę gdzieś na internecie :mrgreen:

już oglądnąłem, fajniutka ale potrzebuję jednak chociaż 3 mpixel aparat

ale i tak dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, TomTom będzie działał tylko z dodatkowym modułem GPS. Z wbudowanym GPSem - tylko mapy Nokii. I tak jest z każdą Nokia z GPSem (E90, 6110 Navigator).

 

 

Telefon bardzo dobry, jeśli wykorzystasz te multimedia - to polecam.

 

 

Ja za niedługo zmienię 6300 na 8600 Luna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, TomTom będzie działał tylko z dodatkowym modułem GPS. Z wbudowanym GPSem - tylko mapy Nokii. I tak jest z każdą Nokia z GPSem (E90, 6110 Navigator).

Route 66 obsługuje wewnętrzny GPS. Interfejs programu według mnie gorszy od TT, ale pokrycie (tam gdzie jeździłem) o WIELE lepsze od TT (są nawet druszki szutrowe)

EDIT: Wkrótce pojawi się TT 7 (zapowiadany na III kwartał), który będzie obsługiwał wewnętrzne GPS Nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc. Ja mam E90 z Ery!!! Oryginalnie bylo tylko Nokia Maps. Ja dograłem sobie Route 66 z mapą PL-HU-SK (nie wiem czy też CZ). Tam gdzie byłem na Węgrzech jadąc przez Slowację kiszka, ale korzystalem z TT. W Polsce (tam gdzie się poruszalem przez ostatni miesiąc) naprawdę extra. Z Bochnią jestem pewien, bo jeżdże na basen do Proszówek i testuję sobie navi. W Wieliczce są z nazwami nawet małe uliczki na osiedlach domków jednorodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazna

Dzięki za info, już wiem co mówić klientom .

Zaznaczam, że odkąd nabyłem E90 nie robilem wyjazdu na północ Polski, ale jadąc do Edwina bez problemu znalazłem jego zakład po ulicy i numerze (bylem u Niego wiele razy, ale tak jak na KJSach zawsze się zamotam :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...