Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Piskoor, BT i GPS były by mocno porządane.

 

pin, nie wiedziałem, że Sanyo robi w ogóle telefony :) Pytanie tylko jaki wpływ na wytrzymałość aparatu ma nieszczęsna klapka, czy tego się nie urwie podczas upadku na rowerze itp. I czy to ma uchwyt jakiś do mocowanie w aucie/na rowerze? Sprzedają to w europie? Soft do GPS ma pokrycie Polskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie tylko jaki wpływ na wytrzymałość aparatu ma nieszczęsna klapka, czy tego się nie urwie podczas upadku na rowerze itp. I czy to ma uchwyt jakiś do mocowanie w aucie/na rowerze?
Wątpię, żeby amerykańska armia testowała ten sprzęt na rowerach :wink: to nie Szwajcaria... ale zakładam, że mechanicznie jest to mocny sprzęt.

Z tego co widziałem w Internecie, to uchwyty i inne akcesoria są dostępne.

 

Sprzedają to w europie?
Pewnie są tacy co sprzedadzą... :wink:

 

Soft do GPS ma pokrycie Polskę?
W standarcie zapewne nie. Pytanie raczej, czy można coś wgrać? A tego akurat nie wiem.

 

Popatrz na to:

http://us.sanyo.com/wireless/demo_7050.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm nawet wbrew mojej niecheci do aparatow z klapka (podobno trendy jest zamykanie o brode... ;) :razz: ) ten nawet interesujaco sie przedstawia...

 

A ja i tak z niecierpliwoscia cierpliwie czekam na mozliwosc zanabycia droga kupna HTC P3300 (w Orange SPV 650M) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak z niecierpliwoscia cierpliwie czekam na mozliwosc zanabycia droga kupna HTC P3300 (w Orange SPV 650M) :roll:
Mój niedługo będzie miał rok. Cały czas super - żadnych problemów. Wymienię go dopiero gdy HTC wprowadzi jakiegoś godnego nastepcę (chętnie z Windowsami 6.0).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex

 

Wejdż na www.pdaclub.pl

na forum znajdziesz wszystko o konfiguracji

 

Ja skonfigurowałem i wszystko hulało

 

Już hula! Dałem ciała bo wpisałem zły adres serwera pocztowego (.pl zamiast .org :roll: )

 

Niestety wszystkie twoje dodatki poszły się... bo musiałem zrobić twardy reset :shock:

więc jadę teraz na czyściutkich fabrycznych ustawieniach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi maila wyślę ci linki zer stronb gdzie możesz sobie go ściągnąć

jest legalny więc nie będzie problemu.

 

Ogólnie na pdaclub znajdziesz też wiele wiele interesujących dodatków

a tak z ciekawości

wygodniej się te maile czyta ?

 

Aflinta

M81 ma BT

a skoro ma to za 100 pln masz zewnętrzego gps i Nav4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi maila wyślę ci linki zer stronb gdzie możesz sobie go ściągnąć

jest legalny więc nie będzie problemu.

 

Ogólnie na pdaclub znajdziesz też wiele wiele interesujących dodatków

a tak z ciekawości

wygodniej się te maile czyta ?

 

Aflinta

M81 ma BT

a skoro ma to za 100 pln masz zewnętrzego gps i Nav4all

 

W miarę wygodnie - mam teraz spokój psychiczny, że jak nie mam netu i laptopa pod ręką (na jakichś spotkaniach czy w korku) to mogę sobie ściągnąć nagłówki maili i wiem czy ktoś czegoś nie chce natychmiast :mrgreen: a klient jak wiadomo zawsze czegoś chce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc666

Ben1-Siemens nie istnieje, ale istnieje Benq które ma się dobrze ( skoro zgarneli w zasadzie za friko potencjał techniczny i informatyczny Siemensa ) i wypuszcza nowe modele. Akurat przez pewien czas używałem SXG75 z wbudowanym GPS i naprawdę nawigacja dzialała ok.

 

Jeżeli ktoś potrzebuje telefonu który jak spadnie to nei rozleci się na zylion kawałków to M81 się sprawdzi, nawet jako pasztet

 

Sam do dziś najlepiej wspominam Me45 i tak spbie myślę że gdyby Siemens ( a były takie plany ) wypuścił dokładną replikę Me45 zkolorowym wyświetlazem (320x240) + BT + GPS + aparat + inne bajery..... to ten aparat miałby rację bytu.

 

Ale to tylko gdybanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.benq.com/products/mobile/?product=1115

prawdopodobnie od stycznia w Europie

 

O fajny :-) Ja mam teraz BenqSiemensa EL71 i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę cene tego aparatu. Za porównywalną Nokię, albo SE trzeba dać 600-700 PLN...

 

To mój trzeci Siemens i jak patrzę na tego Benq z linka to chyba nie ostatni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.,.... moij sentyment do Siemensa bierze się stąd że od 9 lat tam pracuję :-)

Swego czasu byłem niemal takim kawiorem jak Przemeq jak na dwa mies przed premierą miałem SL10 ( pierwszy slider ) czy SL45 ( pierwszy z mp3 )

To były czasy

 

Niestety Panowie w Germanii doszli do innego wniosku i zrobili deal życia z BenQ który brzydko mówiąc wyrolował ich...

Od wewnątrz Siemensa sytuacja wyglądała nieco inaczej niż to było opisywane...

np bardzo blisko było do spółki analogicznej do SonyEricsson bo było blisko Siemens Nec...no ale się stało...

 

Dla mnie szkoda bo przez pewien czas to były naprawdę fajne telefony...

 

No nic, to nie temat do tego wątku...

 

Owoc... wyslij na PW po ile mogę nabyć SE K850i ( mam kartę klubową :mrgreen: to chyba 10 % zniżki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, Blackberry! Wszyscy Ci co się naczytali 'Logo' i chcą być super trendy pseudo-biznesmenami - to o to teraz pytają :mrgreen: .

 

Czyli co? Mam w firmie powiedzieć, że jednak biorę to najnowsze blackberry? W końcu jestem pseudo-biznesmenem i wieśniakiem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...