Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Nie zapominajmy ze MB a AMG to jakby dwa inne światy... 

 

Skro więc piszemy o Mercedesie to co wyskakujesz z argumentami dotyczącymi AMG. :mrgreen:

 

My nie zapominamy a Ty? :rolleyes:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

Audi czy BMW są na innym poziomie rozwoju jeżeli chodzi o prostotę i intuicyjność obsługi systemów. 

 

Ja przesiadlem sie z Audi i jakos nie widze przewagi jednego na drugim...

Oba systemy (MMI Plus Audi vs. Comand Online MB) maja swoje plusy i minusy...

Daleko mi do stwierdzenia ze sa na innym poziomie rozwoju :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tommi1 napisał:

Bo c43 to jednak bliżej do MB niż AMG...  :P

 

Weź się jakoś zdecyduj albo coś. :mrgreen:

 

36 minut temu, Pyzo napisał:

Oba systemy (MMI Plus Audi vs. Comand Online MB) maja swoje plusy i minusy...

 

Intuicyjność ogólna systemu jak i kontroler Mercedesa są delikatnie mówiąc dyskusyjne i pewnie różne są oczekiwania i przyzwyczajenia użytkowników, więc rozumiem, że są osoby, którym system Mercedesa odpowiada, wystarcza, pasuje.  

 

W końcu ktoś to zaakceptował do wdrożenia. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja przesiadlem sie z Audi i jakos nie widze przewagi jednego na drugim...
Oba systemy (MMI Plus Audi vs. Comand Online MB) maja swoje plusy i minusy...
Daleko mi do stwierdzenia ze sa na innym poziomie rozwoju

Do wszystkiego można się przyzwyczaić :) , tak samo z durnym przełącznikiem biegów w kierownicy zamiast lewarka , czy braku przełącznika wycieraczek z prawej strony . To są pierdoły , ale zwyczajnie tego nie akceptuje :) .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

Weź się jakoś zdecyduj albo coś. :mrgreen:

@chojny a jak długo używałeś?? Bo ja używam od 3 lat wiec już się zdecydowałem :P. Są rzeczy które irytują lub ciężko zaakceptowac jak wspomniał Carfit poniżej ale do wszystkiego da się przyzwyczaić... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tommi1 napisał:

@chojny a jak długo używałeś?? Bo ja używam od 3 lat wiec już się zdecydowałem :P.

 

Kilka dni. Raczej się już przyzwyczaiłeś... człowiek do gorszych rzeczy może się przyzwyczaić niż navi Mercedesa. :rolleyes:

 

U nas w domu BMW rządzi od wielu już lat ale z ciekawości sprawdzam co tam u konkurencji ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tommi1 napisał:

Masz racje z tym przyzwyczajaniem sie...  Ale tak jak mnie ten tablet irytuje... To "coś tam, coś tam" boli... :P

 

Ja znowu sie do BMW nie mogę przełamać, niby fajne niby ładne ale jednak nie mogę... 

 

 

I tak ma być, inaczej byśmy wszyscy jeździli Skodami ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tommi1 napisał:

Najwyzej się możemy zamienić bo może inny kolor Masz  :D

Biało czarny, albo odwrotnie ;)

Ja tam jestem zadowolony, mam porównanie do Audi, do BMW nie bardzo. Teraz nie ma już aut w 100% zawolajacych, przynajmniej mnie, no i stąd taka decyzja, bo Mesio spełnia moje kryteria w 90%.  A jak wiadomo ma być jescze gorzej od 2020r. także nie wybrzydzajmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dottoree napisał:

Biało czarny, albo odwrotnie ;)

Ja tam jestem zadowolony, mam porównanie do Audi, do BMW nie bardzo. Teraz nie ma już aut w 100% zawolajacych, przynajmniej mnie, no i stąd taka decyzja, bo Mesio spełnia moje kryteria w 90%.  A jak wiadomo ma być jescze gorzej od 2020r. także nie wybrzydzajmy...

Kurde, to nawet się nie ma co zamieniać ;). Mnie tam zadowala dla mnie silnik i zawias najważniejszy, siedząc w środku nie widzę budy wiec git a całą resztę niedogodności o ile są rekompensuje audio i ewentualnie odglosy silnika... I ogolnie jest dobrze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Audi czy BMW są na innym poziomie rozwoju jeżeli chodzi o prostotę i intuicyjność obsługi systemów. 

Ja tez mailen kiedys E klase z wypożyczalni i jechałem na Google maps z telefonu bo nie byłem s stanie prosto celu wpisać .To był istny dramat.Mam nadzieje ze z tymi ekranami coś z obsługą też się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być szczerzy to C43 przemawia do mnie bardziej niż C63 głównie przez AWD a różnica w osiągach zwłaszcza teraz w tym nowym C43 z 390KM na prawdę nie jest tak duża.Te samochody są już i tak niesamowicie szybkie.

BTW biały to biały zawsze wygląda  dobrze B)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, turdziGT napisał:

Jeżeli mam być szczerzy to C43 przemawia do mnie bardziej niż C63 głównie przez AWD a różnica w osiągach zwłaszcza teraz w tym nowym C43 z 390KM na prawdę nie jest tak duża.Te samochody są już i tak niesamowicie szybkie.

BTW biały to biały zawsze wygląda  dobrze B)

Sami sprzedawcy twierdzą, że dlatego Mercedes nie robi LC w C43, bo urywając ok. 0,5 sek. z przyspieszenia do 100km/h, raczej drastycznie spadłaby sprzedaż C63.

A tak trzeba to zrobić samemu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dottoree napisał:

Sami sprzedawcy twierdzą, że dlatego Mercedes nie robi LC w C43, bo urywając ok. 0,5 sek. z przyspieszenia do 100km/h, raczej drastycznie spadłaby sprzedaż C63.

A tak trzeba to zrobić samemu... :P

Z drugiej strony to najtańsza mozliwosc na posiadanie tego silnika V8 i to trzeba mu oddać bo jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Z drugiej strony to najtańsza mozliwosc na posiadanie tego silnika V8 i to trzeba mu oddać bo jest świetny.

A dlaczego nie "parują" tego z 4x4 tego nie wie nikt, przecież np. GLC 63 jest w takiej konfiguracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne z tego samego powodu, co brak 4x4 w M3, M4 czy Giulii Q...

To chyba mają być fun cary, a nie auta uniwersalne.

 

Szczególne absurdalny efekt takiej polityki wychodzi w Alfie, gdzie krowiaste Stelvio Q jest w 95% sytuacji znacznie szybsze niż Giulia Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę zmieniając temat , czy miał ktoś z Was taka sytuacje ze dealer ponad miesiąc spóźnia się z wydaniem auta ? Auto rzekomo wyprodukowane , miało być do 15.03 , auta nie ma , podobno stoi w fabryce i czeka na nowe oprogramowanie . Co robić ? Wiadomo ze mogę zrezygnować i zwrot zaliczki , ale nie o to mi chodzi . Najgorsze jest ze zamawiane u kolegi i nie chce mu smrodu robić . Ktoś coś podpowie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka marka , ale ja w zeszłym roku w Hyundaiu czekałem 6 mcy na nowe auto , opóźnienie był 1,5 miesiąca . Nie robiłem dymu bo nie miałem ciśnienia na odbiór ,salon sam z siebie zaproponował pierwszy przegląd za 0 zł + dołożyli dywaniki i nakładki na progi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
w pracy czekamy na kilka bmw i tez jest opoznienie ponad miesiac
dealer tlumaczy sie testami nowego oprogramowania na rynek nl
moze to nowe wltp namieszalo?
 
tapatalked

U mnie raczej nie ..... :) bo full elektryk ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...