Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Primar dzieki za wyjasnienia... zrozumiałem z tego co piszesz ze nowe mapy do TT nie pasuja do starego TT? dla mnie to juz jakies przegięcie zeby producent nie zachował kompatybilności rozwiązań :shock: w kazdym razie jak juz bede mial e75 sprobuje wgrac stara mape z TT (jezeli mam tą wersję 6 jak piszesz) i jak sie uda to pewnie z tym zostane, jak sie nie uda - uderze do Ciebie po pomoc jako eksperta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wczoraj zanabyłem E66... zobaczymy co to będzie ;-)

 

Ja Ci powiem co bedzie :P Ładowanie codziennie :) Bo w polowie drugiego dnia siadzie bateria.

 

Oprocz tego telefon jest idealny, szczerze polecam (tylko ta konsumpcja energii...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem właścicielem noki E52 ( jak zwykle podziękowania dla lezo za ogarniecie tematu)

 

Jutro pierwszy dzien testów w warunkach bojowych mam nadzieje, że bateria jest tak dobra jak ja opisują.

Sam telefon jest szybszy od e71 i e75

 

Wiecej niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem właścicielem noki E52 ( jak zwykle podziękowania dla lezo za ogarniecie tematu)

 

Jutro pierwszy dzien testów w warunkach bojowych mam nadzieje, że bateria jest tak dobra jak ja opisują.

Sam telefon jest szybszy od e71 i e75

 

Wiecej niedlugo

 

Czekam na wiecej :) Bo tez na niego poluje. Moze w przyszłym tygodniu sie po niego wybiore :) Co do baterii to bez testow obstawiam max 4 dni przy godzinie rozmów. Ale daj znac :) Bo chce go głównie ze wzgledu na baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie odebralem 6210 Navigator - zobaczymy coz to warte

 

poza tym niedawno zakupilem od Kicala 8600 Luna i jestem z niej mega zadowolony - bateria trzyma ok 3-4 dni a gadam bardzo duzo - dzwonie i odbieram, oprocz tego jakies zdjecia itp - tylko mega nietegesem w tym telefonie jest brak slotu na karty pamieci :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, ile minut rozmow przez te 4 dni wykonales? (zobacz na licznik, lacznie przychodząc i wychodzące). Bo to dosyc istotna informacja.

 

Anyway ja i tak juz tez zakupilem :) Jak sie rozladuje to dam znac, narazie 1,5 doby 27 minut rozmow + 12 smsow i mam wszystkie kreski. Zobaczymy finalnie ile to bedzie.

 

Co do nawigacji...to pamietam jak na E66 chcialem zainstalowac tomtom i nie dzialal - bo telefon musial miec zewnetrzny gps. Moze jakas nowa wersja obsluguje wewnetrzny.

Co do garmina to dzialal bardzo dobrze - tyle ze crackowania i kombinacji bylo tyle ze next time to wole juz oryginal kupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem tomtomy, garminy i route66 co polecacie

Garmina ! Dyskusję na ten temat znajdziesz w tym wątku. :wink:

 

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 5:41 pm ]

Co do nawigacji...to pamietam jak na E66 chcialem zainstalowac tomtom i nie dzialal - bo telefon musial miec zewnetrzny gps. Moze jakas nowa wersja obsluguje zewnetrzny.

Nie nowsza.... (nie powinienem tego pisać :oops: ), ale piracka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, nie chodzi o to ze piracka czy oryginalna - tylko w programie nie było opcji do wyboru - mozna było wybrac tylko zewnetrzny gps. Ale wersji nie podam. Te nowe z tego co wiem obslugują tez wewnetrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, nie chodzi o to ze piracka czy oryginalna - tylko w programie nie było opcji do wyboru - mozna było wybrac tylko zewnetrzny gps. Ale wersji nie podam. Te nowe z tego co wiem obslugują tez wewnetrzny.

Wiem. Chodzi o to, że oryginalny TomTom nie obsługiwał wew. GPS ......ale "porawiony" przez BiNPDA Team już działał :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 6:42 pm ]

Te nowe z tego co wiem obslugują tez wewnetrzny.

Raczej nie obsługują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...