Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna było przenieść, ale zgubiłem zaświadczenie o Regonie i dupa...nic sie nie da zrobić.

To sobie wyciągnij nowe.

 

mogę Ci pożyczyć swoje jak by co oddasz ja swoje załatwisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Porównywałem wszystkie oferty.

Play ma najlepszą w tej chwili, a w Erze byłem kilka dobrych lat.

 

no to informacje sie zgadzaja. a jak z siecia playa, zasiegiem i jakością? ZTCW play rozbudowuje wlasna infrastrukture i uzywa tez sieci plusa wiec chyba powinno byc ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób korzystających z internetu w swoich komórkach-

 

Ile, mniej więcej, kosztuje Was miesięcznie taka "przyjemność" i w jakiej sieci? Chodzi mi raczej o oferty skierowane do osób prywatnych. Swego czasu włączałem jakieś stronki WAP, ale na zwykłym telefonie to w ogóle mija się z celem (pomijając koszt połączenia :roll:). Wiem, że są teraz różne pakiety danych itp. Poza tym pojawiły się smartphone'y z dużymi wyświetlaczami i klawiaturami qwerty i zastanawiam się nad przesiadką na coś nowszego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy GPRSie i tego typu połączeniach pakietowych czy jak to się zwie i zmniejszonej jakości zdjęć na stronach, zasadniczo kosztuje to marne grosze ;) Nie potrafię powiedzieć konkretnie ile, ale na rachunku występują jakieś niewielkie sumy za przesył danych. Dla mnie jest to ostatnia rzecz na jaką patrzę przy billingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL tez tak myslalem ale ostatnio sporo uzywalem komorki jako modemu i niezle poplynalem na tym, pare stowek mnie to kosztowało... dlatego przy ew. zmianie sieci zapytam o jakis blueconnect czy odpowiednik tego w playu nie wiem ile kosztuje taki abonament ale moze sie oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie używam telefonu jako modemu. korzystam z netu w komórce z mobilnej przeglądarki, a to jest różnica.

Jak korzystałem z komórki jako modemu podstawą było wyłączenie wszelkich flashów, skryptów, obrazków, po prostu czyste www i koniec. I nie zabiło...

Jeśli chodzi i mobilny internet przez modem, w Play kosztuje to 45zł/10gb jeśli masz telefon w Play...jak nie to więcej. Tak samo kosztuje jak kupujesz samą kartę SIM do modemu, a modem masz.

Jakby ktoś potrzebował, będę się pozbywał swojego Iplusowego modemu na Exprescarda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce E90 za 500zł :mrgreen:

 

Sprzedam Ci, tylko używany. Do szału mnie doprowadza ten telefon :!: :!: :!:

 

dlaczego do szału? wg mnie to jeden z lepszych modeli, napisz mi na pw kilka słów o swoim egzemplarzu, może wezmę jako drugi dla siebie

 

Chodzi mi o wyszukiwanie kontaktów po nazwie firmy. Każdy normalny telefon to ma, mój poprzedni komunikator 9300 też. Od kiedy kupiłem to gówno muszę wertować po kolei jakieś 600 kontaktów żeby odnaleźć właściwy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, niestety nie wiem jak to jest w tym modelu ale faktycznie wyszukiwarka w poprzednim który mam do tej pory jest po prostu obłędna

ale szczerze mówiąc dziwię sie zdeczko bo nawet mój badziewny n95 ma wyszukiwarke całkiem sprawnie działajaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wyszukiwanie kontaktów po nazwie firmy. Każdy normalny telefon to ma, mój poprzedni komunikator 9300 też. Od kiedy kupiłem to gówno muszę wertować po kolei jakieś 600 kontaktów żeby odnaleźć właściwy

W E90 jest to gorzej rozwiązane niż w poprzednim modelu, ale wystarczy wejść w aplikację "Znajdź" i możesz wyszukać każdy kontakt (i nie tylko!!!) według dowolnego kryterium :!: Ja jednak wolę programik ALON Contact Guide :wink:

Miałem wszystkie poprzednie modele Communicatorów i według mnie E90 ma zdecydowanie mniej bug'ów niż poprzednie wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie używam telefonu jako modemu. korzystam z netu w komórce z mobilnej przeglądarki, a to jest różnica.

Jak korzystałem z komórki jako modemu podstawą było wyłączenie wszelkich flashów, skryptów, obrazków, po prostu czyste www i koniec. I nie zabiło...

 

heh a ja niestety wciagnalem sie w jedna gre online, musialem troche przez komore sie łączyć i mnie koszty potem dobiły. 45pln za 10gb to chyba dobra cena, play wyglada coraz lepiej... porownam jeszcze z era i raczej opuszcze plusa ew. jeszcze kwestia kto da jaki aparat, nastawialem sie na e75 ktora ma plus nie wiem czy tamci tez to dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E90 jest to gorzej rozwiązane niż w poprzednim modelu

Niż w prawie wszystkich poprzednich modelach :!: :!: :!:

 

Miałem wszystkie poprzednie modele Communicatorów

 

Ja też :!:

 

Ja jednak wolę programik ALON Contact Guide :wink:

 

Oświeć mnie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to informacje sie zgadzaja. a jak z siecia playa, zasiegiem i jakością? ZTCW play rozbudowuje wlasna infrastrukture i uzywa tez sieci plusa wiec chyba powinno byc ok...

Jest ok.

 

Internet działa tylko w UMTS, na zadupiach nie chodzi. Era wtedy używa GPRS, ale szybkość jest żółwia. :evil:

 

W Play możesz testować internet chyba przez 10 dni. Jak nie odpowiada, można zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet działa tylko w UMTS, na zadupiach nie chodzi. Era wtedy używa GPRS, ale szybkość jest żółwia

 

o widzisz i tu mam problem bo mieszkam aktualnie na zadupiu wiec gprs mi potrzebny (wiem ze nie jest to blyskawica ale do maila i paru prostych stronek starcza). czasem sie tez pojedzie na wakacje w bieszczady itp. wtedy tez umts to marzenie. wiec jezeli play to musialbym testowac, albo jednak era - BC mam sprawdzony i dziala przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zasięgu internetu w Play to miasto super, a poza - zazwyczaj kupa.

http://internet.playmobile.pl/maps/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, niestety :roll: , telefon dla dziecka (córka).

 

Na kartę, tylko tutaj jest pytanie: jaką???

 

Nie chce mi się szukać :cool: , więc może ktoś podzieli się ze mną swoim doświadczeniem w tej kwestii :mrgreen: .

 

Dziękuję :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, niestety :roll: , telefon dla dziecka (córka).

 

Na kartę, tylko tutaj jest pytanie: jaką???

 

Nie chce mi się szukać :cool: , więc może ktoś podzieli się ze mną swoim doświadczeniem w tej kwestii :mrgreen: .

 

Dziękuję :cool: .

 

chętnie przedyskutuje z Toba te kwestie mam tu akurat spore doświadczenie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...