Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

po kilku probach zainstalowalem garmina mobile xt 5.00.5, w opisie instalcji jest napisane, żeby po intalacji dac urzadzenie bluetooth na NIE, zeby korzystał z wewnetrznego nadajnika, ja czegoś takiego nie miałem i caly czas wyskakuje mi, ze bluetooth wylaczony i brak nadajnika...

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się, że wezmę jednak E51 używkę a telefon z Playa sprzedam :D

W moim wieku często gubi, uszkadza się telefony, więc szkoda by było :):mrgreen:

 

Mógłby mi ktoś w paru zdaniach napisać jak to jest z aktualizacją software'u? Robi się to przez jakiś dołączany program do zestawu czy jak?

Na forum Symbianosa czytałem coś o łamaniu oprogramowania - w jakim celu to się robi?

 

Ja chciałbym sobie wgrać tylko do tego telefonu jakiegoś GPS'a, trochę gier, programów itp.

Czy w tym celu muszę łamać to oprogramowanie?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś w paru zdaniach napisać jak to jest z aktualizacją software'u? Robi się to przez jakiś dołączany program do zestawu czy jak?

Podlaczasz sie kablem USB do kompa, program Nokia Suite, klikasz uaktualnienie software'u. A dalej to juz tylko klikanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś w paru zdaniach napisać jak to jest z aktualizacją software'u? Robi się to przez jakiś dołączany program do zestawu czy jak?

Ściągnij sobie Nokia Software Updater. Przed zrobienie updatu zrób sobie backup danych!!!

Na forum Symbianosa czytałem coś o łamaniu oprogramowania - w jakim celu to się robi?

Możesz np. instalowac niepodpisane aplikacje. Masz dostęp do ukrytych katalogów i niektóre zcrackowane wersje ruszają tylko na tym sofcie!

 

Ja chciałbym sobie wgrać tylko do tego telefonu jakiegoś GPS'a, trochę gier, programów itp.

Czy w tym celu muszę łamać to oprogramowanie?

 

Większość wersji "demo" nie wymaga łamania oprogramowania telefonu :!:

 

P.S. Oczywiście nie polecam korzystania z nielegalnego oprogramowania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, JED, dzięki za info.

 

Telefon będę miał za parę dni, bo dopiero się dogaduje z kolesiem.

Od razu jak go dostanę to tym kodem zresetuje wszystkie dane żeby mieć "nówkę" :)

 

Kontakty mam zapisane na karcie SIM, więc przy robieniu aktualizacji software'u chyba nie muszę się martwić.

Do której wersji najlepiej aktualizować? 300 czy 400?

 

ALEX, słyszałem, że nawet na niezłamanym sofcie da się instalować niepodpisane aplikacje, bo da się załatwić ten kod przez jakieś chińskie stronki :lol:

 

Jak byś miał chwilkę to możesz skrobnąć (np. na PW) o szo chozii ;)

 

O resztę będę ew. pytał jak już będę się bawił tym telefonem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, słyszałem, że nawet na niezłamanym sofcie da się instalować niepodpisane aplikacje, bo da się załatwić ten kod przez jakieś chińskie stronki

Tak. Można podspisać, ale są programy wychodzą :wink: (rzadko :!: ) tylko dla hacked phones i podpisanie ich nic nie daje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończąc temat o gejach

 

E52 4 dzień używania bateria jeszcze połowa w zapasie jestem w szoku :shock:

 

E66, spoko telefonik, ale nie wytrzymał plażowania (piach powchodził między klawisze :mrgreen: ), bateria trzyma jeden dzień, max półtora. Dużo rozmawiam :idea:

 

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kilka dni temu e71 i powiem wam ze albo coś z moją jest nie teges albo wszystkie tak mają bateria trzyma max 2 dni fakt że skype cały czas on, ale z nomu bez przesady!!.Przed e71 miałem n95 8g i wszystko było oki do czasu wypadu na plaże:).

Ma ktoś z was e75 bo nie wiem czy nie wymienic tej e71 na e75?.Spedyfikacja jest identyczna ale może bateria będzie trochę lepsza?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navigator - wczoraj rano wyjalem z drugiego ladowania od nowosci - bateryjka po 1 ladowaniu wytrzymala 2 dni

 

telefona mam od poniedzialku w tym czasie byly 2 ladowania z poniedzialku na wtorek i 2 z srody na czwartek

 

rozmowy:

 

wychodzace 1:50:02

przychodzace: 00:15:49

 

i ok 1 mb danych odebranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kilka dni temu e71 i powiem wam ze albo coś z moją jest nie teges albo wszystkie tak mają bateria trzyma max 2 dni fakt że skype cały czas on, ale z nomu bez przesady!!.Przed e71 miałem n95 8g i wszystko było oki do czasu wypadu na plaże:).

Ma ktoś z was e75 bo nie wiem czy nie wymienic tej e71 na e75?.Spedyfikacja jest identyczna ale może bateria będzie trochę lepsza?.

 

mój tata zaminił e71 na e75 i nie jest zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles, 2 dni temu sprzedalem swoja e71. Moim zdaniem to super telefon.

Bateria trzmała mi 3-4 doby przy okolo 60 minutach rozmow.

Sprawdz hologram na baterii czy nie masz czasem podrabianej.

 

http://www.nokia.pl/pomoc-i-programy/baterie

 

Ja kupilem niestety z podrobioną baterią. Hologram był, nawet wszystko bylo na nim widoczne, ale niezbyt wyraznie (a ma byc mega wyraźnie). Wymieniłem na oryginalna baterie i od razu zaczal trzymac 2x dluzej. Niestety komisy podmieniaja na tanie chinskie podrobki a magazynierzy w salonach tez kradna i podmieniaja (dostalem raz podrobe z ery).

 

[ Dodano: Pią Sie 07, 2009 5:55 pm ]

gr1zly, ja E71 na E52 i chyba tez nie bede zadowolony :P

 

W sumie doszedlem do wniosku, ze E52 nie oferuje nic czego nie mialaby E71. A doplaca sie sporo kasy.

 

Dodatkowo minusy E52;

 

- uczucie jakby telefon był plastikowy (a nie jest)

- umieszszczenie anteny w dolnej czesci telefonu sprawia, ze trzeba go trzymac tak aby jej nie zakrywac (przy moim normalnym chwycie z 5 kresek zasiegu robi sie jedna)

 

plusy w porownaniu do e71 to;

 

- bateria trzyma 5 dni w moim przypadku przy godzinie rozmow (w e71 3 dni)

- jest minimalnie szybsza

-... i tyle :P

 

Jak komus nie zalezy na wiekszym ekranie to uwazam ze spokojnie moze sobie kupic e51 albo e71 i kilka stowek zostanie mu w kieszeni. A rozczarowany napewno nie bedzie, bo roznice sa kosmetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R, gr1zly,

Dzięki:)

Baterie mam oryginalną ......na szczęście:)W sumie więcej niż 30 min dziennie nie rozmawiam przez telefon,fakt że pocztę ściągam i skype-a mam on line.

Właśnie się łamałem nad tą e75 ma w porównaniu do 71 dużą klawiaturę ale w sumie macie rację szkoda kasy:).

Lepiej dolać do baku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy E51 tego uczucia nie masz? rozumiem tel jest made in finland?

 

O wiele mniejsze :) Natomiast przy E71 takiego uczucia nie mam wcale :)

 

Tak, telefon jest made in finland. Ogolnie telefon jest zarąbisty - tylko e51 i e71 sa rownie zarabiste. Tyle, ze starsze i co za tym idzie tansze.

 

Bateria to oczywiscie marketingowy krap - o miesiacu czuwania mozna pomarzyc (nawet o polowie tego), wroce napewno do pelnego qwerty, poczekam na e72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...